Jaké pleny používáte na noc?

m.a.r.t.a.
6. led 2008

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat, jaké plínky používáte v noci,aby se vám malej nepročůral.
Snažím se ho v noci nepřebalovat, protože se vždycky úplně probudí , ale většinou se mi pročůrá, takže musim.Chtěla jsem se zeprat, jaké máte vy zkušenosti. Nevím jestli je to problém jen u kluků, už jsem vyzkoušela tesco,pampers active baby - ty byly dobré od 4-9 kg - ale jakmile jsem dosáhli teď 7,5 - koupila jsem smozřejmě už 7-18 a ono stejně,huggies .

iza
6. led 2008

ahoj, jáchymek spí celou noc a nejprve jsme dávali Tesco fialové, ale podlehla jsem kouzu Pampers 😀 ..tak na noc dáváme Active Fit(je to novinka,jsou dost drahý)

majaaita
6. led 2008

Marti, dáváme fialový Tesco nebo Háppy - dávám plínu mezi půl sedmou a sedmou po koupání a přebaluju kolem páté nebo šesté ráno, když mladej jí. Když ji nechám dýl, pročůrá se. Ale on dost pije vodu přes noc, takže kdyby měl jenom večerní mlíko, plína by vydržela.

iza
6. led 2008

JInak Pampers Sleep and Play měl ráno pročůraný a stejně tak i Active Baby 😒 ...jo a já mu teda pořád dávám plenky 4-9 neb ty větší(jednu jsem zkusila) mu jsou fakt ještě velký,pořádně mu nesednou a čurá pak ven...tak možná je bude u Vojty taky tím.....jo ještě jsem zapomněla napsat, že Jáchymek už určo má 8kg 😉

petraluk
6. led 2008

Marti malej má 6,5 kila a momentálně dávam na noc Huggies 3. Občas se taky stane, že je pročůrá asi tak 1y za 10 dní. Jinak se mi kolikrát stane, že přes noc čůrá míň, takže ta plena je skoro prázdná. On mi spí malej většinou těch 10 hodin v kuse.
Dřív jsem používala ty Tesco a ty byly taky dobrý. Ale jakýkoliv Pampersky se mi moc neosvědčily. 🙂

m.a.r.t.a.
autor
6. led 2008

izo, tak zkusím na noc jeeště 4-9 kg, ale ty mi ke konci už taky pročůral ☹

vrtule83
6. led 2008

malá má něco přes 7 kg a na noc se mi zatím osvědčily huggis premium 3 a pampers sleep and play 4. Tesco fialový a Háppy pročůrala často. Plýnku dám kolem 18:30 a přebaluju až kolem 7:30 i když se mi v noci často budí na krmení.

m.a.r.t.a.
autor
6. led 2008

já jsem s těmi sleep and play taky nebyla spokojená, dokonce mi je pročůral někdy i přes den

kristi
6. led 2008

sstejne jako na den, takze Pampers active baby

draga
6. led 2008

my používám pořád tesco ty lepší fialový a zatím se nestalo, že by se pročůra 😉 ale přebalovala jsem i v noci tak 1x , pampers sleep and play jsme dostaly a kritika vleiká nejen, že jsou nějak menší ale navíc je z nich byl i příšerně opruzenej chudinka...je vidět co dítko to jiné plínky 🙂) asi záleží jakým směrem čůraj 😀
jo a holky jsou nějaké plínky kde je rozlišení chlapeček holčička?

terezkaaa
6. led 2008

My máme dobré zkušenosti s helen harper-ikdyž v noci nepřebalím, tak se nepročůrá.

aponchie
6. led 2008

my sme na noc davali u miminka pampers,u vetsiho fial.tesco a zadny problem

mejviz
6. led 2008

huggiesky clasic 🙂

prada
6. led 2008

My jsme používali pleny Pampers a teď mám druhý balík plenek Happy od Belly a taky dobrý, jsem s něma spokojena a Míša asi taky-nestěžuje si 😀

elly
6. led 2008

Tak my pouzivame cely den Pampers active baby.

slevik
6. led 2008

My používáme pampersky 😉. A malá se mě dřív pročůravala skoro každou noc, ovšem problém nebyl v plínkách, ale v tom, že spala na boku. Teď v postýlce cestuje, spí hlavně na bříšku a už se dloooouho nepročůrala 😉. Taky teda vyrostla 😵

cermonca
6. led 2008

Slevik:Je fakt ze kdyz mala spi na boku tak se procura 😠 No a to je jeji nejoblibenejsi poloha 😀 procura mi Tesco fialove Hugies a i Pampers activ baby.Asi u nas je to tou polohou,ma to vzdy mokre na boku 😢

nikkos
7. led 2008

Ahoj mamči, můžete mi některá prosím poradit? Dostal se mi do rukou vzorek plenky - na pásce jsou modro-oranžoví delfíni, uprostřed hlava delfína v kolečku, celá plenka je taková světle modrá .... je hrozně super, měkoučká a "macatá" ale já nevím co to je za značku ☹ není na ní žádný nápis, žádné logo jako mají třeba pampersky 😖 Nevěděl by někdo co by to mohlo být za plenku? 😵

slevik
7. led 2008

Cermonca - je to fakt polohou (teda hlavně), na boku holt ty plínky tak netěsní a když tak prcek spí dlouho a přitom dost vydává 😀, tak to holt plína nepobere 😒

tlapicka
7. led 2008

resila jsem stejny problem a presla jsem na latkovky 😀

zany
7. led 2008

My používám Pampers Active baby (ale teď jsou nějaké nové s gumičkou na lepítku...) a jsme s nimi spokojení 🙂 Huggiesky nám moc nevyhovovaly, klasické už vůbec ne a Pampers sleep and play mu protékali i přes den a to nebyl moc počůraný... 😒

kombloudek
7. led 2008

Ahojky,my dáváme fialový tesco pleny a nebo Babydream z Rossmana,ty jsou taky levný 239 kc-68ks a ještě mi nikdy neprosakly ani neprotekly po stranách..

syrael
7. led 2008

Tak my davame zasadne Fixiesky, ty drzi jak ulity. Spis mam problem, ze mi bobanek nevydrzi spat celou noc - vzdycky tak 3 az 4 hodky po poslednim vecernim kojeni se vzbudi pocuranej a musi se prebalit. Desne ho to vzdycky rozliti a pak celkem dost dlouho trva nez se zase uklidni a usne☹ Taky vam to bobani delaji?

jana.m.
8. led 2008

ahojky mala ma 8kg a davam pampers active nebo huggies premium a ztim se nestalo že by ji do rana pročurala a to se stava že spi i do pul devate 🙂

zusma
8. led 2008

malá spí v noci 8-10 hodin a zatím žádné nepročůrala. měli jsme pampers new born,tesco fialové,huggies a ted fixies. až dojdou fixies, tak skončíme u tesco fialových. Jsou nejlevnější a účel splní tak, jako ty drahé 😉

lucianka
8. led 2008

Používáme jen Pampers Active Baby - na den i noc. Ale já v noci přebaluju při každém kojení. Sice se malej vzbudí, ale nemám srdce nechat ho v mokrých plenách. Spí tak 8 hodin v kuse a zatím nebyl problém 😉

siima
9. led 2008

Dřív Huggies, od 5. měsíce je měla ráno občas navlhlé zvenku i s pyžámkem, tak fialové tesco a zatím skvělý 🙂

krizulka003
10. led 2008

Takže my máme přes moc Pampers Active Baby malý dostane plínu v 18.30 a přebaluji po krmení kolem půlnoci.zkoušela jsem i Huggies premium ale zdálo se mi že má malý ráno vlhký zadeček.přes den máme sleep and play ale dobrý jsou i ty Tesco fialový

zanetka82
10. led 2008

my taky na noc pempers active baby a přes den plenky s hypernovy (jsou to ty same jak tesco plinky) kluci mi spali celou noc od 3.měsíce a nikdy se nestalo že by byli mokří nedam na ně dopustit 😅

kacerka
10. led 2008

My používáme Pampers Activ Baby a zkoušela jsem Huggiesky, ale u těch mi nevyhovoval ten zápach, když byla plenka víc promočená. A pak mi kamarádka dala na ozkoušení Tesco pleny a ty jsou taky skvělé . . . . Jo a většinou aspoň jednou přebalím, moje dítko totiž ne vždy hnedka po krmení usíná 😖

lenycka
11. led 2008

My momentálně používáme Pampers Active baby, páč se mi v Huggieskách jak Premium, tak v obyč pravidelně začala pročurávat, zkoušeli jsme koupit i větší, to taky nepomohlo, tak teď valíme Pampersky a dobrý, jen mi vadí jak smrdí, ale je to jen o zvyku.
Jinak jsem vždycky byla moc spokojená s Tesco plenkama, jen jsme teď v takovém meziobdobí, kdy nám sedí fakt asi jen ty Pampersky, ale určo se k Tescáckejm hodlám vrátit 😉