• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké plínky používáte pro kojence do vody?

16. června 2012 
Mamky, prosím, jaké plínky používáte pro kojence do bazénku na kurzech plavání? Kde kupujete a jeké jsou cenové relace? Děkuji za odpovědi!
13. čer 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze začátku jsem měla babylove z dm, ale asi po měsíci jsem koupila normální látkovou plavací plenu. Jo a ještě jeden tip, ty jednorázové plavací pleny jdou normálně usušit a použít znova :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V DM Babylove :slight_smile: Myslím jen 10 kč za ks :wink:
13. čer 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dm-cca 100,- za balík nebo huggiess-cca 180,- za balík a kusů podle velikosti -ty jsou lepší, ale jelikož je to na chvilku, stačí i ty dm....a nesuším :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky používáme ty z DM (babylove - do 9kg, 12 ks, 100Kč), jsou levnější než Huggies a úplně stačí na tu půlhodinku, co jsme v bazénu :wink:
13. čer 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
od zacatku co chodime plavat kupuju v DM Babylove a super rekla bych (jine jsem ani nezkousela) :slight_smile:
13. čer 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my od malinka používáme plavečky s pevnýma gumama, co neprosáknou:wink: Abych nevyhazovala peníze ještě za plavací plenky:wink::slight_smile:
13. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
z dmka babylove :wink: měli jsme i huggies, ale bylo to to samé a jsou daleko dražší, tak že jsme se vrátili zpět k babylove :slight_smile:
13. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem jen jednou Huggies - koupila jsem jeden kus za 17,- v Tescu. Ale pak jsem koupila plavečky a chodíme jen v plavečkách, za kterých bobek nevypadne :grinning: - ty mě stály 270,- a jsou rostoucí, takže nám vydrží až do cca 4 let. Takže je to nejlevnější a myslím že i nejlepší možnost na plavání (plínky ve vodě ztěžknou a mění dítěti těžiště).
13. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Taky jsme měli babylove. Jo a u nás na kurzu byly do roku povinné jednorázovky.
13. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampers
13. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huggies
13. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
na první kurz v 6.měsících Dm, pak koupeny plavečky na www.malyplavec.cz velikost 10-15kg a max. spokojenost, myslím,že jsou i pohodlnější pro malou, nejsou tak težké jako jednorázovky a máme je ještě teď (17.měsíců)
15. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Látkové - nejprve Popolini a pak Imse Vimse :wink:
15. čer 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
látkové - pro kluky Bambino Mio, pro Aničku potom z Tesca s všitýma kalhotkama :slight_smile: Jednorázovky mi přijdou nepohodlné pro dítě a drahé. A nechápu, proč někdo koupí je a pak je suší? proč rovnou nekoupí látkové? přijde mi to jako pěknej humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednorázovky stejně čůrání propustí a jak jsme jednou zažili na plavču tak i bobky, které z jednoho chlapečka vylítaly :frowning2: Po prvním balíku jednorázovek Babylove jsem pořídila plavečky ImseVims. Byly asi 250 Kč, teď jsem koukala, že nová kolekce už je asi za 300 Kč), měly by být nepropustné a lemy kolem nožiček těsnit. Naštěstí v bazénu ještě nakakala, tak to ani nemáme vyzkoušené, čůrání při pohybu kolem nožíček stejně vyteče. Jsou ale pohodlné, mezi nožkama ji nepřekáží žádná nacucaná vkládací plenka a ani tvrdé jednorázovky
15. čer 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používáme Hugiesky do vody,nechodíme na kurzy,ale normál na bazén a ještě nikdy nehoda,malá teda ve vodě nekaká do plenky. Ani jsem se nepídila po jiných značkách,že by do vody byli,to že jsou i Pampers do vody jsem teď četla poprvé @antarres . Kde by se dali sehnat,nevíte někdo? Hugiesky kupuju v Tescu :slight_smile:
15. čer 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme už druhé (větší velikost teďka) happy nappy neoprenové a spokojenost. Teď podruhé jsem je dokonce sehnala na bazárku asi za stovku. Přijdou mi i pohodlnější, nenasáknou se.
16. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek