• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké plenky pro novorozence?

7. února 2017 
U nás špatně oranžový pampers a smouli :/ ale super bílý a zelený pampers, baby love a bella happy :slight_smile:
30. srp 2016 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám bella happy a DM babylove. Pampers klukům neseděli, tak nebudu kupovat.
30. srp 2016 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky které koupit?Dělám si pomaličku zásobu u dvojčátek to bude velká spotřeba tak ať jsme připraveni :wink:
15. pro 2016 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sipkovarose vyzkoušeli jsme toho vic a nejlepší jsou bily Pampers... jeste jdou i Sovičky z Tesca... naopak vubec nevyhovoval lidl
15. pro 2016 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sipkovarose My máme taky dvojčátka a do porodnice jsem měla bílí Pampers, doma jsem je používala nějakou chvíli taky, pak jsme kupovali bud zelený nebo oranžový Pampersky. Nebo jsou dobrý plíny z Tesca, srovnatelný s Pamperskama. Až byli větší,tak jsme používali z Alberta se šmoulama :slight_smile:. U dvojčat plíny jen frčí :wink:
15. pro 2016 v 07:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oksnov Měla jsem nejmenší se zvířátky z DM-ale nevímn, zda ještě teď jsou se zvířátky-bylo to 2013.Jinak spíše osvědčené značky, aby dobře lepily-člověk přebaluje často. Doma už látkové-běžné bavlněné čtvercovky s kalhotkami. Ven papírovky.
15. pro 2016 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do porodky bile pampers ty jsem davala asi tak do dvouch mesicu,pak zelene a asi od osmeho stridam zelene a sovicky z tesca.
15. pro 2016 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy kazdy mame jobe priority. Krome pohodli ditete i prebalujiciho treba to, ze jednorazovky jsou napusteny kdovicim, beleny chlorem a vubec, pro zivotni prostredi zatez. Na tyhle planete zijeme vsichni spolu...

... latkovky jsou uzivatelsky uplne v pohode, ty moderni systemy jsou vymakany. Zvykne se raz dva. Deti trpi daleko mene na opruzeni, jsou v melouckem, prodysnem, zadny papiroplast s gelem. Nekdo pouziva latkovky jen doma a papirove (nejlepe eko, ktere se rychle rozlozi) na ven. Je to o prioritach.
15. pro 2016 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, tak i já už pomalu balím tašku do porodnice a narazila jsem teď na tyhle plenky. Značku neznám, máte s nimi prosím některá z vás zkušenost? https://obchod.sanicare.cz/pece-o-dite-a-matku/predobaby-newborn.html Cena mi přijde v pohodě, podle popisu zní skvěle, ale nemůžu na ně nikde najít recenze, což je podezřelé :slight_smile:, děkuji moc!
3. únor ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva_sajdla ahoj koukala jsem na ně, ale v tom balení je jen 13 ks?
5. únor ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivchez V tom menším jich je jen 13ks (což je tak na den, že :slight_smile: ?), ale pak mají ještě větší 54 ks https://obchod.sanicare.cz/pece-o-dite-a-matku/predobaby-newborn-advantage-pack-54ks.html, což už je normální balík...
6. únor ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Za nás Pampers Premium Care (bílé) :slight_smile:... počkat si na akci, koupila jsem ještě jako těhu jednu za 3,10 ,- ( parádička :slight_smile: ).. měli v Kauflandu.Teď kupuju o něco dráž, pořádná akce nikde :unamused:. Navíc ty nové mají výřez na pupíček, což je super :slight_smile:. Střídáme je občas s Pandičkama, ty nám celkem vyhovují, ale jen přes den.. Po oranžových a zelených Pamperskách se oprudil. My jsme zkusili to co píšu, víc raději ne. A vlhčené ubrousky jsme bohužel taky úplně vyřadily, malý je špatně snášel, takže teď jen čistá voda. Ke všemu čuchám a co je parfémované tak neberu :slight_smile:. Je to hodně individuální, synovcovi zase padnou Sovičky a Zelené Pampers :slight_smile:.
6. únor ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva_sajdla A na tyhle jsem četla jednou na nějaké diskuzi chválu... ale zkušenost nemám.
6. únor ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciehutt Díky moc, já právě nikde nic nenašla a říkala jsem si, že když jsou taky v té akci, že je zkusím. U první dcerky jsme nejvíc využívali ty z Tesca (ty nazýváte sovičkami? - mně než došlo, co tím myslíte za značku :D), ale ty se nedělají v newborn...
6. únor v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciehutt prosím tě to i pampersky bílé mají vyřez na pupík? Právě uvažuju které koupit do porodnice. Musím si jich koupit víc, protože budu daleko od domova a budem v nemocnici déle . Sháním právě nějaké dobré co mají nejlépe i ten výřez na pupík. Díky
6. únor v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivchez Jojo.. ale musíš koupit novější balení je zeleno bílé :slight_smile:. To starší balení (jenom bile) to nemají :slight_smile:. Od zítra je mají v Tescu za 299 tak si naber :wink:
7. únor v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eva_sajdla Švagrová jim takhle říká, i na diskuzích to čtu :slight_smile:. Takže jiný název ani neznám :grinning:. Ještě jsou prý dobrý Šmoulí z Albertu :grinning:.. ach ty názvy :grinning:
7. únor v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja som skusala babylove newborn a dada premium velkost 1. co do funkcnosti, obe su na tom podobne, neprekakali sa, udrzali smolku aj teraz zlte kakanice :D makksie a celkovo sympatickejsie (aj cenou) su mi tie dada :slight_smile: objednala som cez net, ale boli za par dni doma.
7. únor v 16:14  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek