Jednovelikostní Anavy, nebo Popolini Panda ekobavlna?

irii
6. bře 2013

Milé maminky,
prosím o stručné hlasování zda Anavy či Popoliny. Osobně se mi víc líbí Anavy, ale Popolinky se dají sehnat levněji. Děkuji!

dludli
7. bře 2013

za me Anavy, jednoznacne, pleny jsou z drazsich to je fakt, ale mam jich celkem velke mnozstvi a penez vubec nelituji., Vsechny levnejsi pleny jsem postupne poslala dal protoze proste nevydrzi tolik co Anavka. Popolinky jsou mi nesympaticke uz z kraje meho plenkovani (jarku 5 let 😀) i pres to jsem jich par poridila, na zkousku, nebo kvuli peknemu obrazku 😀 ale vzdy poslala dal, Popolinky mi prijdou takove igelitove moc. Nejlepsi je pokud je moznost treba od kamaradky vyzkouset, no nebo koupit, treba pouzite, a kdyz to nebude vyhovovat poslat dal. Tak hodne zdaru a radosti u latkovani 🙂

betysek
7. bře 2013

Za mě taky Anavy. Popolini jsem měla na první dceru a používala jsem je minimálně, nakonec jsem je prodala. Anavy mám už 9 měsíců a jsem naprosto spokojená. Vyhovuje mi systém vkládaček. Rychle schnou. Nevím jak vypadají ty Panda, ale ty co jsem měla já Two Size biofroté strašně dlouho schly a to mi dost vadilo....

betysek
7. bře 2013

Teď jsem koukala na ty Pandy, je tam jedna vkládačka na víc. Anavy má jednu dlouhou a jednu krátkou. Pokud chceš trochu ušetřit, tak vezmi Anavy na snapku. Mám je a jsem spokojená a nezajišťuju snapkou, jen zajistím svrchními kalhotkami. Levnější jsou proto, že jsou bavlěné, Anavy jsou bambusové, tak že savější.

katya
7. bře 2013

@irii S Popolini nemám zkušenost. My máme pouze Anavy Easy, nic jiného, používáme hned od narození a jsme zatím maximálně spokojeni 🙂

iina
9. srp 2013

anavy jsou super kvalitní plenečky..já jsem ale používalaaž do batolecího období a proč? u mě vyhrály popoliny sada duha..plenečky oproti anavy mají širší mezi nožičkami a tak jsem neměla problém s utečením kaděníčka..můžou se prát na opravdu vysoké teploty..a zvládá a má je nejraději i ostatní rodinka co přebaluje..takže oboje bych dala do výbavy popoliny jako základ spolu s čč a VV nebo haipa daipa pastelka a s anavama bych si pak udělala znovu radost na batole.. na okrasu a štíhlost do kalhot a běhání...🙂

bamboolik
16. pro 2013

Netuším jaké popoliny používala dludli. My máme dvouvelikostní kalhotkové a byly jsme spokojeni, svrchní jsme ale používali jiné značky. U druhého jsme přešli přes den na systém SIO.