Jaké používáte látkové pleny? Jste spokojené?

vrtulinka
20. led 2012

Holky, nemohu se rozhodnout pro značku látkových plínek, poradíte?

martuska4685
20. led 2012

Koupila jsem různe značky...Baby lucy,Popoliny,Tots bots,Anavy,Sketch.Popoliny jsou pro nás nejlepší 🙂

schnek
20. led 2012

chce to zkoušet 😉 na každé z dětí mi vyhovovlalo něco jiného. Základ mám klasické vysokogramážní čtverce a potom jsem kupovala, co se mi líbilo. Doporučuju se zapojit do tématu o látkovkách v sekci výbava 😉

ivca_doubek
20. led 2012

Ahojky, já mám ALVA Baby, kupované na E-bay za 4,5 dolaru/kus včetně dopravy a nedám na ně dopustit!!! Jsou to všechno AIO, takže je zvládne i manžel, babičky...Ale rozhodně to chce zkoušet, každé dítě je jiné, každému sedne něco jiného...

novi
20. led 2012

my máme popoliny ( myslím že jsou nejlepší) , pak jednu thirsties ( taky super), baby lucy ( dobrá kvalita za dobrou cenu ) , a sketch ( obyčejné, nemůžeme od nich čekat moc, ale byli za úžasnou cenu, na doma bohatě stačí ), svrchnáky máme KIKKO ( po delší době provlhnou,) Bambino Mio ( super u malého miminka- pak už mi přišly že mají moc tvrdé sucháče a překáží v pohybu ) a bambinex rostoucí ( absolutně super ) .........občas použijeme vícevrstvé, když nám kalhotkové dojdou a nemáme ještě uschlé..🙂

helcas
20. led 2012

Já mám také víc druhů - od začátku nejvíc používám jen vícevrstvé plínky, které vkládám do svrchních kalhotek, těch mám nejvíc, haipy daipy klasik máme spíš pro případ nouze - jsou děsně tvrdé, objemné, nepružné..pak mám pár kalhotkových od anavy, popoliny,merinostar, šitých doma....ty jsou nejlepší, buď na druky nebo na snappku, většinou bambusové... a na všechny plíny používám svrchňáky, nemám AIO..svrchňáky jsem měla zprvu jen vlněné, které mám hodně v oblibě (i z fleru), ale tedˇjedeme hlavně v haipa-daipa PULkách...a dlísáky od Anavy taky supr!

kubinkov
21. led 2012

Moje nejoblíbenější jsou Haipa-daipa Pastelka. Tvrdnou jako kterékoli iné a stačí občas dát trochu aviváže. Našemu dítku nejlépe padly. Měla jsem i Popoliny Onesize, používala jsem je na noc. Na den byly moc objemné. Vyzkoušela jsem Tots Bots strech bambusové, ty se mi moc líbily, ale koupila jsem je na konci plenkování, tak jsem si je moc neužila. AIO jsou na parádu a měla jsem Baby Beehinds chlupaté. 😵 Svrchní PUL nám nejvíc vyhovovaly Bummis Brite, měla jsem strach z flísových, ale fungují bezvadně. Teď bych je měla jako základní svrchňáky.

dlabinecka
21. led 2012

My rádi pop-inky. Mummys touch . To jsou AIO: Z klasických kalhotkovek u nás vede baby lucy, dobrá cena, hezky padnou, rychle schnou. A svrchnáky jednoznačně thirsties.

rozarka65
21. led 2012

Používám vícevrstvé plínky,vázačky (do natahovacích vlňáčků,sklad mi moc nejde) a teď přes zimu čtvercovky, stejně přebaluji pořád a nejrychleji to schne...a na to vlňáčky a na výměnu pulky thirsties (když jsou vlňáčky mimo provoz,dlouho schnou...ale musím pořídit,ještě jedny pulky)...a na noc chci pořídit nějaké bambusové plínky, přeci jen už to na noc nestačí....🙂

maja.xx
28. led 2012

ahoj, máte někdo zkušenost se značkou batolini? Čekáme mimi v létě a já už pomalu kupuju výbavu, koupila jsem 4 ks batolini, připadají mi super, ale přece jenom jsem v tomto nováček a zatím je nemám na kom vyzkoušet. Nejspíš je to novinka, proto jsem nenašla nikde žádnou recenzi. Budu vděčná za jakýkoli názor.

michaelal
28. led 2012

Já používala na malou nejradši vícevelikostní Imse Vimse a na noc jednovelikostní konopky Ella´s house.

innes
28. led 2012

Anavy - max. spokojenost 🙂

mahafi
28. led 2012

POužívám čtvercovky kikko lux eco (70x70) na novosklad s vkládačkou a vícevrstevné, kalhotovky a AIO jednoznačně největší spokojenost s Anavy 🙂.

monika6e
28. led 2012

Používáme AIO (vše v jednom) a naprostá spokojenost - neprotékají a maximálně vyhovují. Dokonce píší, že jsou do 18kg a starší dcerka má o něco víc (má je na noc - projistotu, občas to ještě "ujede") - a naprosto v pohodě je dopne.
Ale pozor - vyzkoušela jsem i AIO sketch - a ty asi hodím rovnou do popelnice - divím se, že něco tak strašného vůbec prodávají...

ciernavila
28. led 2012

stvorcovky Kikko de luxe, do toho obcas frote uteracik z Ikei...Aio mam len dvoje na spanie.

katchi
28. led 2012

Stare klasicke ctvercovky, kalhotkove bambusky Baby Lucy a Tots Bots, Popolini One Size, jednovelikostni Anavy, AIO Pop In, svrchni Imse Vimse, Thirsties, Baby Lucy, Popowrap a vlnaky. Toto jsou latkovky, ktere jsem si nechala a jsem spokojena. Ostatni, co jsem mela a zkousela jsem prodala.

Anavy jsou bezkonkurencne nejlepsi a nejkrasnejsi 😀

katyxq
30. led 2012

My máme přes den čtvercovky Kikko lux na novosklad (na zvětšení savosti dávám malou vkládačku z kalhotkovek Anavy), největší výhoda je, že rychle shcnou, nebo dávám bambusové vv Anavy na kalhotkový sklad (schnou trochu dýl, ale jinak jsou úplně super) a na noc dávám kalhotkové Anavy, svrchňáky se nám zatím nejvíc osvědčili PULky Haipa-Daipa, separačky máme celulózové Popolini.

cajomilka
1. únor 2013

Ze začátku čtverce a Imse bioflanel a biofroté, pak postupně kalhotkové - Anavy, Baby Lucy, Tots Bots Flexitot, Popolini Two size. Každá má svou výhodu i nevýhodu (cena, doba schnutí, sucháče vs patentky...), ale nejlepší jsou Anavy 😉 Svrchňáčky Imse soft, jsem s nimi 100% spokojena, jiné jsem ani nezkoušela. V létě vlňáčky Disana. AIO - vyzkoušela jsem a stále zkouším spoustu značek, zatím vedou Tots Bots Easyfit (starší typ) a Charlie Banana. Vkládačky mám taky nejrůznější, ale nejvíc jsem si oblíbila Ellas House s fleesem, jsou tenké a přitom skvěle sají.

betysek
25. únor 2013

Ze začátku čč narovno (Libštátské), IV bioflanel a biofroté. Od 3 měsíců doma čč narovno (1 čč s vkládačkou), ven a na noc kalhotková Anavy, od 5 měsíců doma čč narovno, ven kalhotková Anavy nebo batolecí Bamboolik, na noc noční Bamboolik. Svrchňáky IV soft po první dceři, teď dokoupeny PUL Anavy, Bamboolik a Blueberry na noc od 6 měsíců IV vlňáčky.

evikj33
1. bře 2013

Hezký den maminky prosím o radu zkouším látkovat dala jsem 1čč + vkládačku(přeloženej ubrousek Ikea)+separačku a navrch svrchnáky Aitu Fleece-Pul a za necelé 2hodky byla malá durch a malemu moc nescházelo..co dělám špatně?Mám i nějaké pleny vše v 1 Pop-In jednovelikostní ale zdá se mně že jsou v tom ještě moc banati 😨

majasiskova
1. čer 2013

Hezký den, už jedno dítě mám,ale to jsem o látkováni nevěděla a teď budeme mít druhé každým dnem a přečetla jsem hodně diskusí 🙂 o plenách.Zaujali mě Aio a Anavy jaký typi by jste doporučili ............. a budu ráda i za skušenosti s nimi (tyto druhy tu jsou tu dooost chválené)já už koupila aipa-daipa a z fleru a doplnila bych těmito a vyzkoušela 🙂

svha
2. čer 2013

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/svha/clanek/...
pokud budeš chtít něco více k uvedeným plenám, klidně piš do IP

billinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svoba
12. čer 2013

aio - sweet monkey, ale chce to zkoušet, vzít víc druhů. jdi někam do obchodu, tam ti poradí.