Které levné plínky jsou nejkvalitnější?

chechtulin
2. črc 2014

Synovi bude 9 měsíců. Od narození jsme používali Pampersky; buď sleep and play nebo premium care, ale nejčastěji active baby. S manželem jsme si říkali, že v rámci úspor bychom mu místo nich začali dávat jiné plínky, které by byly levnější. Ale bojím se, že koupíme fakt něco nekvalitního.
Tak bych chtěla poprosit o radu, jestli někdo nemáte tip na levné a kvalitní plínky.
Děkuji.

pajinka1982
9. srp 2014

Ahojky, já od narození jedině Pampersky a teď jsme zkusili v albertu Šmoulové a přijdou mi stejně kvalitní jako Pampersky. Pleny z Rossmannu bych už nekoupila. Vydrži tak 2hodky a je nacucana ☹

lenynka
9. srp 2014

Malá měla od narození Pampers, ale když začala spát celou noc a já ji přestala v noci přebalovat, tak to neudržely a protékaly.
Teď kupuji v Kauflandu plenky Wikies a ty jsou super. Vydrží celou noc a jsou levné. Akorát nemají pružné pásky, ale mně to zas až tak nevadí.

filipatereza
9. srp 2014

@petra2411 Já měla do porodnice Baby love z DM a nebo jsou super Kikko - sice jsou dražší -ale jsou opravdu biodegradabilní, ničím nenapuštěné a nemají šanci alergizovat https://www.modrykonik.cz/shops/plenky/z7uy/ple...

petra2411
10. srp 2014

@filipatereza
děkuji za radu. Mam jedny nejmenší z rossmanu a rodiče zkusili koupit nějaké pleny,když byli v rakousku a vypadají dobře.uvidíme,co na to prdelka syna,až se narodí.jinak doma budeme používat různé druhý látkových. 😀

glimmer
10. srp 2014

mě nejvíce vyhpvují pleny z Tesca (Baby Loves) nebo šmolovaté z Alberta. Dobré jsou také z Kauflandu, ta jejich značka, ale ty nemají gumičku v pase.

rulfici4
13. srp 2014

plinky atd v akci 🙂 super pomocnik 🙂 http://www.kupi.cz/slevy/pleny-a-vlhcene-ubrous...

ev.ka
2. zář 2014

@chechtulin to se dělá tak, že se používají jednorázové separační plenky - z celulozy nebo viskozy (je to takový jako tenoučký ubrousek mezi plenkou a zadečkem) - které jsou na látkové plence. Když se miminko pokaká, separačka se vyhodí do wc a pere se jen poskvrněná plenka. Počůrané separačky se perou a tím se šetří náklady.