• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Které levné plínky jsou nejkvalitnější?

2. září 2014 
Ahojky, já od narození jedině Pampersky a teď jsme zkusili v albertu Šmoulové a přijdou mi stejně kvalitní jako Pampersky. Pleny z Rossmannu bych už nekoupila. Vydrži tak 2hodky a je nacucana :frowning2:
9. srp 2014 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Malá měla od narození Pampers, ale když začala spát celou noc a já ji přestala v noci přebalovat, tak to neudržely a protékaly.
Teď kupuji v Kauflandu plenky Wikies a ty jsou super. Vydrží celou noc a jsou levné. Akorát nemají pružné pásky, ale mně to zas až tak nevadí.
9. srp 2014 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@petra2411 Já měla do porodnice Baby love z DM a nebo jsou super Kikko - sice jsou dražší -ale jsou opravdu biodegradabilní, ničím nenapuštěné a nemají šanci alergizovat http://www.modrykonik.cz/shops/plenky/z7uy/pleny-kikko-eco-velikost-s-3-6kg/
9. srp 2014 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@filipatereza
děkuji za radu. Mam jedny nejmenší z rossmanu a rodiče zkusili koupit nějaké pleny,když byli v rakousku a vypadají dobře.uvidíme,co na to prdelka syna,až se narodí.jinak doma budeme používat různé druhý látkových. :grinning:
10. srp 2014 v 07:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
mě nejvíce vyhpvují pleny z Tesca (Baby Loves) nebo šmolovaté z Alberta. Dobré jsou také z Kauflandu, ta jejich značka, ale ty nemají gumičku v pase.
10. srp 2014 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
13. srp 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@chechtulin to se dělá tak, že se používají jednorázové separační plenky - z celulozy nebo viskozy (je to takový jako tenoučký ubrousek mezi plenkou a zadečkem) - které jsou na látkové plence. Když se miminko pokaká, separačka se vyhodí do wc a pere se jen poskvrněná plenka. Počůrané separačky se perou a tím se šetří náklady.
2. zář 2014 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek