Ktoré látkové plienky sa vám neosvedčili?

iii
14. srp 2009

ahoj!
tuto antireklamnu temu zakladam, aby som sa prehladne dozvedela, ktorym latkovkam sa je pri nakupe lepsie vyhnut, ktore sa vam jednoducho pri pouzivani neosvedcili...

iii
autor
14. srp 2009

ja mam zlu skusenost s vlnenymi vrchnymi nohavickami Hu-da (kupene v nemecku) - ktore su okolo stehien velmi volne a teda vobec netesnia

fleesove svrchnacky Stacinator su sice tesne, ale extremne objemne - prakticky nepouzitelne s oblecenim

emmka3
14. srp 2009

zaujimava tema, ale neviem, ci sa sa da tak jednoznacne odpovedat, lebo kazde babo je ine, ma inu postavu, roznu intenziitu mocenia, takze kazdemu vyhovuje resp. nevyhovuje nieco ine ... rovnako ako aj mamicky su rozne a kazdej sa manipuluje s roznymi plienkami rozne ... nam napr. nevyhovovali kapsove plienky ale poznam spustu mamiciek, ktore na ne nedaju dopustit ... a samozrejme lacne gazove klasicke stvorce, tak tie tiez nie su na prebalovanie nic moc ...

emmka3
14. srp 2009

iii, tak tie znacky vobec na SK nedostat, takze sa neviem vyjadrit ... ja co mam vlnaky, tak som s oboma znacmai spokojna ...

iii
autor
14. srp 2009

emi je mi jasne, ze je to dost relativne.....ale budem rada za kazdu skusenost. maloktory predajca uvedie na svojich strankach negativne hodnotenia...
stacinatorky som uz ale tusim na nejakych ceskych strankach videla

verulka
14. srp 2009

nam prave teraz absolutne nesadli pullky little lamb..su jemnucke, aj kvalitne, ale ked sa do nich da vv, tak nejako prilis"visia", mlady si ich dal hned dole.
este sa mi neosvedcili konopne EH 😝 hned ich brutal precural.
no je to o konkretnom dietati, mne krpec cura vela a casto a hned mu to vadi. cize podla toho sa orientujem aj pri vybere plienok 😉

emmka3
14. srp 2009

verulka, tak ja sa pridam ... konopne EH precikame aj my hned, a to pisu, ze konope je najsavejsie ... tak u nas veru nie 😅

labutka
14. srp 2009

mne sa neosvedcila teddy nappy od bambinexu, ale mozno to bolo aj tym, ze nam bola velka okolo nohy aj v páse, skusala som ju asi pred 3 mesiacmi, a krpec cural ked som ho zdvihla (este nemal vrchne gate), a vsetko vytieklo bokom... ale teraz je uz vacsi , tak vyskusam este raz a uvidim. uplne zatracovat ju jasne ze nechcem...

marketazam
14. srp 2009

mě se zatím moc nelíbí bambinex bamboo - taky nám netěsní u nožiček a protékají
http://www.branakdetem.cz/plenka-bambinex-bambo...

hanka128
14. srp 2009

no nám se neosvědčily pul kalhotky od popoliny-popowrap-proti imse vimse jsou straaašně tuhé a fakt pocit igelitu. 😝

astrane
14. srp 2009

nám se neosvědčili froté Haipa-Daipa čtvercovky-možná tak na koupání.... a Baby Lucy Pulky...na můj vkus jsou moc umělý.....a zavazovací disany-nějak jsem tomu nepřišla na chuť 😉

marketazam
14. srp 2009

baby lucy PUL se mi taky moc neosvědčily- malá z nich měla podrážděné bříško 😨

mamutka
14. srp 2009

nemam zrovna v laske baby lucy organic, moc to tvrdne a nie velmi saje, inse vimse flanel tiez moc nenasaje.
ale ked dam do tej BL nejaku jemnu dost savu vkladacku, da sa.
mne sa disany osvedcili, neviem stvorce kadejako viazat, tak som si nachystala kadeco, zaviazala to disanou a navrch gatuse a je to 🙂 teraz su mi na ..... maly frajer sa len postojacky prebaluje, mali by predavat plienky v spreji, to by sa najlepsie aplikovalo 😅

jmisa
14. srp 2009

BL PUL - používám na noc, jsou to držáky, ikdyž matrošem jsou jiné PUL daleko jinde.

Disana zavazovačky - už mi jde vázání dost rychle a dobře to utěsní kolem nožiček, ale zkraje jsem s nima trochu bojovala, je to o zvyku.

dahlia23
14. srp 2009

emmka, ja som naopak s ellas house konopkou bola nadmieru spokojná. tenučká a savá, super.
čo boli z môjho pohľadu vyhodené peniaze, je kapsovka babyidea mobilhour. to stačilo cvrknúť a tieklo to kade tade....
fakt je to veľmi individuálne, ale som rada, že niekoho napadla aj takáto téma. 🙂

vladkaz1
15. srp 2009

ahojte mne vobec nesadla wonderooska kapsa ..,little lab vrchne nohavicky cize pul, a s bamboo BL stvorcou som bola troska sklamana ...cakala som lepsiu savost ale mali sme ich len chvilu fakt lepsie mi sali uteraciky s tesca 😅 takze som cakala za tie eurace viacej od stvorcov ...ale vemi su zas chvalene je to individualne

dahlia23
15. srp 2009

vidíš vladi, fakt to ťažko povedať 🙂 ja som mala bambusových BL štvorcov dosť a veľmi som bola spokojná. Z jednej tej veľkej bamboo plienky som si dokonca podľa konopky EH ušila plienku a spolu s konopkou to boli plienky po plávaní, kedy malá čúrala úplne príšerne veľa, až tak, že aj hnusky prečúrala spodom-vrchom. A tieto dve plienky to spolu s malou bambo vkladačkou ustáli. 🙂

vladkaz1
15. srp 2009

no je to fakt individualne, moja mala je strasny cikacik 😀 .. no vela cika aj viacej pije ,ale vycika starasne vela nechapeme niekedy kde sa to v nej bere .. mne nestihali tie bamboo stvorce, ale boli len 4 X oprane tak mozno aj tym to bude potom sa odplienkovala haha sak to tak byva, nakupim komplet vybavu a mala sa odplienkuje nevadi som rada ze je sikovna ..
EH hamburgerom ja som bola spokojna praveze ale zacal mi smrdet od mocu .. jeden druhy nie ..neviem..

luciabah
15. srp 2009

ahojte... takze anatomicky Itti bitty... vobec nam nesedeli, vzdy precikala.
a naopak, little lamb pulky super a aj plienocky... kazde dietatko je ine

vladkaz1
15. srp 2009

no ved co citam je to uplne individualne naozaj 🙂

standu
15. srp 2009

😵 juj tak ja som sa neskamaratila s BL organic3v1....zo zaciatku sa mi mala vyhadzovala z biobavlny v SWB-ckach, tak som ich aj chcela predat ale uz je to OK nechapem 😕

inak mne sa na prvy pokus neosvedci ziadna nova plienka, kazda pretecie. a este som si vsimla, ze na noc su u nas NAJ hambace... v noci nam jednoducho takmer kazda AIO a kapsa vytecie bokom. nuz ale to nie je o znackach...
vladi ja myslim, ze si BL bamboo stvorce nemala este "zaprate" 😉

a bohuzial ma sklamavaju Upsy daisy...onesize nie, tie su super, maju dobre gumky, pekne sedia, chlpate...super. ale tie Mkove pretekaju na 50% takze je to loteria ich dat. neviem ci sme este nedorastli do nich...vidia sa mi este velke okolo stehien. uvidime neskor.
inak som so svojim vyberom znaciek spokojna, fakt len tu BL organic som neznasala. bola tvrda jak smirgel a to mame dost makku vodu

dudri
15. srp 2009

BL pul-tvrde
loveybums jersey, este som objednala vlnenu vlozku loveybums, uvidim dalej...

csikike
15. srp 2009

ahojte, tak ja som sklamana z flexitot, paraju sa a su tam diery vo vnutornej vrstve 😖 a to maju asi 3 mesiace, inac ako plienka OK
a co nam vobec nesadlo su hemphour od babyidea, to pri kazdom ciknuti mal vsetko mokre

evicka7
16. srp 2009

ahoj,
tak u nás šly z domu flanelové Baby Lucy - hned pročůrané, EH - Bum Hugger - tvrdá jako prkno, svrchňáky Popo Vento - otlačené bříško

koty
16. srp 2009

Tak skutečně palec dolů musím dát jen kalhotovkám od Kikka a pak všemu od Medley (sketch). První se prostě nepovedly a Medley, to je prostě děs.

tygrous
16. srp 2009

koty: ☹ Ja zas mam ze zkusenosti od jedne maminy tady, ze kalhotovky kikko super, vyborna savost...jen velikost pry neodpovidala oznaceni, L bylo male jen do 11kg. To je asi fakt tezke,kazdemu vyhovuje neco jineho, ja do tech kikko chci jit...

lusinta
16. srp 2009

opravdu se nedá říct, že by některé pleny byly všeobecně špatné! každému mimi a mami sedí něco jiného..
jedině plenky sketch opravdu nebrat...:-/

s Itti bitti jsem spokojená max, nikdy neprotekly. fakn jsou i BBH bambusky, Baby lucy bambusky i organic, pastelky od Haipa daipa..

Kikko kalhotková není moc kvalitní, hrubne, ale někomu vyhovuje. stejně tak plenky Kushies-levné, ne moc savé, ale někomu sedí-nejsou však všeobecně oblíbené.

Plenky Ellas house, které taky často kritizujete jsou super po hodně praních...jsou jako hadra na podlahu,ale strašně moc savé!!!a je super,že velikost L skvěle sedí i novoškům a jsou tedy téměř od narození po nočník

Zásada je, nekupovat všechny plenky od jedné značky!!!🙂

koty
16. srp 2009

tygrous, velikost kalhotovek Kikko odpovídá do vyprání, ale pak se děsně srazí. A s tou savostí asi můžou někomu vyhovovat, ale každopádně ten svrchní materiál děsně pouští chlupy. Raději si nejdřív kup jednu na test.

Kushies vážně moc nesajou, protože jsou to prostě flanelky. Ale jako letní domácí rychlovka u basic nebo na doma u Classic pro hlídače jsou super.

yokozx
6. zář 2012

Ahojte,ja mam plienočky Baby City,a popravde,dnes sme ich použili prvý krát. Malá má teraz síce len mesiac,ale poskladané na najmenší rozmer nám zatiaľ od rána každá jedna pretiekla. Už som skúšala čokolvek,so separačkou,bez,vkladačku vnútri,i dalšiu navrchu a stále má po jednom cikaní mokré dupačky.Čo cikanie,to prezliekanie. Už so z nich zúfalá,buď neviem,ako na ne,alebo sú na figu.Príde mi to ako by tá jemná vraj savá vrstva nič neabsorbovala,že skôr než to stihne vsiaknuť,vytečie. Ešte zajtra testovací deň,a idú do koša... 😖

tterinkaa
11. zář 2012

@yokozx Ahoj, sice tuto znacku nepoznam, ale davas nieco navrch plienky / bud impregnovane vlniaciky, alebo PULky?/Na latkove plienky musis dat este nepremokavu vrstvu, s vynimkov kapsovych plienok na ktorych je vrch sity uz z nepremokavej latky.

yokozx
11. zář 2012

@tterinkaa ahoj,mam kapsovky s nepremokavou vrchnou vrstvou,skor nam to preteka okolo nožičiek :-/ 😖