Jaké pleny používáte na noc?

m.a.r.t.a.
6. led 2008

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat, jaké plínky používáte v noci,aby se vám malej nepročůral.
Snažím se ho v noci nepřebalovat, protože se vždycky úplně probudí , ale většinou se mi pročůrá, takže musim.Chtěla jsem se zeprat, jaké máte vy zkušenosti. Nevím jestli je to problém jen u kluků, už jsem vyzkoušela tesco,pampers active baby - ty byly dobré od 4-9 kg - ale jakmile jsem dosáhli teď 7,5 - koupila jsem smozřejmě už 7-18 a ono stejně,huggies .

karotky
12. led 2008

Tesco fialové nebo Pampers Sleep and Play.Ale ty Tesco jsou lepší. 😉 Áda mi průměrně v noci spí 10-12h.

sokolka
12. led 2008

My používáme od narození Pamper klasický zelený a v noci nepřebaluji i když se budí. Nikdy není pročuranej 😉

monaberuska1
12. led 2008

Ahojky🙂
my používáme Pampers New baby🙂a jsem moc spokojená🙂zatím🙂

ilona87
7. dub 2014

Ahoj, my používáme Pampers Active Baby a malej je teď poslední týden pokaždé pročůrá a to nejsou úplně plné. ☹ Spinká na boku a má tam vždy mokro, tak ho musím převléci. Chodí spát kolem 18:30 a ve 4 ráno je mokrej. Tak nevim čim to je... pinďourka má dolu.

blahova_andrea
7. dub 2014

já asi v roce a půl začala na noc dávat o číslo větší plenku než měl přes den. ale zase to chce vyzkoušet, protože každá značka má ty velikosti trošku jinak, jinak pevné gumičky atd., takže aby nebyla plína moc velká a neteklo to vše ven. já to brala spíš aby pojmula ten objem, protože míša v noci dost pil. je fakt, že teď se mi párkrát stalo, že měl plínu poo na spaní, vyčůral se do ní hned po prubuzení ještě v posteli, takže plínka skoro suchá, ale na posteli loužička a to byla zelená pampers a zelené tesco, takže si myslím, že zrovna ty "lepší" plíny. bohužel ho zatím nejde naučit, aby šel hned na nočník, on vstává většinou dost špatně ☹

barinkas
22. dub 2014

my máme podobný problém, pročůrá bohužel snad vše. Ne tedy denně, ale dost často. Spí zásadně na břiše, takže zadek plíny suchý a teče to přes břicho. m8 12 kilo, dávala jsem 4 nebo i 5, ale výsledek stejný. Značka pampers vždy pročůrané, nejvíc asi bella happy sedí, to se zadaří občas. Zajímavé ale je, že ji to nevadí, že to má celé mokré, v pohodě tak spí... po obědě jsem se na ni byla dívat, zda je už vzhůru, spala jinde v postýlce než bylo mokré prostěradlo 😀

filipatereza
22. dub 2014

Já dávám látkové noční plenky a k tomu vlnáčky, neproteklo nikdy... igelit v posteli mi přijde šílený...🙂

vesele_pleny
23. dub 2014

Ahoj. Ráda bych vás pozvala na seminář o látkových plínečkách. Podrobnosti v letáčcích.

vesele_pleny
13. kvě 2014

Milé maminky, 27.5. v úterý od 18.00 se bude konat další setkání a povídání o látkových plenkách na Praze 6, tentokrát v klubovně kmene Walden v ulici Zikova 7, přímo u výlezu z metra Dejvická. Budu mít na ukázku různé druhy, značky a typy plen. Ukážeme si sklady ze čtvercových plen, z vícevrstvých. Plenky kalhotkové, AIO i SIO různých značek. Plenky noční. Údržba a praktická stránka látkování. Kolik čeho do výbavičky...Další doplňky a alternativy jako jsou přebalovací podložky, vložky do podprsenky, alternativy vlhčených ubrousků Pokud byste se chtěly přijít podívat, jste vítané, jen se dopředu nahlašte na tereza.chmelova@email.cz...Setkání podpořil eshop Veselé pleny, pro ty, kteří budou mít zájem, je připravená i sleva na nákup...