Které jsou nejlepší plenky typu All in One?

kesurka
9. pro 2010

Ahoj, mám 20 látkových plen, ale k úplné spokojenosti a pohodlí mi chybí asi 4 kousky - ráda bych výbavu doplnila plenkami typu All in One. Prosím zkušené látkařky o doporučení - nejde mi o cenu, ale o spokojenost miminka a rychlou, nenáročnou údržbu. 🙂 🙂

zlatouch
10. pro 2010

😉 dobrý dotaz, ale připrav se na hromadu nejrůznějších odpovědí 😉 Tady moje TOP plenky (zařadila jsem i kapsovky a SIO):
Baby Bee Hinds Magic AIO - nejlepší savost, ale objemnější, déle schnou
Bum Genius kapsovka - nejjednodušší obsluha, šlíhlé, nižší savost
Itti Bitti SIO - nejkrásnější, štíhlé, lze měnit jen vnitřek; někdy ale méně spolehlivé
Itti Bitti AIO - SIO jsou určitě lepší, daleko snažší údržba

andelka
11. pro 2010

Já jsem jich teda moc nevyzkoušela, ale napíšu co mám a s čím jsem spokojená a to jsou
Bum Genius kapsovka - výborně udržovatelná, rychleschnoucí a vnitřek můžeš vycpat čímkoliv a tak si ji udělat podle potřeby, dobře sedí a neprotéká 🙂
Baby Bee Hinds Magic AIO - dobře saje, dá se dovycpat, dobře vypadá, u topení schne slušně, suším ji obrácenou naruby. Netěsnila nám nahoře u nožiček, tak jsem tam našila patentky a je to držák 🙂
Měla jsem Itti Bitti SIO, ale ty mě moc neoslovily, stejně jsem musela kromě vnitřku, tím že jsou tak štíhlé, prát vždycky i kalhotky. Takže ty bych kdyžtak brala AIO.
Ale zatím nemám potřebu kupovat další, mám 2ks BBH a 2ks BG a stačí.

dlabinecka
11. pro 2010

Podle mě mommy's touch nebo pop-in 😉

jasekd
13. pro 2010

Mam vyzkousene IV a Pop in, pouzivam pouze k doktorovi pro snadnejsi manipulaci s plinou, nehledala jsem nejake super save. Menim tedy pomerne brzy, jinak je kalhotkovka a PULky daleko spolehlivejsi (AIO nicim nedovycpavam)
IMSE VIMSE mi vyhovuji, snadna manipulace v ordinaci, rychl. oblikani, nic se v ni nehrne, rychle schne (vnejsi kalhotky zevnitr potazene frote a pak jsou tam vsite dve vkladky, jedna ma flees. povrch pro pocit sucha, druha je bavlneny povrch, pokud by dite nesnaselo flees, kazda vkladka prisita jen na jedne strane, takze by slo skladat i na kluka a na snure se to rozlozi a schne dobre), neprotekla mi, ale jak rikam, nema ji nadlouho a nevycpavam. Je to vicevelikostni plina, mam jednu bilou v Mku a dokoupim jednu ZOO v Lku.
POP IN BAMBOO me tak nenadchla. Obsahuje dve vkladky, ktere se pripinaji na patentky, jedna na obou stranach, druha na jedne, lze skladat na kluka, pak mi saje dobre. Peru rozepnute na casti, presto dele schne (bambus). Na zadickach delaji ty patentky trochu hrb. Asi dvakrat mi protekla. Svrchni kalhotky nejsou zevnitr potazene a pokud se vkladka trochu posune (u klucika dost bezne, ze si ho namiri jinam 😀 ), protyka kolem suchych zipu z boku, protoze ta cast, kde jsou nasite ty zipy, nema tusim zater. Vepredu ma patentky na zmensovani, ma byt jednovelikostni, ale urcite nam celou dobu nevydrzi, uz ted nezmensuji a to nemam nijak tluste dite. Manipulace horsi, vkladacky se docela hrnou, zvlast kdyz vetsi dite uz ti zdrha z pliny. Ale co jsem si zvykla skladat vnitrni vkladku na kluka, od te doby je spolehlivejsi, ale uz bych si ji znova neporidila. Nejvic mi vadi ten hrb na zadech.

izabelkak
13. pro 2010

ja hlasujem za BG kapsové plienky, teda neviem či môže byť , keď si chcela AIO, ale tak majú zvrchu PUL takže netreba vrchné nohavičky.....

v mojej výbave mám nasledovné AIO - AIO kapsy či SIO:
IB SIO,
gro baby,
TB easyfit bamboo,
BBH magic,
BG kapsy 3.0 aj 4.0 verziu
BG organic
BG flip so stay dry vklačkami
Fuzzi bunz kapsu
+ mala som MMT AIO

a jednoznačne vedú BG kapsovky, škoda že som ich nemala už skôr, maximálna spoľahlivosť, na rozdiel od zlatoucha mám lepšiu skúsenosť so savosťou u BG kapsoviek , nerozumiem síce tomu keď v magic je bambusová vkladačka ale dve čúrania neudrží tá plienka na rozdiel od BG .... tá nová verzia 4.0 super ....

jitavl
13. pro 2010

Nemůžu dopustit na Cuddle all in one. Mají bambusovou extra savou vnitřní část a svrchní nepromokavé kalhotky.Vnitřní vrstva je odepínací. Svrchní kalhotky pak je možné vycpat extra savou vkládací plenou ..Plenka dělá malý zadeček. Sedí od narození do tří let.. Je dražšší, ale vydrží a je krásná i po mnoha vypráních. Krásné vzory mají na www.tuly-tuly.cz

ivuska.h
13. pro 2010

Tak podle mě je ze zahraničních značek nejlepší Baby Bee Hinds Magic nebo Tots Bots ta nová verze, obojí lze dovycpat, BBH je ale celkem mohutná, na druhou stranu dobrá i na noc. Nebo ty Flipky, ale to není AIO, vpodstatě jsou to jen svrchní kalhotky a nacpat se tam dá cokoliv. Kapsovky s flísem nemám ráda, s výjimkou Fuzzi Bunz. Itti Bitti jsou až moc štíhlé, na míchaná vajíčka nespolehlivé. Cuddle all in one mi přijdou s originál vkládačkami málo savé a ráda bych je viděla na tříletém dítěti, protože moje 13kg dcera je neobleče ani omylem a to není žádná obryně 😀 Na novorozence mi zase nešly pořádně zmenšit, aby těsnily kolem nožek. Syn je teď příležitostně nosí, ale kolem cedulky vpředu protečou hodně brzo a kapacita vkládaček prostě nic moc. Na to, abych je dovycpávala, se mi zdají poněkud drahé a navíc by se do nich moc nic navíc ani nevešlo.

kubinkov
17. pro 2010

Tak za nás jsou jedničky BBH Magic, jsou sice objemné, ale stoprocentně spolehlié. Podle mě není sušení takový problém. Po 18 měsících používání byly jako nové. Gro Baby jsou elegantně štíhlé, ale je to na úkor savosti. Musela jsem přidávat vkládačku PP Tencel, pak už to bylo lepší. Originální plenky dost ztvrdly. Kalhotky jsou po roce pořád pěkné.

ivasad.
10. únor 2011

@kesurka Ahoj, tak u nás vedou teď Anavy easy, spíš než AIO jsou to jako SIO řekla bych, ale asi jsi chtěla prostě něco, na co nepřijdou svrchní gatě, že 🙂 Máme sucháčové i patentkové, mně vyhovují obě, manža radši dává sucháčovou - je to rychlejší. A pak máme rádi BG kapsovky. Měla jsem i IB SIO, ale moc mně nenadchla, je teda kráásná plyšová, ale mezi nožkama dost úzká, a vaječina občas vytekla 😝 Ještěže jsem nekupovala tomu náhradní vnitřky, stejně se to pralo pokaždé všechno. A taky není jednovelikostní - takže větší už jsem nekupovala. Teď máme všechny plenky už jen jednovelikostní 😉

nasticka
27. bře 2011

Já mám moc ráda Pop in, ta nám perfektně padne, saje tak akorát, (měním po 2 hodinách a to nepoužívám "kompletní vnitřek"), neprotéká. Prima je taky kapsovka BG. Co se savosti týče, nejlíp drží TB Easy Fit One Size AIO.