Ktoré plienky odporúčate pre novorodeniatka? Akú značku?

petronela7
26. čer 2010

Ahojte, Ktore plienky odporucate pre novorodeniatka? a aku znacku? 🙂 dakujeeem

sarlotta
26. čer 2010

@petronela7 já mám dobrou zkušenost s klasickými pamperskami a nebo tesco plenkami. Hlavně nic co má na sobě igelit 😉 Látkovky jsem používala a budu požívat na podložení nebo zakrytí, osušení miminka.

strouzek
26. čer 2010

já jsem měla do porodky pampersky newborn a doma jsem používala pampers sensitive protože mě všichni strašili jak musím mít to nej aby se mi malá neosypala. no ale v porodce dali malé hned po narození plínku z DM drogerky a dali mi na pokoj i pár plíneček z rosmanna (zn. babydream nebo tak nějak) a když jsem je v tý porodce vyzkoušela tak jsem si je hned šla koupit. mě se zdáli dokonce lepší jak ty samotný pampersky. teď už jsou nám 3 měsíce a plíny používáme různý (protože návštěvy nosí pořád balíky) ale u nás jednoznačne vyhrávají ty obyč plínky z rosmana, DM nebo tesca(je to zelenej balík). ty mi nikdy neprotekli malá nemá žádné vyrážky nic, cenově jsou výhodnější ale kvůi tomu to nekupuju. pampersky mi protekli už mnohokrát, hlavně ty oranžový sleep play, hugiesky nám neseděli. teď používám ty oranž. pampersky protože jsme je dostali jako dárek tak je chci vypotřebovat ale jen přes den, v noci bych pampersku už nikdy nedala, my spíme celou noc proto potřebuju plínu která vydrží i 10 hod. nápor čurání a to mi pampersky nesplňují , na noc jedině plínu s rosmana 😀

terezka87
26. čer 2010

Ahoj já jsem jela do porodky z plínkama ao rosmana a byla jsem spokojená. Po tesco plínce měla malá akorad vyrážky. Ale to jak komu sedne. Teď kupujem dm plínky 🙂 Max. spokojenost.

jeudi
26. čer 2010

já od narození používám pampersky myslím si ,že jsou opravdu dobré.

momin
26. čer 2010

my sme meli od narozeni pampersky a stridame s Tesco plenkama-zelenyma.... 😉

romana29
26. čer 2010

Měli jsme hned od porodu Tesco plíny. Ale přiznám se, že jsem se v porodnici cítila trošku trapně, tak tentokrát jsem koupila Pampers Newborn - nebo jak se to přesně jmenuje, ale víc jak jeden balík nekoupím, Tesco jsme používali do více než dvou a půl let - pak už nám byla i 5 malá a přešli jsme na vyhovující z Albertu a u těch jsme na noc dodnes - v akci je balík i za 170 Kč, což je paráda 😉 .
Ale obecně souhlasím - hlavně tam nesmí být igelit, takže když jsem neznala a nevěděla, normálně jsem balík v obchodě mírně natrhla, abych viděla, jak plína vypadá - jak tam byl igelit, tak jsem je nebrala...
Jsou ale prý děti, které snesou jenom "dražší" plíny, nás se to naštěstí netýkalo.

zuzi82
26. čer 2010

My používáme Huggies. Měli jsme je už v porodnici. Jednou jsem zkusila Tesco a znovu jsem je už nekoupila. Nějak se mi nezdály. Od návštěvy jsem taky dostala Pampers, takže je zkusím, až do nich dorosteme. 😉

lucie5779
26. čer 2010

@petronela7 do porodnice a do úplného začátku Happy od Bella, nebo Helen Harper, mám na střídání Huggies Premium, a Pampers new baby 🙂

salikova
26. čer 2010

My do 3 měs. použíávali Happy a teď jedem v pamperskách.. Happy mi ale vyhovovali víc 😉

marinka
26. čer 2010

Starší dcera vůbec nemohla mít jako malá Pampersky, byly na nic moc parfémované a opruzoval se jí z nich zadeček. Tak jsme přešli na Huggies a v pohodě..
Leontýnka se neopruzuje z ničeho, tak to různě střídám, nejvíc používáme Pampersky, Happy a Huggies. A klidně i sem tam Tesco 😉

benjik
26. čer 2010

Ahoj, my měli v porodnici taky Happy a jsou fajn, doma pak na střídačku huggies a tesco ( jen teď ty zelený mi příjdou odlišný od těch původných fialových.

panterka
26. čer 2010

my taky měli v porodnici Happy (mají i velikost 2-5kg), doma jsme pak jeli taky v nich, ale ty větší velikosti nám už pak neseděli, tak jsme přešli na Pampers, měli jsme i Huggies, Tesco.

misicka85
26. čer 2010

Já používám pro obě dítka nejčastěji plínky z Tesca, z DM a nebo z Lídlu (Toujours), jsou za slušnou cenu a dětem vyhovují,takže to neřeším.Kdyby se mi po nich osypaly tak bych zkoušela i jiné značky ale dětem vyhovují,takže měnit to nebudu,plínky jsou za super cenu tak proč utrácet víc kyž nakonec ta plínka stejně skončí v koši,že? 😀

pablinka
26. čer 2010

my začínali s DM Babylove 2-5 kg, střídala jsem s Rossmann Babydream 2-5 kg, pak jsem měla Pampers Newborn, později u větších velikostí jsme používali DM Babylove nejčastěji, občas Huggies nebo Tesco.

imiska24
26. čer 2010

Ahojky,když se nám malá narodila tak jsme měli pampers sensitive care,byly fakt úžasný!!!!!!!používala jsem je cca do 4.měsíců.bohužel kvůli jejich ceně(každej měsíc nás stály 2000,-)jsme plynule přešli na pampers baby active.Ze začátku mi na nich dost vadilo,že jsou dost parfémovaný,ale po čase si zvykneš a už to teď vůbec nevnímám 😅 .Myslím že jsou supr i Huggies.Ale každýmu miminku vyhovuje něco jinýho.

marrei
26. čer 2010

V porodnici jsme měli Bella happy, mají výkroj na pupeční pahýl. A byly v pohodě, ale když jsem teď koupila Belly ve vel. 4, tak se mi po nich malá osypala ☹
A jinak jsme používali Pampersky, i když kapku jsou cítit víc než jiný plínky, když jsou počůraný, ale nám vyhovují nejvíc, Huggiesky jsou super nesmrdí, ale malou občas poškrábou ty boční lepící pásky. Problém nebyl ani u Tesco plen (těch zelených, původně fialových), dobrý zkušenosti mám i s plínkama z Billy (Clever). Nejhorší jsou plínky potažený igelitem, to se malá hned oprudila (např. Tesco v bílým obalu, nebo jeden druh Helen Harper).
Po mých zkušenostech bych dalšímu mimču koupila Pampersky, starším dětem i ty ostatní dobrý jmenovaný. Jo a super jsou ty nový bílý Pampersky 😉 Ty jsou fakt luxusní, ale drahý (7,- Kč/ks).

terreza
26. čer 2010

z tesco plinek se mi maly osypal na zadecku,takze bud latkovky nebo pampers 😉

koblichzek
26. čer 2010

Ahojky, v penkách Heppy Bella se mi maličká oprudila, zatím nám nejvíce vyhovuje Pampersky, nebo Hugies Premium. Ale podle vašich rad zkusim plenky z Rossmana. Tesco plenky už bych nekoupila, kolikrát jsem tam našla i velmi zatvrdlé části, ketré by mohly maličkou poškrábat.

bufina
26. čer 2010

My používáme Huggies Premium, ještě malýmu nikdy neprotekly. Vyjdou i levně, je jich tam hodně a když sou ve slevě, tak jsou ještě levnější než třeba Tesco plíny. Ty jsem používala u malé a jsou taky dobrý. Ty Pampers Sleep and play jsou jakýsi vypelichaný, hrozně tenký, takže dlouho nevydrží. Ještě mám dobrý zkušenosti s Pampers Active baby, u nich platí to stejný co u Huggiesek, když sou ve slevě, tak se vyplatí.

crca
26. čer 2010

Když byli malinký tak jsem používala taky Pampers(ty heřmánkový)a Huggiesky,ale teď když už jsou větší tak Pampers Activbaby a úplně suprácký jsou z Billy(cleaver) 😉 jsou i levný.

andelka
26. čer 2010

Tak my jsme měli dva balíky Happy Bella a potom Pampers newborn aktive baby, teď jsem načla třetí balík giant packu (po 108ks). Mám i jeden balík plínek babylove z Dm a koupila jsem i na zkoušku 2ks z Rossmanna. Oproti Pamperskám jsou větší, hrubší, Pampersky jsou fakt takový papírek. Ale malýmu je to jedno, zatím se neoprudil z ničeho. Plínky lezou dost do peněz a mi je líto, že se vyhazují, takže používáme přes den dost látkovky. Až dojdou balíky Pampersek, tak budu kupovat nějaké ty levnější z DM nebo Rossmanna.

pattie
26. čer 2010

My používali Tesco pleny, později Happy, Huggies a Babylove. Naopak totálně nám nevyhovovaly Pampers a Alona (ty eko pleny z DM). Ale cca od roku a tuhé stravy je to nějak už jedno a kupuju to co je v akci

zdeniii
26. čer 2010

Ahojky tak my používáme přes den na doma látkovky, když jdu ven tak Alany z Dm (jsou ekologický) a na noc dávám Hagísky premium (clasik nemají vzadu gumičky a nsedí nám). Pemprsky nevyhovovaly, přišlo mi že je po nich malá celá zapocená...

permonik7
26. čer 2010

My měli v porodnici Happy a super, pak jsme měli pampers a přišly mi takový umělý a zbytečně moc navoněný a huggies nám protíkaly ( byli jsme hubeňouři a jsme teda pořád 😀 ) Od dvou měsíců jsme v látkovkách, žádný igelit, ani gel..pěkně bavlnce a nevíme co to je opruzenina😵
Za nás z jednorázovek Happy, jinak látka 😉

lura
26. čer 2010

My používali pro novororeňátko hlavně Huggies a měli jsme i plínky z Rossmanna. Ty Huggies měli i sestřičky v porodnici. Od druhého měsíce Tesco pleny (zelené), Happy, Huggies a Pampersky. U Pampersek se nám ale někdy stalo, že nám i prosákly. U pevnější stolice (od zavedení příkrmů) se nám to zatím nestalo. Malý opruzeninami zatím nikdy netrpěl.

moudivlacek
26. čer 2010

pouzivame od zacatku pampersky a spokojenost 😉

moudivlacek
26. čer 2010

pouzivame od zacatku pampersky a spokojenost 😉

markee
27. čer 2010

ahojky,
já na malou používala nejvíc Tesco. Do porodky jsem měla nejmenší Huggies,pže Tesco jedničky nemělo. Jinak od známé v práci jsem už dopředu věděla,že Tesco jsou srovnatelné s ostatníma,pže to měla vyzkoušené.Takže jsem nikdy nenakupovala ve velkém jiné plínky. Když byla malá starší,tak jsme kupovali i v Penny a i Clever z Billy. Plínky naštěstí od dvou let nemá už ani na noc. Švagrová kupovala v Rossmanu a v DM a taky prý spokojenost.

coxa
27. čer 2010

já měla u obou kluků pampersky, zkoušeli jsme všechno možné, ale pampers jsou pampers. 😉 Hlavně teda ne Sleep and play, ty jsou z mého pohledu totálně na nic. ☹

peroli
27. čer 2010

v porodnici jsem měla obyč. alberťácký (protože jsem nevěděla jestli půjdou do oběhu nebo budou pro moje miminko 😉 😅 😀 zní to sice hrozně ☹ 😔 😔 ale bohužel nemáme penízky na to aby jsme mohli porodnici "věnovat" drahý plinky) a doma pak jen pampersky... jednou nám na vejletě plinky došli tak jsme museli do tesca pro ty fialový a z nich se příšerně osypal... 😝 takže od té doby používáme jen pampersky... používali jsme i sleep and play ale jen na doma, na to jsou super - na noc nebo na vycházky nedoporučuju...

aguaverde
27. čer 2010

v porodnici a pár prvních týdnů jsme používali Pampers Sleep and Play střídali jsme to s happy bella jelikož byli perfektní na pupík 😉 bohužel(pro mě bohudík) dcera spí celou noc (usne v 19:30 a budí se okolo 9 ráno) a pampersky prostě nevydržely 😒 čurkla do nich jen dvakrát a byla durch a vždy když se pokadila tak se mohla převlíct, 🙄 teď používáme Happy bella a Huggies premium a naprostá spokojenost 😵 ještě ani jednou za tu dobu co je máme neprotekly ani je neprokadila 😀 😀 😀