Jaké plenky pro novorozence?

oksnov
21. kvě 2013

Ahoj holky, asi uz tu nekde tato diskuze byla, ale zakladam radsi novou pro prehled 🙂 Chci se zeptat jake plenky se Vas osvedcily pro novorozence do porodnice? Dekuji!

tegilb
30. srp 2016

U nás špatně oranžový pampers a smouli :/ ale super bílý a zelený pampers, baby love a bella happy 🙂

mami29
30. srp 2016

Mám bella happy a DM babylove. Pampers klukům neseděli, tak nebudu kupovat.

sipkovarose
15. pro 2016

Holky které koupit?Dělám si pomaličku zásobu u dvojčátek to bude velká spotřeba tak ať jsme připraveni 😉

dmiska
15. pro 2016

@sipkovarose vyzkoušeli jsme toho vic a nejlepší jsou bily Pampers... jeste jdou i Sovičky z Tesca... naopak vubec nevyhovoval lidl

milejka
15. pro 2016

@sipkovarose My máme taky dvojčátka a do porodnice jsem měla bílí Pampers, doma jsem je používala nějakou chvíli taky, pak jsme kupovali bud zelený nebo oranžový Pampersky. Nebo jsou dobrý plíny z Tesca, srovnatelný s Pamperskama. Až byli větší,tak jsme používali z Alberta se šmoulama 🙂. U dvojčat plíny jen frčí 😉

kika_21
15. pro 2016

@oksnov Měla jsem nejmenší se zvířátky z DM-ale nevímn, zda ještě teď jsou se zvířátky-bylo to 2013.Jinak spíše osvědčené značky, aby dobře lepily-člověk přebaluje často. Doma už látkové-běžné bavlněné čtvercovky s kalhotkami. Ven papírovky.

verunka11221
15. pro 2016

Do porodky bile pampers ty jsem davala asi tak do dvouch mesicu,pak zelene a asi od osmeho stridam zelene a sovicky z tesca.

maii
15. pro 2016

@ratatooy kazdy mame jobe priority. Krome pohodli ditete i prebalujiciho treba to, ze jednorazovky jsou napusteny kdovicim, beleny chlorem a vubec, pro zivotni prostredi zatez. Na tyhle planete zijeme vsichni spolu...

... latkovky jsou uzivatelsky uplne v pohode, ty moderni systemy jsou vymakany. Zvykne se raz dva. Deti trpi daleko mene na opruzeni, jsou v melouckem, prodysnem, zadny papiroplast s gelem. Nekdo pouziva latkovky jen doma a papirove (nejlepe eko, ktere se rychle rozlozi) na ven. Je to o prioritach.

eva_sajdla
3. únor 2017

Maminky, tak i já už pomalu balím tašku do porodnice a narazila jsem teď na tyhle plenky. Značku neznám, máte s nimi prosím některá z vás zkušenost? https://obchod.sanicare.cz/pece-o-dite-a-matku/... Cena mi přijde v pohodě, podle popisu zní skvěle, ale nemůžu na ně nikde najít recenze, což je podezřelé 🙂, děkuji moc!

ivchez
5. únor 2017

@eva_sajdla ahoj koukala jsem na ně, ale v tom balení je jen 13 ks?

eva_sajdla
6. únor 2017

@ivchez V tom menším jich je jen 13ks (což je tak na den, že 🙂 ?), ale pak mají ještě větší 54 ks https://obchod.sanicare.cz/pece-o-dite-a-matku/..., což už je normální balík...

luciehutt
6. únor 2017

Za nás Pampers Premium Care (bílé) 🙂... počkat si na akci, koupila jsem ještě jako těhu jednu za 3,10 ,- ( parádička 🙂 ).. měli v Kauflandu.Teď kupuju o něco dráž, pořádná akce nikde 😒. Navíc ty nové mají výřez na pupíček, což je super 🙂. Střídáme je občas s Pandičkama, ty nám celkem vyhovují, ale jen přes den.. Po oranžových a zelených Pamperskách se oprudil. My jsme zkusili to co píšu, víc raději ne. A vlhčené ubrousky jsme bohužel taky úplně vyřadily, malý je špatně snášel, takže teď jen čistá voda. Ke všemu čuchám a co je parfémované tak neberu 🙂. Je to hodně individuální, synovcovi zase padnou Sovičky a Zelené Pampers 🙂.

luciehutt
6. únor 2017

@eva_sajdla A na tyhle jsem četla jednou na nějaké diskuzi chválu... ale zkušenost nemám.

eva_sajdla
6. únor 2017

@luciehutt Díky moc, já právě nikde nic nenašla a říkala jsem si, že když jsou taky v té akci, že je zkusím. U první dcerky jsme nejvíc využívali ty z Tesca (ty nazýváte sovičkami? - mně než došlo, co tím myslíte za značku :D), ale ty se nedělají v newborn...

ivchez
6. únor 2017

@luciehutt prosím tě to i pampersky bílé mají vyřez na pupík? Právě uvažuju které koupit do porodnice. Musím si jich koupit víc, protože budu daleko od domova a budem v nemocnici déle . Sháním právě nějaké dobré co mají nejlépe i ten výřez na pupík. Díky

luciehutt
7. únor 2017

@ivchez Jojo.. ale musíš koupit novější balení je zeleno bílé 🙂. To starší balení (jenom bile) to nemají 🙂. Od zítra je mají v Tescu za 299 tak si naber 😉

luciehutt
7. únor 2017

@eva_sajdla Švagrová jim takhle říká, i na diskuzích to čtu 🙂. Takže jiný název ani neznám 😀. Ještě jsou prý dobrý Šmoulí z Albertu 😀.. ach ty názvy 😀

maly_kukolar
7. únor 2017

Ja som skusala babylove newborn a dada premium velkost 1. co do funkcnosti, obe su na tom podobne, neprekakali sa, udrzali smolku aj teraz zlte kakanice :D makksie a celkovo sympatickejsie (aj cenou) su mi tie dada 🙂 objednala som cez net, ale boli za par dni doma.

zatecka0
22. bře 2020
Uživatel zatecka0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zatecka0.

třeba oživím diskuzi, zatím používám bella happy, ale ohlížím se po nějaké levnější variantě, tato značka má produkt panda, jakou máte zkušenost?