• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké plínky koupit pro novorozence?

1. května 2013 
martulikk - my už jednorázovky moc nekupujeme, takže moc přehled nemám. Ale napadá mě, že jsem asi ty fixies nedávno viděla v lékárně.
29. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tymothy: díky za tip :wink: vyzkoušela jsem už Tesco, Kaufland, Albert, Interspar, ale kde nic, tu nic... zkusím lékárnu :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme věrní Pamperskám..už od porodnice.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , Huggies byly takový jakoby tvrdý a škrábaly :zipper_mouth:
29. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk u nás mají fixies v lékarně, pak jsem je viděla v drogerii teta a v hypernově nebo jak se to ted jmenuje
29. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: no jo, tetu jsem taky ještě nezkusila :slight_smile: a v teplické hypernově je taky albert :grinning: ale mrknu, díky :wink:
29. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk: My jsme Fixies prodavali u nas v lekarne a ted jsem je videla i v "no name"drogerce u nas na sidlisti. Ale ta lekarna je jista, kdyztak ti je muzou objednat, pokud je nemaji bezne skladem...
30. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tygrous: děkuju :grinning: zkusím se dneska mrknout v té lékárně, jak už mi radily holky... nutně je samozřejmš nepotřebuju, protože jsem spokojená s plenkami, které už používáme, ale tahle značka mi prostě uvízla v paměti a tak bych je ráda aspoň jednou vyzkoušela :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte my mame Pampers, Huggies sme skusali ale to sme prebalovali co 2 hodiny. Je to individualne kazdemu dietatu vyhovuje nieco ine preto treba skusat...
30. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ja pouzivam latkove vicevrstve popolini, ale i sem tam a hlavne v noci davam papirove. Vyzkousela jsem Pampers - protekaly, Huggies Classic - celkem dobre, ale Kacka je zizalka a pripadaly mi na ni strasne velke, Huggies Premium - super, ale drazsi, Pampers Sleep and Play - dobre, krasne jemne a vonave - ted byly v Globusu v akci, takze mam nakoupeno :grinning: a kdyz nejsou zadne v akci, tak kupuju ty nove zelene Tesco - jsou trosku tvrdsi, ale neprotykaji a plne vyhovuji zadna opruzeninka - cena super - 72 ks za 240 Kc :grinning:
30. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od narození používáme pampersky a jsme spokojený-kupuju je v akci- :wink: ale je fakt, že když byl mimi tak mi občas protekla :unamused: Dneska už bez nehod :grinning:
31. říj 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,našla jsem stránku raj-plinek (jestli mi to nevymažou?)Zdají se mi tam dobré ceny plínek,co na to říkate vy?
4. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používáme od narození tyto plenky a jsme s nimi spokojení: http://www.feedo.cz/shop/pampers-active-baby-5-junior-11-25kg-megabox-plus-132ks--jednorazove-pleny.html jsou kvalitní, neprosakují ani se nijak netrhají. Takže spokojenost a doporučuji
8. dub 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
každymu vyhovuje neco jineho mi mely na mimi hugies a pampers activ no když už byl vetší stači nam obyč nejlíp hyperalbertácky ty vyjdou nejlevnejc a super plínky su ještě z tesca esentials ale ty už vyjdou pomale jak pamperska
8. dub 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaabbbc My byli později jen na Häppy a ty novorozenecké prý mají i výřez na pupečník pro novorozence, ty mi přijdou kvalitní, nikdy se nám nepročůraly, celkem i měkké a přijatelná cena, v akci hodně dobrá - za balík tuším 199,-Kč, ale už fakt nevím, kolik tam bylo plínek, ale balík velkej. Kupovala jsem je v Globusu za tu cenu.
8. dub 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli do porodnice Pampers premium - ty byly opravdu vynikající a pak jsme používali na střídačku ty oranžové a modré Pampersky.
1. kvě 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek