Jaké plínky používáte?

helineli
5. led 2014

Holky, potřebuju poradit....Díky často opakované informaci, že plínky Huggies brzy na českém trhu skončí, jsme si udělali slušnou zásobu těchto plínek, ale i přesto - zásoby se tenčí a tyhle plínky už ne a ne sehnat.....A proto vás žádám o radu a zkušenosti - jaké používáte plínky?? Musíme si udělat další zásoby..... 😀

Díky za tipy....M.

veruunek
5. led 2014

Kamarádka přešla z Huggies (právě kvůli doprodeji) na plenky z DMka, Babylove a je také spokojená. Jen prý toho v noci tolik nepojmou.

chlupacek
5. led 2014

Ahoj, já jsem zatím nejvíc spokojená s plenkami Magics premium. Nevím jestli jsou k sehnání v obchodech...objednávám si je na mall.cz a vychází i cenově kolem 3kč za kus (zatím máme velikost 1 a 2, jsou trošku větší než ostatní plenky ale za to hodně tenké, ale vydrží celou noc).

terezkax
5. led 2014

My přešli z Pampers na Dm Babylove, které mi přijdou super. U posledních 2 balíků Pampers jsem totiž byla naštvaná na lepící pásky, které blbě držely.

zazulka
5. led 2014

Přes noc jedině Pampers, nepřebaluju je a přes den jakákoli nejlevnější, aktuálně Tesco 😉

pisisvori
5. led 2014

@helineli vždycky jsem používala jen Pampers a zase budu. Ostatní mi přišli vřdycky divné, když ná někde někdo dal nebo u babičky jsme zapomněli a Pampers tam zrovna neměli....

deenyska
5. led 2014

Nám se nejvíc osvědčily úplně obyčejné plenky z Alberta, název přesně nevím , ale je to v jejich klasických barvách bíločervená. Vyzkoušeli jsme hodně značek, ale nejvíc se nám osvědčily ty alberťácké, protože jsou levné, přesto dobré. Z těch značkových mi utkvěly v hlavě Happy, byly výborný, ale ty jsme měli jen jedničky, takže ty větší velikosti si netroufám hodnotit. Jinak za mě Pampers katastrofa... ani z žádných obyčejných plenek, které jsme kromě těch z Alberta vyzkoušeli a nevyhovovali, nebyl syn tak osypaný jako právě z Pampersek. Pro dítě s citlivější pokožkou bych to nedoporučila

pisisvori
5. led 2014

@deenyska a neměli ste ty s tím heřmánkem ty lacinější Pampers? Myslím, že sleep a play to jsou.

irennn
5. led 2014

Jsme spokojení s plenami z Alberta!!! Malému teda nikdy neublížily žádné,může mít cokoliv...ale i když hrozně moc čurá,je pořád v suchu,i když je plínka nacucaná a vypadá jako pětikilová. I šmoulí plínky jsou super....

irennn
5. led 2014

a ještě určitě plenky Happy, kupuju je při akcích 😉

zuza01
5. led 2014

Z DM, Babylove. Mě přišly lepší než Pampers, jiné nevyhovovaly.

vianaj
5. led 2014

Já jsem u obou dětí používala přes den látkové plenky a na noc Babylove z DM a byla jsem nadmíru spokojená. Zkoušela jsem i Tesco pleny, Gaga a Essentials, nebyly tak suché jako ty z DM.

deenyska
5. led 2014

@pisisvori Jojo, ty jsme měli určitě, ale myslím, že jsme zkoušeli i ty zelené, typ nevím, moc se v těch značkách neorientuju, abych se přiznala.

mochenkaa
5. led 2014

Latkove, ale do pul roku syna jsme pouzivali jednoraz a potom jeste dalsiho pul roku na noc. Nejlepsi se mi zdaly zelene tesco.

helineli
autor
5. led 2014

@zazulka A ty Tesco mají jakou barvu? Na nějaké Tesco plíny jsem slyšela chválu, ale vím, že je víc barev a já přesně nevím na jaké.... 😒

deenyska
5. led 2014

@pisisvori My jsme těch plenek vyzkoušeli víc, vyfasovala jsem z rodiny od maminek, který je nepoužili, v tom se snadno ztratí přehled 🙂 . Nevím, jestli se na omak různý typy Pampersek liší, ale co se těch sleep and play týče, tak jsem je srovnávala s Happy a ten vnitřek u Pampersek byl tááák strašně umělý, že se vůbec divím, že se najdou miminka, kterým to nedělá problém. Huggiesky byly taky dobrý, ale přestali jsme je kupovat, protože nám je malý pročůrával. Ne kvůli špatné absorci, to ne, ale byly strašně nízké v sedu, pročůrával nám to vrchem.. a nebo ten náš žížalák byl nenormálně nataženej 😀 , i to je možný

romantika
5. led 2014

na začátek bile pampersky, mají takovou sitku a srajdicka protece dovnitř pryc od tela. pak zelene pampersky. na vecer jedine pampersky ty neprocura nikdo

lucieandrlova
5. led 2014

My máme od začátku Happy. Vydržely i přes noc. Teď musím hned ráno rychle přebalit. Ale to je spíš tím, že by už měla být bez plenek. (Moc se nám nedaří odplenkovat... ☹ )

pisisvori
6. led 2014

@deenyska ty jsoutotiž hrozné a malá z nich taky měla vyrážku, když jsme je dostali.

gwennie
6. led 2014

Já slyšela, že ty z DMka jsou dobre jen ve vel. 1 a 2 a od 3 dal pry shit... Je nekdo, kdo to muze potvrdit? At je nekupuju zbytecne... Dekuji 😉

gingerone
6. led 2014

@gwennie Nevím, jestli potvrdit, ale 1 a 2 jsme měli jenom z DM, koupila jsem 3 a nějak se mi přestaly líbit a teď jedem na nové (new extra sleep layer) zelené Pampers i na noc i na den a jsem naprosto spokojená. Protečou jenom když si nedáme pozor a nějak špatně plenku nasadíme. Mám doma pár kousků z DM zbytek, mohla bych poslat na vyzkoušení 😉

gwennie
6. led 2014

@gingerone A to mas teda doma tu trojku velikost? Mne by stacila jedna plenecka, a nemusi byt hned, az proste nekdy pujdes prilezitostne na postu 🙂 Byla bys moc moc hodna! 🙂 🙂

kikimaruska
6. led 2014

@pisisvori Máme nyní plně látku, ale první syn byl odrostlý v jednorázu a oranžové Slepp and play taky rozhodně nedoporučuji, stejně jako všechny mé kamarádky, co je tenkrát vyzkoušely. Všem se nám po nich děti šíleně opruzovaly...jen málokterému mimi ten heřmánek či co to tam je sedne...Já sem jinak kupovala pak zelené Tesco a Babylove z DM jsou taky dobré.

gingerone
6. led 2014

@gwennie Oki, domluvíme se přes zprávy.

zazulka
6. led 2014

@helineli oni to teď nějak přebalili, kupovávala jsem zelené, ale teď jsou takový obyč bílý pravý tescový...mrknu jestli ještě nemám obal, kupovala jsem je v něm prvně, tak si ho moc nepamatuju. Ale plína vyšla, myslím, na 3Kč

filipatereza
6. led 2014

látkové...

koliotte
7. led 2014

Ahoj, tak já nedám dopustit na Pampers. Kupovali jsme ty v zeleném balení a občas v bílém balení. Oranžové ne, nemají (nebo neměly) pružný pásek. Byla jsem s nimi maximálně spokojená!!! 🙂 🙂 🙂 Jsou tenké, příjemné pro dítě na nošení, neprosakují, opravdu dobře sají 😉 Od kamarádek jsem měla na vyzkoušení i plenky jiných značek, ale s žádnými jsem nebyla tak spokojená. Byly tlusté, tvrdé, ne moc příjemné na dotek. Takže zase půjdu do Pampers !!! 🙂 🙂 🙂 Jo a vždy jsem je kupovala v akci (udělala si zásoby - několik balíků), vyplatilo se to .. 😵

25ka
20. led 2014

na den látkove značky pop-in a vnoci pamper občas tie huggiesky alebo z DM-ka babylove a ked nenajdem (lebo mi uz mame tie najvačšie) tak už len podla ceny napr v kauflandu maju za dobru cenu alebo albertu a billy značky clever alebo ešte značky happy bella alebo tak nejak mala som ich raz lebo ine uz vo vsetkych obchodochnemali inac som verna pampers a bably love a striedam podla ceny 🙂 tie z tesca nekupujem pretoze mi pridu umele a šuštia a myslim si ze vnich nemoze zadoček dýchat a preto sanam vnich zaparoval

mululu
9. únor 2014

@helineli Našla jsem eshop, kde si můžeš vyzkoušet několik značek plen v jednom balení, to mi fakt pomohlo při výběru když se malá narodila a já nevěděla do čeho jít - pošlu ti link interní poštou. Teď už kupujem jenom Pampers, ty nám sedí tak nějak nejlíp.

bacovaa
16. únor 2014
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Ahoj holky a nemáte někdo zkušenosti s bambusovýma plenama?

blahova_andrea
16. únor 2014

my kupujeme jakékoliv v akci, co vyjdou na ks za slušnou cenu, to se samozřejmě odvíjí od velikosti plen. malý nemá problém s žádnou značkou, takže my to neřešíme.