Koš na pleny, je potřebný?

mala_claire
20. zář 2016

je kos na plienky potrebny? ma to nejake vyhody? ake mate skusenosti?

astyna
20. zář 2016

Já mám obyčejný kybl, ale skladuju plenky na mokro. Na sucho byl neskutečný smrad po celým bytě.

andryyysssek
20. zář 2016

Na jednorázovky stačí igelitka na balkoně,na látkové kybl.

ladylass
20. zář 2016

doporučuju sangenic dětem děsně hovínka smrdí hlavně když začnou zkoušet příkrmy

gepe
20. zář 2016

Diaper Champ, vyssi porizovaci cena, avsak zadne naplne (napr Sangenic apod.) vune aj. Staci obyc odpadkove pytle, neni nic citit. Maji 3 velikosti, my mame medium, postaci i regular. Meli jsme pro prvorozenou a za chvili i pro druhorozeneho.

pavlina212
20. zář 2016

Za mě zbytečnost. Stačí nádoba, která má dobře přiléhavé víko.

olga_
20. zář 2016

Máme na látkové pleny z globusu vyšší kýbl s víkem (asi za 200 Kč?). Skladovali jsme nejdříve na mokro. Přešli jsme ke skladování na sucho. Na dno kýble trocha vody a pár kapek tea tree nebo levandule. Speciální koš na pleny je nesmysl.

luscinnia
20. zář 2016

Nejdriv jsme nepouzivali a rok se na Korbell prasilo. Pak jsem na nej nejak dosla a dnes pouzivam. Eko pytle, docela dobry. Ale nepovazuju za nutnost. Da se zit i bez nej.

lucka662006
20. zář 2016

Samizrejme ze je to bytecnost.

magdanaty
20. zář 2016

Taky si myslim, ze to je zbytecnost 🙂

meta123456789
20. zář 2016

My měli třeba přebalovák v ložnici, tak jsem koš napleny uvítala. Ale byly do toho celkem drahé náplně, tak jsem pak balila jednotlivé pleny samostatně a dávala do normal odpadu. Btw, pokud seš z Prahy, mám koš na pleny nevyužitý - ráda věnuji 🙂