Je dnes 75% sleva v Tescu na pleny?

teerka
13. pro 2012

Ahoj maminky, v reklamě říkaly, že mají tušim od včera 75% na plenky, ubrousky... zaslechla jsem to jen z dáli, takže nevím, co všechno do té akce patří. Pokud jste tam některá byla, písněte. Máme to do tesca 15km, tak ať tam neletim s dětma zbytečně... známe reklamy. Ale pokud jsou plenky za 75% slevu, tak vyrážím. děkujiiii

pehaka
13. pro 2012

v letáku nic není 😒

baris
13. pro 2012

zkus si zavolat do prodejnu - co je na tom pravdy. Já jsem se taky koukala do létáku, na jejich stránky a nic tam není 😨 . Plínky sice už nepotřebuji, ale ubrousků je potřeba pořád.

hojda
13. pro 2012

na netu jsem taky nenašla,ale přijde mi to dost divné, to už je moc velká sleva 😉

maudn
13. pro 2012

hele, chystám se tam,ale asi až ve 4, tak bych napsala až večer,ale to už to bude asi k ničemu

babulinkab
13. pro 2012

já jsem v tescu byla..po plínkách jsem se dívala, žádnou slevu jsem neviděla 😲 😲 😲 😲 měli v tam akci něco z jídla, z kosmetiky...ale jela jsem tam už s nedůvěrou 75procent je moc

aja9
13. pro 2012

Já tam volala,ale je to na kosmetiku,a na nic jiného není. Sama prodavačka se divila,proč dávají takové reklamy.

segafredo
13. pro 2012

a na jakou kosmetiku to je?

skajana
13. pro 2012

Nevím jak jinde, ale v Praze na skalce mají teď 50%na huggies promo balení, stojí 234kč 🙂 akorát jsem viděla jen velikost 3, jestli mají i jiné bohužel nevím.

arinikac
13. pro 2012

Já jsem Tesco dneska tak nějak prolítla, ale určitě tam nemají nijak masivní slevy. Všimla jsem si třeba ovocný přesnídavky za 13, 90 ze 17,90..

monik1
13. pro 2012

Já jsem byla včera v Tescu (12.12.) a nic tam nebylo a prodavačky o té akci nic nevěděli, ani kdy bude - opravdu neměli žádné info 🙄

krisch
13. pro 2012

Já byla v tescu na Zličíně v Praze ráno a ničeho jsem si teda nevšimla a to jsem tam jela kvůli tomu a byla jsem i v dětském oddělení,jen měli ve slevě kosmetiku nivea pro děti...v jídle jsem slevu neviděla a to jsem tam brala ovocné přesnídavky ani plen v akci jsem si nevšimla....jen jsem teda využila akcí na drogerii pro dospěláky

marunka05
13. pro 2012

Dneska jsem byla v tesku a zadná akce tam nebyla.

majinka1981
13. pro 2012

Já byla dneska a nikde nic nebylo. ☹

simei
13. pro 2012

takže kachna.... nivea byla v akci už delší dobu

boban
13. pro 2012

A kdepak dávali tu reklamu?? 😕 😕 😕 pracuji v Tescu a nic o tom nevím..tak se na to poptám 😉

benjik
13. pro 2012

Slevu můžou mít jen na určité prodejně,v rámcivyprázdnění skladu.

snailka
13. pro 2012

Chci jenom napsat, že v dnešním Metru je opravdu reklama přes celou stránku: "Sváteční sleva na vybranou kosmetiku pro děti a maminky. - 75%. Akce platí od 12.12. do 24.12.2012 v hypermarketech a obchodních domech Tesco nebo do vyprodání zásob." Jsou tu vyfoceny plíny Huggies, Nutrilon, Ria, Carefree, Lamaze, kosmetika Hipp, Johnsonn, OB, kosmetika, Lacalut, Palette, Lactacyd, sebamed, Bela, krém na nohy, prezervativ, přesnídávky, dudlík... Ale, jestli to v Tescu opravdu mají, to bohužel nevím 😕

kamaradicek
13. pro 2012
petaov
13. pro 2012

Jestli to bylo v deníku Metro a ne v obecném Tesco letáku, tak to asi platí jen pro Prahu, ne...

lundenburg
13. pro 2012

V té reklamě je napsáno, že akce platí v super a hypermarketech Tesco. Zajedu se podívat v Břeclavi, ale tipuji, že 75 % nebude sleva na nic 🙂

filipatereza
13. pro 2012

Musím říct, že jsem ráda, že používáme látkové plenky a nemusím takovéto akce honit🙂

adelaz
13. pro 2012

Já byla včera na Zličíně v Praze (taky mě nalákali) a mají slevu na dámské oblečení - jen něco a na dětskou a dámskou kosmetiku, ale ne 75% jen pár kaček... na pleny a ubrousky nee...

kleik
13. pro 2012

Koukala jsem na ten odkaz, co sem dával @kamaradicek a teda podle té reklamy bych taky věřila, jaký tam budou mít super ceny. Ale jestli jste tam nikdo nic pořádnýho neviděli, tak to jsou Tescáci s prominutím pěkný potvory, lákat do svých obchoďáků tímhle stylem...

lenka5731
13. pro 2012

Kleik: Super ceny? Vždyť tam je napsáno 75% procent NA VYBRANOU KOSMETIKU pro děti a maminky a pod tím je ilustrační foto. 🙂

smudlinka2019
13. pro 2012

Ahoj holky,tak že na lahvičky a další věci se to nevztahuje? ☹

andy80
13. pro 2012

http://www.itesco.cz/cs/novinky-a-nabidky/akcni... - tam o žádné takové akci není ani čárka - co chcete, vždyť je to jenom TESCO 😉

lukza
13. pro 2012

holky tesko né vždy dáva vědět o akcích nevím zda je toto pravda ale stalo se mě jednou že sem jela do teska a měly tu krabici plenek 132ks pampers jen za 249kč a nikde to nepsaly samozřejmně sem sebou neměla dost peněz a tak sem vzala jen jednu a pak jela znova a už nic nebylo a kámoška co dělá v tesku říkala že když zjistí že toho mají moc tak udělají fofr alci a dokonce že v nočních hodinách se to pak ještě slevnuje a dává se echo jen známím a em co dělají v tesku a schovala mě jedn další krabici co mohla a ta v ncoi sále dkonce jen pro ně 145korun pampers baby activ 132ks to je cena co -tak to prostě je.

zvargova
13. pro 2012

tak teď to vylo v tv ta reklama 😀 takže co si myslet?já teda taky pracuji v tescu ale jsem na neschopence, není koho se teď zeptat...

tuliberka
15. pro 2012

To bych ty pleny vykoupila 😀 😉
Bohužel nooo ... http://www.itesco.cz/cs/tesco-v-cr/pro-novinare... 😝

zb279
16. pro 2012

Tak jsem četla tiskové prohlášení Tesca a omlouvají se za nepřesně vymezení výrobků, na které má být sleva. Reklama prý běžela v Tv 13. 12 a byla to chyba. Tak proč jí dávali i včera? No nemám slov. Jen lákají.....