Jaké používat pleny? Látkové? Jakou značku?

vilma25
3. črc 2012

Řešíme jaké používat pleny.Jsem asi rozhodnutá pro látkové, ale těch je také spousta, tak máte prosím nějakou ověřenou značku?Díky

smoulanda
3. črc 2012

Tak já jsem spíše pro jednorázové 🙂 Látkové jen vyjímečně .....Ale každému vyhovuje něco jiného 🙂

hojda
3. črc 2012

Jám měla Popolinky a teď jsem zkusila jednu Anavu ta mě tedy hodně nadchla.

andelka
3. črc 2012

Já to kombinuju. Doma je v látce a na spaní a na návštěvy má jednorázovku. Staršího jsem takhle plínovala dva roky 🙂 doporučuju vyhledat tady přímo látkařské diskuze, pokud jde o značky a rady a tipy.

zvalentova
3. črc 2012

projdi si diskuse, zvlášť na látkové jich najdeš spousty. Kolik je druhů, tolik najdeš doporučení, zkušeností a je jen na Tobě jaké zvolíš 🙂
Já mám Pop-in.

mahafi
3. črc 2012

U nás to vyhrávají Anavy, ale jak už ti tu radí holky, zavítej do naší diskuze, tam je dost prostoru to probrat a najdeš určitě cenné rady 🙂.

zlatouch
3. črc 2012

když ono to není tak jednoduchý, nejlepší je nakombinovat víc typů. U nás na noc Anavy, přes den na doma všechno možné (klidně čtvercovky, i když lepší než klasické jsou bambusové), pro hlídače mám Bum Genius kapsovky a na ven a na cesty Itti Bitti.

maly_prcek
4. bře 2013

U nás na den bambusové vv + svrchňáčky (20- 25ks - sednou všem, není to drahé, savost od miminka po batole, rychle suché), do šátku/delší procházky/na noc kalhotkovky (u nás Anavy, cca 8ks - savé, za den suché, můžeš měnit savost) a na návštěvy AIO/SIO (3ks, za nás Bum Genius kapsovka, Anavy easy)
Dobrý značka je i Bamboolik, ale my osobně už jsme je nestihli...

Mně se teda moc kombinování moc neosvědčilo - já jsem se v tom sice vyznala a bavilo mně to, ale přebaluje i MM a babička (a já nechci být jediná, kdo zvládne přebalovat) a ti to teda nechápali, že jedna plína vydrží 3 hodiny a druhá, co vypadá skoro stejně se za chvíli durch) nebo že se každé jinak zapíná... a docela je to obtěžovalo... Takže já bych volila nějaký jednotný systém, co sedne všem (vv, systém, co má bamboolik) a ty jen měníš savost (předchystáš správné vnitřky)

eficenka
4. bře 2013

tak já za sebe doporučuji gagapleny a sweetmonkey... anavy mě moc nenadchly... a svrchnáčky také od sweetmonkey a do nich na šestinedělí klasické čtvercovky a pak bambusové vkládačky od sweetmonkey 🙂