Kde seženu levné pleny?

lenkarakova
11. pro 2012

http://www.odmaminky.cz/cz/akce/ceska-republika...
zde kupon na dopravne zdarma, mate s feedo.cz nejakou zkusenost?

kikimaruska
11. pro 2012

Já jsem tam kupovala před ani ne měsícem plenky a zboží za docela velkou částku, platila předem...podle mě jim ani nemohla platba dorazit a ihned po zaslání výpisu z banky odeslali přepravní službou balík. Vše jednotlivě hezky zabaleno i v bublinkatých igelitech a podle počtu utracených korun si lze vybrat i dáreček. Já si vybrala právě dopravu bez poštovného na další nákupy (kuponky) a navíc mi přibalili stejně ještě dáreček. Já sem spokojená 😉

majka79
11. pro 2012

feedo.cz je spolehlivý a rychlý eshop, zboží v akcích je za dobrou cenu a často bývá i pošta zdarma nejen při velkém nákupu, ale i v akcích kdy se koupí jedna vybraná položka a s ní je pošta zdarma ať už si přidáte do košíku cokoliv, nákup přes feedo.cz mohu doporučit

mistrulka
11. pro 2012

tak já kupuju často v kauflandu v akcích,do velikosti 3 se dá tam koupitra fakt za solidní ceny a od velikosti 4 je to všude skoro stejjné takže nic moc,kupuju pleny pampers

antarres
11. pro 2012

mall.cz a pak Globus, Makro, když jsou akce, nakoupím ve větším množství a pak třeba 3 měsíce nekoupím nic

ivetm
11. pro 2012

na feedo.cz kupuju - kaše, brala jsem šťávičky, luxusně tam výjde rýžový mlíčko s kaší - ale musíš vzít plato s 6 duopackama. Rychlost dodání jak kdy - platím kartou a i když jsem měla vše skladem, tak jednou šel balík hned druhý den a jindy jsem čekala na distribuci víc než týden...ale jak píšou holky - super je věrnostní klub a možnost pošty zdarma 😀 Jinak to chce kouknout na ceny, ne všechno se vyplatí vzít, chce to pohlídat.

levata
12. pro 2012

tady je vždy přehled kde jsou jaké akce http://letaky.odmaminky.cz/letaky/plenky-vlhke-...

krmv
11. led 2013
lv
11. led 2013

já jsem neměla premium care, ale pampers new baby a byli výborné..u obou holek /u 1. ani ty premium nebývali/

libulubo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
otepi
28. únor 2013

Ahoj.Nevíte náhodou jestli plenky nevyjdou levněji v Polsku?Máme kousek od hranic babičku a přemýšlím ,zda se vyplatí zajet za hranice .

peggy2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mikulasek15
22. říj 2013

feedo.cz nejdražší nákupní e-shop co muže být . Když už nakupovat věci pro dítě umělou výživu nebo plenky tak na mall.cz tam se daj koupit pleny pod 3.50 co jsem narazila tak i za 2,80 kč za plenu což je nejlevnější co muže být , jen musíte umět vychytat akci . A nákup nad 1000 kč doprava ktomu ještě zdarma . Musíte umět hledat

vrtelka
22. říj 2013

Nejlevněji vyjde látkování látkujeme od narození a nemusíme žádné pleny shánět.A práce to tolik nedá . 🙂

gambalova
27. kvě 2015

Ahoj holky, my nakupujeme levné pleny značky NICE CHOICE, kus vychází na 2,60kč a jsou s gelem. Na noc dávám Pampersky, pač se mi párkrát stalo, že je pročůrala, ale přes den si to pohlídám.
Odkaz
https://www.imumedcz.cz/Pleny-c2_0_1.htm

ninive211
27. kvě 2015

Já přes feedo zatím nenakupovala, i když od nich odebírám newsletter. Mně osobně ty ceny, i přes akci, přijdou vcelku vysoké a musí se koupit opravdu větší množství, aby se to vyplatilo. To už se vyplatí pohlídat si akci na plenky v Kauflandu, tam mívají aspoň akce s velkým A, a ne slevu 20 Kč na Giant pakl (asi jsem zhýčkaná, ale to neberu jako nějakou extra slevu). Já nakupovala do zásoby plenky z 80% právě v Kauflandu při akcích. Bývají vcelku často, tak aspoň jednou za 2 měsíce.
@vrtelka Opět "rada nad zlato", všude když je dotaz na ceny papírových plenek a zkušenosti s nimi, tak se najde nějaká dobrá duše, která tam musí vecpat svoji zkušenost s látkovými plínkami a jak je zrovna tohle nejlevnější. Kdyby paní chtěla látkovat, tak to uvede v dotazu, nemyslíte?