• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kikko čtvercové pleny. Jsou kvalitní?

11. března 2016 
Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s bavněnýma plenkama od KIKKO.Zaujala mě cena,ale nevím jestli odpovídá kvalitě. Moc děkuji za rady:slight_smile:
5. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
simaky jsou určitě lepší než Hyblerky - tu straště hrubnou. ael když kikko tak raději LUX jsou ve vyšší gramáži látky, tím hrubší a více vydrží.
superní jsou jejich Bambusové, dělali je jen v kombinaci barev - zelená, žlutá, oranžová ale už je maji i krémové a nebo po třech od jedné barvy. bambus je savější a měkčí.

záleží na co chceš plenky používat?
5. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám hlavně ráda kikko bambusové- ty mi přijdou uplně super, asi nejlepší čtvercovky co mám- jinak mám i kikko Lux a taky to jde...
5. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika- kde jsi viděla kikko bambusové krémové nebo od jedné barvy? koukám na to a nic nemůžu najít ani přímo na kikko stránkách- bílé bambusové mají jenom ty froté a to sou 60x60 to už mi přijde dost malé (krom toho že i drahé...)
5. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím že někde na netu, ael bohůžel teď nevím, zkusím najít. jinak mi o tom říkali i v Bráně kdětem minulý týden jak jsem byla v Brně.

mám : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25647917&tab=5
5. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodávající je má i v balení 3 zelené, 3 žluté nebo oranžové,
5. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika- moc díky...
5. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha tak já mrknu ještě po těch bambusových...chci je používat pro mimi místo jednorázovek..zatím teda nemám s přebalováním zkušenosti,tak snad si nenaběhnu. přijde mi to pro mimčo lepší...musím taky trochu koukat na cenu:-/
Kolik jste si jich tak koupili?
6. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo jsem taky koukala po flanelových plenách.10 ks stojé 340 kč což není tak hrozné....máte je některá?
6. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se zeptat, jaký je rozdíl mezi plenami bílými a nebělenými? Co je lepší koupit? Děkuji za odpověď.
6. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zda jsou bělené či nikoli, dle mého v použití bělidel - což je např. chlor - měly by méně zatěžovat životní prostředí, být více nature. a výhoda nejdou nanich tak vidět fleky třeba pak od příkrmů :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, tak já si zkusím objednat ty nebělené :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maj je i na ecipiselk.cz zkus se kouknout.
6. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nika, jakou velikost sis koupila? 70x70, 80x80 Pořád nevím, jaké velikosti koupit a ani nevím kolik jich koupit :grinning: Chtěla bych používat látkové kalhotky a asi budu potřebovat i nějaké čtvercové pleny. Neumím to odhadnout.
6. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tommik, jestli se chystáš látkovat, tak zajdi na téma Konkrétní látková výbava, kde si holky hodnotí výbavu a do Látkové pleny III.
6. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za informaci
6. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně bambusové tyrkysové při prvním vyprání obarvily ostatní prádlo.. na 40 stupňů..
20. led 2016 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě nad nimi přemýšlím, jsou tedy kvalitní a v pohodě, nebo ne ? :slight_smile:
10. bře 2016 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werik153 kdyz ti nevadi mit tyrkysovou vybavicku.. :laughing:
11. bře 2016 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@psya proc tyrkysovou? Vzdyt jsou ciste bile...myslim klasicke bile pleny pod hlavicku nebo na otreni..sem tam na prebaleni...jako plenu.
11. bře 2016 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werik153 mam bile bavlnene a ty se zdaji v poho, stejne tak bambusove tetrapleny, ktere mi ale pri prvnim prani pustily a obarvily ostatni pradlo.
11. bře 2016 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek