Je možné, že Tesco pleny v akci prodávané jsou kazové?

lykanka
1. kvě 2013

Před pár týdny jsem zakoupila v akci pleny Tesco Baby Essentials, hned dva balíky velikosti 4, protože cena byla fakt dobrá. Stejnou dobu také pozoruji na mojí 15 měsíční holčičce jak má nad zadečkem odřená zádička. Nejdřív jsem myslela, že je to z teplejšího počasí, prostě z pocení, někd\y takto reaguje. Ale pak mě při jednom přebalování vyděsilo, jak je plínka na části kde jsou zádička hrbatá, šupinatá, prostě špatný materiál. Zjistila jsem, že jsou takové všechny kusy v obou zakoupených balících, jedno už jsem skoro vypotřebovala.
Koketuji s myšlenkou jít pleny reklamovat, protože má z nich dítě odřená záda doslova a hlavně na to chci upozornit další maminky! Ještě musím dodat, že tyhle pleny kupuju normálně pořád a vždy jsem byla spokojená, nepřestanu je kupovat, ale na akční zboží si dám raději bacha.

Stalo se Vám někomu něco podobného?

kami1984
1. kvě 2013

Podle me to muze byt vadna sarze, ne ze je zbozi v akci...

jajkaz
1. kvě 2013

Stalo se mi to jednou u pampers active baby. Prý snad je ten gel vevnitř nějak zkrystalizovaný. Kupovlala jsem to tenkrát v DM drogerii a bez problémů mi vrátili peníze i za načatý necelý balík (nebylo to na všech a rozhodla jsem se to řešit, až už jich bylo víc takových).

jessie1
1. kvě 2013

Také kupuji tesco plínky a jsem s nimi spokojená. Nikdy se mi toto nestalo, takže bych se také přikláněla k tomu, že jde o špatnou "šarži". Určitě bych se ale nebále ten druhý balík jít vrátit 🙂

ange_de_la_morte
1. kvě 2013

Já bych to šla reklamowat, osobní zkušenost s touhle značkou nemám, ale wím že je kupuje šwagrowá a je spokojená, takže to bude asi jen špatný balík, ale určitě si nemyslím že to bylo tím že by byly pleny w akci ( šwagrowá kupuje jen když jsou w akci ) , omlouwám se za ,w,

mafeska
2. kvě 2013

zkusila bych je vyreklamovat. já je po dlouhé době koupila taky a sice neškrábou ale strašně smrdí jakoby spáleným igelitem až je mi z toho šoufl, taky jsem je koupila v akci nevim jestli takle smrdí běžně kažodpádně jsem vyléčená a vracím se k apmpers.

sasina1982
21. kvě 2013

já jsem tesco pleny na prvního syna kupovala hodně, teď na novorozenou dcerku jsem měla pár balíků č.2 kupovaných v akci a nic, byly v pořádku, takže si myslím, že jde o vadnou šarži...takže být tebou, jdu tam a hodím jim to na hlavu 🙂

sonik05
12. dub 2014

Take jsem ted koupila v akci velikost 2 a jsou v poradku. Kupuji ty v zelenem obalu.

smallinka
16. led 2015

bohužel taky mám zkušenost - tesco plíny č. 4 zelený obal smrdí jako spálený igelit, byly v akci. To balení předtím to samé jen větší počet ks nesmrděl. Je to fakt hnusný, jak nějaký formaldehyd nebo nafta.... tak snad to není nějaký škodlivý. taky doberem a už kupovat nebudem, nebo zkusíme to větší balení jako předtím, protože tyto mi sedí nejvíc teda holkám.....

pouzarovaj
16. led 2015

Tak já kupovala před měsícem a tento týden, také v akci, vel. 4, velké balení a jsou v pořádku..tak asi opět nějaká špatná šarže (koukala jsem, že úvodní příspěvek je 2013) - naše jsou ok a nemůžu si je vynachválit.

madre1
16. led 2015

@smallinka ,.......................nejspíš to bude tím,že jsou(stejně jako ostatní jednorázové pleny)vyráběné z ropy 😉
Já jsem s těmito plenami byla vždy spokojená.Byly pevné a v noci nikdy neprosákly-na rozdíl od oranžových Pampersek 😎