Jakou plenku na noc použít u cca 10kg batolete?

aktekram
21. únor 2011

Ráda bych věděla jaké používáte plenky na noc u vašich dětí, tak aby vydržela cca 12 hodin (od 20-8 hod.) bez pročůrání.
Velikost 4, 4+ nebo už vel. 5. A jakou značku???

weri1
21. únor 2011

tak my máme 9100g a používáme pampers 4, 7-18 kg a v poho těch 12 hodin vydrží...teď jsem si všimla...my nejsme batolata zatím 🙂

mpavlinka
21. únor 2011

My používáme Tesco 4 a Happy 4 a obojí v pohodě. Pampers 4 pročůrává.

andara
21. únor 2011

Máme vel.5 a Huggies Premium nebo Babylove z DM.Ráno je plenka sice hoodně nasáklá, ale vydrží. 😉

sayast
21. únor 2011

u nas jedine pampers 4+ (ale to uz mela 12 kg,tak by mozna stacila vel 4)

renat2
21. únor 2011

@aktekram Ahoj, tak to zrovna teď řeším, malý má plus mínus 10 kg taky....a přijde mi, že čtyřky jsou mu i přes psaný váhový interval těsnější....(jak ale zjistit, že jsou malé 😀 😀 😀 nikdy neprosákla, na noc máme plínku jednu už strašně dlouho. Dávám teď 4+ máme Pampers.....ale zas fakt nemáme problém s pročůráním.

cervenec
21. únor 2011

taky máme pampers 4 a vydrží celou noc,ale někdy má čurací období a to v noci i přebaluju,protože do rána byla jinak pročuraná.

verusinek
21. únor 2011

My používáme Huggies premium, velikost 4 a úplně bez problémů 😉

pajka888
21. únor 2011

My používáme pampers 4 a zatím se nám žádná příhoda nestala

laska.nezna.hranic
21. únor 2011

happy. na desetikiláčka č. 4 (ale taky záleží, jak je děťátko rostlé, tj. jak silná má stehýnka a tak). zmiňované pampers u nás propadly na celé čáře a nechci je ani zadarmo.

neu.sona
22. únor 2011

pampers 4+ nebo 5. podle toho, co je v akci 😀 . nikdy žádný problém s protečením.

veruska007
22. únor 2011

Pampers 4, vydrzi celou noc v pohode 😉. Nebo babylove v ruzove krabici, taky dobry.

missymici
22. únor 2011

Taky jsme meli od narozeni Pampers a na 10kg,tak 4, ale nejlepsi co byli,tak Pampers kalhotkove...jsou opravdu kvalitni,prijemne,a vydrzi dlouho...

lucie777
22. únor 2011

Malá má 11kg a máme Pampers vel. 4, noc zvládají většinou v pohodě, občas se stane, že se pročůrá, ale velikostně jinak sedí, jen asi nezvládnou tolik tekutiny.. 😀

miarosa
22. únor 2011

Tak my máme 9,5 kg a pampersky, který mi vždycky přišli nejlepší, pročůrá, používáme Huggies premium a je v suchu celou noc 🙂

zako
22. únor 2011

my mame taky pamprsky 4 - ty modre - a naprosto v pohode 🙂 huggies plenky nemam rada celkove, takze pokud to jde, vyhybam se jim 😀

beponka
22. únor 2011

my máme 13kg a používáme Pampers 4 a jsou super. Jednou jsem zkusila koupit Huggies když Pampers nebyli v akci a to byla tragédie a ráno vlhké pyžamo....

sturnus_vulgaris
22. únor 2011

Petky bych asi jeste nedavala, mohly by byt jeste velke kolem stehen a hrozi nehoda tudy, zkusila bych čtyřky nebo čtyři +, u nekterych znacek ctyrky uplne staci, ale je treba vyzkouset, kazde dite je jinak stavene a vaha sama o sobe nemusi byt az tak vypovidajici.
Pokud jde o znacku, na noc davam nejcasteji Pampers Premium Care nebo Pampers Active Baby, ale kdyz nejsou tak nepohrdneme i Tesco Baby Essencials nebo Huggies Premium. Co se mi na noc moc neosvedcilo jsou ruzne levnejsi rady, napr. Pampers Sleep&Play, nebo potom plinky, ktere maji spis mene pruzne pasky kolem pasu (napr. Hellen Harper nebo Happy).

tesinka
22. únor 2011

U nás jedině Pampers Active Baby 4, 4+

katy.m
22. únor 2011

Huggies premium 4+ nebo Pampers baby aktiv 4+

evatk
22. únor 2011

my dáváme pampers sleep and play a žádný problém, nehoda se staně maximálně tehdy, když se eliška stihne před vstáváním i pokadit a pak do toho znovu počurat, to už za nasáklá plenka nedá, ale to je problém i ve dne po 2 hodinách, pokud nadílku nedohalíme hned
když v létě hodně pila, některé plenky nám nevydržely přes den venku ani 3 hodiny, nevím, jakto, asi jak se v kočárku víc vrtěla

marcinek
22. únor 2011

my mame pampers premium vel.4 a vydrzi krasne celou noc a nejsou tak nasakly jako pampers sleep and play, ty davam spis pres den...

petra_m
22. únor 2011

pampers 4 a jsou super nepročural ale hodně pil před spanim a v noci tak jsem musela v noci přebalovat ☹ ale omezili jsme piti večer v noci už nepijem a spíme bez plíny a je sucho ťuk ťuk 😉

vendulka
22. únor 2011

my máme cca 11kg a používám huggies 4 a vydrží nám celou noc bez pročůrání, někdy i více jak 12 hodin, pamperky byly rychle propčůrané i během dne

pattie
23. únor 2011

Naše malá má skoro 15 kg a používám 4+ (momentálně Tesco, jinak Huggies)

zany
23. únor 2011

Eliška má 12-13 kg a pořád má vel. 4 😉 Používáme Pampersky a přes noc je snad nikdy nepročůrala 🙂

slunickoseznam.cz
23. únor 2011

Já používám na noc plenky z Tesca jmenují se Gaga premium nejsou ani moc drahé a jiné plenky na noc bych už nekoupila a přes den teď používáme happy a spokojenost dřív jsem zkoušela sleep and play a huggiesky a zjistila sem že obyčejné plenky jsou daleko lepší 😉

aaadus
23. únor 2011

Pampers Premium Care vel. 4 a vydrží 14 hodin 🙂

smardik
23. únor 2011

malý má cca 12,5kg a používám pampers acitive baby a vydrží celou noc, i od 18-8, plína je hezky nacucaná ale vydrží. dřív jsme používali huggies premium ale v noci to nevydrželi a skoro každou noc byl celý pročůraný tak jsme právě začli kupovat pampers a už jsme u nich zůstali i na noc, dávám je oběma i mladšímu která má cca 9,5kg

illy
23. únor 2011

My používáme asi od 4 Happy a jsou v pohodě. Jen když toho na noc vypije moc, tak se občas pročůrá, ale to je chyby spíš naše, že ho necháme hodně nalemtat. Jinak jsme spokojení a jsou i dobré cenově, kupujeme je v akci, které mají hodně často za 159kč.