Jaké pleny používáte?

ness21
4. led 2014

Hezký den, maminky i těhulky. Chtěla sem se zeptat jaké pleny jsou podle vás nejlepší?Jaké používáte ? Vím že každému děťátku vyhovují jiné. K Vanocům jsme dostali několik značek a druhů tak budeme zkoušet, ale zajímal by mě i váš názor 🙂 dostali jsme fixies, pampers, nejakou pandu, huggies atd 😀 (babička)

mafeska
4. led 2014

@ness21 používáe pampers active baby, nedám na ně dopustit a jsem ochotná si připlatit za kvalitu 🙂 zkoušela jsem huggies, tesko plíny, pampers sleep&play a premium care a vždycky jsem se vrátila k active baby.
Novorozenecké jsem měla pampers premium care (dostala jsem na ně slevové poukázky), pak jsem dostala balík zelenožlutých pampers new baby a od té doby kupuju AB.
Nechci ti do toho mluvit ale nepořizovala bych obr množství balíků plenek 🙂

ness21
autor
4. led 2014

@mafeska ja nic neporizuju jak pisi babicka bam nakoupils k Vanocum 😀

mafeska
4. led 2014

@ness21 mám ráda praktické dárky ale tady bych fakt brzdila. měla jsem nakoupené balík vel. 1 do porodnice a 2 balíky vel. 2 pak jsem dostala ty new baby a než jsem je sdělala balík a něco z mojí výbavičky jsem prodávala 🙂
já třeba koupila jen jednu jedinou hračku protože jsem věděla že toho malá dostane hafo a taky že jo. když se mě někdo zeptal co koupit tak jsem říkala hračku 🙂

ness21
autor
4. led 2014

@mafeska ja hlavne ani nevedeka ze toho ma tolik a kdyz uz to bylo pod stromeckej vracet ji to nebudu 😀 asi by to nevyuzila 😀

mafeska
4. led 2014

@ness21 tak to je jasný že jí to vracet nebudeš, jen řikám jak to bylo u nás .-)

blahova_andrea
4. led 2014

my měli vše možné a malému nic nevadilo, kupujeme vždy podle ceny v akci. co tedy neprošlo, tak byly plenky třeba ty levné z alberta v bíločerveném obalu, to byly příšerné igelity a nemělo to suché zipy, ale jen klasická lepítka. jak ses netrefila, tak jsi plínu roztrhla. takže ty nejlevnější jsem už pak dál nezkoušela ani u jiných výrobců. dokud byl prcek malej, tak to bylo fakt jedno, když začal hodně lézt a chodit, tak už se výběr omezil podle pružnosti plenek. ty méně pružné prostě řezali. je to fakt divoch. takže dřív jsme používali klidně i žluté pampers, ale jen do vel.3, pak už byly moc pevné a přešli jsme na zelené. v pohodě jsou i sovičkové z tesca, happy, pandy neznám, ale kamoška s nimi byla hodně spokojená. hodně maminek si chválí z DM babylove, ale mě nenadchly.

ness21
autor
4. led 2014

dekuju moc holky 🙂

zelva
4. led 2014

Já kupuji z DM. Jsou dobré, ale teď co je prcek větší a v noci mi hodně chlastá čaj, tak celou noc plena nevydrží a musím ho v noci přebalit! Takže nejsou zase až tak savé, jinak přes den OK. Když je akce, tak koupím Pampers. Akorát nesnáším ty Sleep and Play, přijde mi, že jsou děsně navoněný a ta vůně mi hodně vadí.

lucifereeek
4. led 2014

nejlepší jsou pampers active baby, docela ještě ujdou šmoulí plinky z Alberta, nebo zelené z tesca, pampers premium care jsme používali ve vel. 1 a 2 ale ony tak divně smrdí chemii a jsou zbytečně drahé. Huggies jsem měla jednou a už nikdy víc, to samé ty z lidlu

blahova_andrea
4. led 2014

@lucifereeek no vidíš...na šmoulíky jsem zapomněla, ty jsme nedávno zkusili a taky byli fajn

caricia1
4. led 2014

Pampers AB!! 🙂

outeq
4. led 2014

U nás v tomto pořadí: Pampers Premium, Pampers activ, Šmoulí, Bella...Největší propadák DM nature, kvůli chemickýmu zápachu.

katyxq
4. led 2014

Používám jen látkovky 🙂, do porodnice jsem měla ekojednorázovky Attitude (bez gelů, bez parfemace, byly cítit jen papírem , ale jsou docela drahé) ... jinak z jednorázovek Huggies newborn (prý s biobavlnou, tu teda nevím, kam v nich schovali, já ji tam neviděla a necítila 😀), kdy jsem většinu balíku vzteky vyhodila, protože malá se po nich šíleně oprudila, zarudla i po celém těle.

liss_durman
4. led 2014

Kupujeme v DM Babylove 100% celulóza 🙂

metaliza01
4. led 2014

My jsme vyzkouseli plno znacek. Malej nesnesl pampersky, mel z toho zadek do krve :( Jsou moc navoneny a to mu nedelalo dobre. Davali jsme Huggies newborn. Jinak nedam dopustit na latkovky. Nemame od te doby zadny problem s opruzeninami, ani nicim jinym 🙂 JInak obcas pouzivam z DM Babylove plenky.

kamimik
4. led 2014

Používám látkové, ale na dovolenou a cesty jsem byla spokojená s baby active z tesca. Pampers hrozně protékaly a huggies taky.

koliotte
8. led 2014

Já používala Pampers active baby (v zeleném obalu) a občas premium care (v bílém obalu) a všem je moooc DOPORUČUJI !!! 🙂 🙂 🙂 Jsou měkké, tenké, dobře sají. Měla jsem i vzorky jiných plen od kamarádek, ale většinou mi přišly moc tlusté, tvrdé, nesavé 😒 Byly levnější než Pampers ... Ale já si pamprsky vždy nakoupila do zásoby, když byly v akci, takže se vyplatily 🙂

zatecka0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sabca21
22. dub 2020

já jsem nejprve používala dražší značku a pak jsem přešla na levnější, ale od stejného výrobce, jiného jsem zkoušet nechtěla, objednávám je na internetu a přijde mi i dárek

skorinka423
16. črc 2020

používám pandy a jsou pro mě nejlepší, levné, savé, nesmrdí, bez opruzenin, velikostně sedí...fakt super, pročetla jsem různé recenze a podle toho jsem koupila

mona91
16. črc 2020

@ness21 zkusila jsem pampers premium care, ty byly super ale dost drahé, pak jsem do velikosti 3 používala bella Baby happy šle prislo mi ze začaly byt cítit. Měli jsme i panda a dada premium a babylove a za mě nejhorší co mohlo byt poslala jsem dal. Teď jsme na doporučení zkusili lupilu a albert pleny a jsem nadšena, tenke, nesmrdi neprotecou za super prachy a žádné opruzeni

makovice88
16. črc 2020

@skorinka423 Nam Pandy silene protekaji, nevim proc 🤔 Ale vim, ze kdyz je dam na odpoledni spanek, muzu rovnou prevlekat celou postel i dite 😂 A to nemame zadneho extra ucuranka..Zvlastni, jak kazdemu sedne neco jineho ☺️