Kikko čtvercové pleny. Jsou kvalitní?

simaky
5. zář 2009

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s bavněnýma plenkama od KIKKO.Zaujala mě cena,ale nevím jestli odpovídá kvalitě. Moc děkuji za rady🙂

nika
5. zář 2009

simaky jsou určitě lepší než Hyblerky - tu straště hrubnou. ael když kikko tak raději LUX jsou ve vyšší gramáži látky, tím hrubší a více vydrží.
superní jsou jejich Bambusové, dělali je jen v kombinaci barev - zelená, žlutá, oranžová ale už je maji i krémové a nebo po třech od jedné barvy. bambus je savější a měkčí.

záleží na co chceš plenky používat?

marketazam
5. zář 2009

já mám hlavně ráda kikko bambusové- ty mi přijdou uplně super, asi nejlepší čtvercovky co mám- jinak mám i kikko Lux a taky to jde...

marketazam
5. zář 2009

nika- kde jsi viděla kikko bambusové krémové nebo od jedné barvy? koukám na to a nic nemůžu najít ani přímo na kikko stránkách- bílé bambusové mají jenom ty froté a to sou 60x60 to už mi přijde dost malé (krom toho že i drahé...)

nika
5. zář 2009

vím že někde na netu, ael bohůžel teď nevím, zkusím najít. jinak mi o tom říkali i v Bráně kdětem minulý týden jak jsem byla v Brně.

mám : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25647917&tab=5

nika
5. zář 2009

prodávající je má i v balení 3 zelené, 3 žluté nebo oranžové,

marketazam
5. zář 2009

nika- moc díky...

simaky
autor
6. zář 2009

aha tak já mrknu ještě po těch bambusových...chci je používat pro mimi místo jednorázovek..zatím teda nemám s přebalováním zkušenosti,tak snad si nenaběhnu. přijde mi to pro mimčo lepší...musím taky trochu koukat na cenu:-/
Kolik jste si jich tak koupili?

simaky
autor
6. zář 2009

nebo jsem taky koukala po flanelových plenách.10 ks stojé 340 kč což není tak hrozné....máte je některá?

tommik
6. zář 2009

Ahoj, můžu se zeptat, jaký je rozdíl mezi plenami bílými a nebělenými? Co je lepší koupit? Děkuji za odpověď.

nika
6. zář 2009

zda jsou bělené či nikoli, dle mého v použití bělidel - což je např. chlor - měly by méně zatěžovat životní prostředí, být více nature. a výhoda nejdou nanich tak vidět fleky třeba pak od příkrmů 🙂

tommik
6. zář 2009

Děkuji, tak já si zkusím objednat ty nebělené 🙂

nika
6. zář 2009

maj je i na ecipiselk.cz zkus se kouknout.

tommik
6. zář 2009

Nika, jakou velikost sis koupila? 70x70, 80x80 Pořád nevím, jaké velikosti koupit a ani nevím kolik jich koupit 😀 Chtěla bych používat látkové kalhotky a asi budu potřebovat i nějaké čtvercové pleny. Neumím to odhadnout.

betelgeuzz
6. zář 2009

Tommik, jestli se chystáš látkovat, tak zajdi na téma Konkrétní látková výbava, kde si holky hodnotí výbavu a do Látkové pleny III.

tommik
6. zář 2009

Děkuji za informaci

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
werik153
10. bře 2016

Právě nad nimi přemýšlím, jsou tedy kvalitní a v pohodě, nebo ne ? 🙂

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
werik153
11. bře 2016

@psya proc tyrkysovou? Vzdyt jsou ciste bile...myslim klasicke bile pleny pod hlavicku nebo na otreni..sem tam na prebaleni...jako plenu.

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz