Kde seženu levné a kvalitní plenky?

ludvajs
15. bře 2011

Dobrý večer chci se zeptat muže mi někdo poradit kde se dají sehnat levně ale kvalitní plenky ?Děkuji 🙂

beruska2x
15. bře 2011

v akcich, na slevove kupony treba DM, Rossman... dobre jsou Essencials Tesco..

ludvajs
autor
15. bře 2011

Moc děkuju 🙂

cincinnati
15. bře 2011

@ludvajs V Albertu mají teď velké akce. Viz leták na www.akcniceny.cz

rozarka65
18. bře 2011

@ludvajs Ahojky,kupovala jsem v dm a pak i v Bille...myslím,že tak jednou za měsíc mají jeden den slevu...balík vyjde asi na 160Kč...

8petule8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simkat
31. bře 2011

@ludvajs ahoj, zkus třeba v Tescu nebo DM..., já teda kupuju hlavně v DM, protože mám slevové kupony. 🙂

ludvajs
autor
5. dub 2011

@simkat Moc dekuju 🙂

petraa1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ja.na81
29. kvě 2011

@ludvajs ahoj, ja kupuju skoro vyhradne plenky Babylove z DM a jsem moc spokojena. I kdyz na ne neni zadna sleva, tak v porovnani s pampers (ty ja davam pouze na noc) jsou o dost levnejsi a kvalita je vazne dobra 🙂

andrea88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tynkad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
filipatereza
7. únor 2013

Mně přijde, že levné a kvalitní se vylučuje..🙂 Já žádné nenašla a byl to jeden z důvodů, proč jsem pořídila moderní látkové plínky. Výbavičku mám za 5 tisíc, dceři je 16 měsíců a za praní jsme dali max.2 tisíce.... Jsem spokojená. Nemusím furt lítat s košem, jsem přesvědčená, že je to zdravější a ta trocha práce mi nevadí..🙂

libulubo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pccolor
24. čer 2013

No mi jsme kupovali pleny pampers sleep a play na Mall.cz , ale teď bereme jen active baby. Jsou lepší a v noci neprotékají.
Sehnali jsme je na jednom eshopu za 3,7Kč / ks s poštovným zdarma. Nevím jestli můžu hodit adresu aby to nesmázli.

blahova_andrea
24. čer 2013

každému dítku i rodiči vyhovuje něco jiného, takže kvalita je dost diskutabilní požadavek 😉 každopádně my sledujeme letáky ze všech obchodů v okolí + dm, teta, tesco apod. mají kartičky na body a pak slevové kupony, což je super a fakt se to vyplatí.

iv123
24. čer 2013

Vyzkoušeli jsme snad všechny druhy a nejvíc se nám osvědčily plenky Euroshoper z Albertu. Jsou nejlepší a zároveň nejlevnější.

pccolor
24. čer 2013

@iv123 jako ten nejlevnější igelitovej hnus? ty v červeno bílem obalu?

salomee
24. čer 2013

To se fakt nedá určit...za mě jsou to asi sleep and play od pampers, kupuju balík za 189...ale hodně lidí je rádo nemá, že jsou navoněné, větší velikosti už nemají pružný pásek atp..ale malému nijak nevadí, problémy s kůží nemá, opruz. nikdy nebyl.Někdo si chválí to, co jinému vadí....je to vážně nutno zkusit. Hodně značek, co si holky chválí, nám protékalo, nebo nesedělo.....

iv123
25. čer 2013

@pccolor ony už dávno nejsou igelitové!!! Mě přijdou podobné jako Huggiesky.

pccolor
25. čer 2013

@iv123 tak to ok. já jsem je kdysi koupil jako nouzovku a byl to humus, ale je pravda že je to už 2 roky. S huggies jsme měli problém že z toho upadávaly ty pásky ( lepky) třeba i u třetiny balíku. Byl to problém když jsem byl s malýma na hřišti a měl jsem sebou třeba jen jednu dvě pleny a ony se rozpadly ☹ Vždycky jsem to šel vrátit, ale už k nim důvěru nemám. Bereme už jenom pampersky za 3,7kč ks a poštovný zdarma

adele26
3. črc 2013

Já vždycky kouknu sem http://www.akcednes.cz/akcni-letak/3468/pampers... a jdu nakoupit 🙂 zrovna teď mají levné v Globusu

skvrne2
11. črc 2013

Já jsem zrovna teď narazila na akci v kauflandu :o) http://www.akcniletaky.com/letak-kaufland--naze... 😀