• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jednorázové ekopleny. Poraďte

17. listopadu 2016 
@annaluciapetrzel tak to ja na vetsi velikosti nekoukala,pocitam ze ty novorozenecke budeme mit max mesic a pul a pak mam pořízený látkovky aby mě cena už netrápila no :unamused:
6. lis 2015 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím nemáte zkušenosti s plenkami BAMBO? Líbí se mi že jsou i vel.0. Dcerka byla drobňoučká a měla vel.0 u Bella Happy. Myslím,že malý bude taky prcínek,takže bych ráda pleny,které budou menší cca na 2kg. A klasiky jednorázovky (pampers,huggies,tesco,albert a já nevím co ještě) mi domů nesmí! Chudák malá byla opruzená až hrůza, tedy i při látkovkách. Tak pro druhé chci pořídit něco šetrnějšího a právě tyhle Bambo mi vyjeli na netu.
10. led 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, mrkněte na můj bazárek, mám tam 2balení švédských Naty 2-5kg a 11x Wiona bio 0-3kg.
11. led 2016 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám svou zkušenost. Látkujeme, ale na noc dávám jednorázové ekoplenky a pár dní po příchodu z porodnice než jsme se zaběhly, ještě jsem taky dávala papírovku. Měli jsme Naty Nature, ty byly fajn, Bio-degradable Nappies - přišli mi vždycky o něco menší a hodně drahé, Moltexy - ty jsme nezkoušeli, mám schované na další mimi po porodu, ale také drahé a nyní na spaní nebo přes den, abych nemusela pokaždé malou na bříško svlékat (v látkovce má moc velký zadeček a to není dobré pro polohu na bříšku), tak máme Bambo nature - jednoznačně nejlepší, hodně sají, jsou ze všech nejekologičtější, až 80 procent rozložitelnost a pokud se seženou ve slevě třeba na slevolékárně, vyrovnají se cenou za jednu plenku třeba Pamperskám.... Jen mi ted přijde, máme velikost do 9 kil a malá má 7, není žádný cvalík a jsou jí na těsno....
22. led 2016 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli se dají někde v ČR sehnat plenky Attitude? Nenašla jsem ani žádný eshop. :frowning2: Děkuji
15. únor 2016 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boukabar Já mám pocit, že už je nevyrábí nebo nedováží...taky jsem předtím sháněla a nesehnala....
15. únor 2016 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@havja1 děkuji za info :slight_smile:
15. únor 2016 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky doslechla jsem se o kukuřičných plenkách nemáte s nimi některá nějaké zkušenosti?děkuji :slight_smile:
28. únor 2016 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem teď objevila plínky NATY, jdou koupit online nebo v globusu, teď je na ně akce" Jsou fakt dobý. Malý se po nich vůbec neosypává, přes noc mi příjde, že všechno udrží a jsou vyrobeny bez plastů jen z nějakých bio materiálů a jsou i dobře rozložitelné v přírodě.
29. únor 2016 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulinka1986 kukuřičné jsou v podstatě všechny jednorázové eko plenky :wink:
29. únor 2016 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 ahoj mam zkusenost a to velmi dobrou. vyborne jsou take Naty.
2. bře 2016 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za rady a vaše zkušenosti :wink:
4. bře 2016 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemate nekdo zkusenost s monperi plenkami?
7. lis 2016 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hebca zkouška jsem jen vzorek, o který si můžeš na stránkách MonPeri napsat a pošlou ti jen za cenu 20kč, za mě jsou velmi podobné plenkám Bambo, i cenově. Plenky Bambo používám hojně, hodně dají, nemáme žádné vyrážky a cenově jsou jedny z nejdostupnějších- kolem 6kč za plenu. Jak píšu, MonPeri mi přišli hodně podobné :wink:. Vyzkoušej vzorek, spolu s ním ti pošlou i slevu 10% na nákup.
7. lis 2016 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, diky moc, Bambo prave taky pouzivame, zaujalo me, ze jsou ty monperi ceske, urcite je vyzkousim.
17. lis 2016 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek