Jednorázové plenky Bella Happy, máte zkušenost?

abieska
19. čer 2013

nemáte někdo zkušenosti,používám jen pampers baby active,jiné nám nevyhovují,v testu dopadly dobře a jsou nyní v akci 🙂

blondynka400
19. čer 2013

Nejsou úplně špatné, ale pro mne dost tvrdé a tlusté. Když se nasáknou, jsou hodně těžké. Na noc bych je nedala vůbec. Jednou jsem měla v akci ten mega pack za 200kč,taky jsem slyšela, že nejsou špatné, tak jsem je zkusila, ale znovu už bych je asi nekoupila.

mmiirrkkaa
19. čer 2013

U nas se fasovaly v porodnici. Prisly mi celkem dobre. Vic papirove nez igelitove zelene pampersky. Ja po 4 tydnech presla na latkovky, tak ti moc neporadim...

hansed
19. čer 2013

Nám je dávali v nemocnici, když jsme tam byly na léčení, nejsou špatné 😉

favofrenki
19. čer 2013

Nám vyhovují. Malý je měl v porodce a teď používáme vel.4

zamilovanadonej
19. čer 2013

Jsou fajn, já byla spokojená. 😉

cepecek
19. čer 2013

U nás propadly na plné čáře, malý se po nich osypal kolem celého pasu...... Nejvíc nám vyhovali bio z DM nebo Helen Harper....

karlam
19. čer 2013

nám vyhovovala velikost 1, když se naše dvojčata narodily, velikost 2 pak už byla hrozná, obrovský neforemný plachty, už bych je nechtěla, teď máme huggies

ezenduska
19. čer 2013

za nás nejsou špatné

martinakl
19. čer 2013

Já je taky dost používám, přijdou mi moc fajn. Dávám je i na celou noc a neprotečou.

klarka1
19. čer 2013

taky jsme je dostavali v nemocnici, jsou fajn

kmotrice
19. čer 2013

měla jsem je nejradši 🙂

werunka21
19. čer 2013

Já s nimi byla spokojená. A navíc dopadly nejlépe v testu u maminek. Vysílaly včera v Sama doma. Koukněte na záznam 😉

monivo
19. čer 2013

Používali jsme vel. 0 pro nedonošené a dobrý. Tak jsem pak koupila vel. 1 a hrůza. Dcera byla pořád pročůraná. Takže pak už jsem je nekoupila.

outeq
19. čer 2013

Za mě supr..asi na stejno s pampers

honzulka
19. čer 2013

měli jsme v porodnici,tam je používají a pak jsem je parkrát taky koupila a spokojenost.. 😉

mnaulink
19. čer 2013

Dobrý ale dražší.

marrei
19. čer 2013

Jediné plenky, po kterých měly obě moje děti vyrážku 😒

romca13
19. čer 2013

Já je taky používám, střídám je s Pamperskama active baby a s plínkama z Dm,,, a přijdou mi teda super,, je sice pravda, že třeba Pampers jsou takové lehčí, ale jinak jsou moc fajn

clara.7
19. čer 2013

Máme je a přijdou mi dobré, kupuji je v akci, jsou trošku dražší. Střídáme s Pampers aktive baby. Jiné značky už nepoužívám a že jsme jich otestovali hodně...

ange_de_la_morte
19. čer 2013

Přidáwám i wlastní zkušenost : nejsou špatné, použíwám je přes den, ale na noc dáwám Pampers Actiwe Baby nebo Premium Care. Jen teda mají nějak zwláště welikost - wšechny pleny máme we welikosti 3 a kryjou se mi lepky, ale Happy Bella wel.3 nedopnu, takže má 4 , přitom mají být až do 9kg, Matýsek má jen 6,4kg ( omlouwám se za ,w,)

karotky
19. čer 2013

Nám vyhovují už od porodnice,stejně jako Tesco Essentials.Řekla bych,že sají lépe než Pampers Active Baby 😎

pavlinka_zetko
19. čer 2013

Jsou dražší, ale když jsem na ně narazila v akci, tak jsem je koupila a jsem s nima spokojená. Včera bylo v Sama doma testování jednorázových plen. Dělaly testy v nějaké zdravotnickém ústavu a pak u maminek. První vyšly pampersky a hned druhé právě plenky bella happy. Jinak pro zajímavost na třetím místě skončily baby dream z rossmana a na čtvrtém baby love z DM.

vemenex
27. kvě 2016

Za mě jsou tyhle plínky perfektní. A hlavně nejsou tolik napuštěné chemickýma srajdama jako třeba Pampersky (v porodnici jsem měla Pampers, když je pročurala, byl to hroznej smrad, s Bella Happy to nehrozí, je cítit jen klasická moč). Teď používáme č. 2 a naprostá spokojenost. Malá mi nikdy neprotekla, pásky drží dobře, u nožiček nic neškrtí a plenky celkově dobře absorbují 😉

barushaaa
20. říj 2016

Zkusila jsem Bella Happy a u nás taky propadák, malá se strašně moc oprudila. Používáme Pampersky a Šmoulíky z Alberta a ty jsou super.

bielanevesta
20. říj 2016

Pred 9 rokmi absolútna spokojnosť. Uvidíme teraz

vojtkovalada
25. lis 2016

My jsme na ně přešli min. měsíc. Dostali jsme je od návštěvy a nezdály se mi, ale mžu říct že supr. Z pampers jsme měli opruzeninky, tesco plenky to samé a tyto fakt super 🙂 a jsou ještě k tomu i hezké. Máme ty s tím výtažkem ze zeleného čaje. Za mě určitě ANO 🙂

sandi777
25. lis 2016

Z pampers se nam zacal opruzovat, sovicky hrůza, šmoulí děs už jen kdyz jsem je otevřela- chemický smrad, a ted bella happy se zeleným čajem a 1********** jine uz nekupujeme 🙂

barushaaa
25. lis 2016

Jaj tak čtu příspěvky,tak každé mimi to má úplně jinak,nezbývá než zkoušet🙂

belinda78
18. únor 2017

Ahoj, nemate nekdo zajem.o Bella Happy plenky velikost 1? Necham se 40% slevou! 318 ks za 750! nam vyhovovali moc ale nejak jsem.jich nakoupila hodne a mala mi z nich rychle vyrostla. Linda 724917887

35_a_budu_mamka
18. únor 2017

Doporucuji, jsou srovnatelne s Pampers Premium. Za me jedine tyto dvoje. Zkusila jsem jeste smouliky z Alberta, ty z Lidlu a zelene Pampersky, ale zustala jsem jedine u Bella Happy nebo bilych Pampers.