Ktoré plienky odporúčate pre novorodeniatka? Akú značku?

petronela7
26. čer 2010

Ahojte, Ktore plienky odporucate pre novorodeniatka? a aku znacku? 🙂 dakujeeem

zamilovana
27. čer 2010

Ahoj my tiež od narodenia jedine pampers premium care, sú super ako z bavlny ani ich neprečural zatiaľ 🙂 akurát tá cena :( ale za tú jeho jemnú riťku mi to stojí 🙂

lidiab
27. čer 2010

Mohli byste, prosim, napsat ktere presne plenky maji ten igelit? Ja jsem ani nevedela ze neco takoveho existuje 😒 Chystam se na nakup vzorku a nechci kupovat nic zbytecneho 🙂 Diky!

jasekd
27. čer 2010

Ahoj, my v porodnicI a uplne na zacatek Happy Bella , tu nejmensi velikost, ty mi prisly z papirovych plen nejlepsi. Pak i Pampers new baby a Babylove z DM, taky celkem OK. Ted uz jedeme prakticky porad v latkovkach (Haipa Daipa), k doktorovi apod ty Pampers, mame jeste zasoby. Dostali jsme i Alany, ty ekologicke z DM, ale ty jsou vetsi, takze jeste nevyzkouseno. Z zadnych ani latkovek se neoprudil, ale blbou reakci mel na vlhcene ubrousky Huggies, Babylove z DM OK, nejlip ale jen mokrou zinku.

spaagetka
5. črc 2010

V porodnici jsme dostávali Fixies, nemůžu si stěžovat 😉 Vyzkoušela jsem Belly, oboje Huggies, Pampers Sleep & Play a Active Baby, pak Babydream od Rossmanna. Vyhovují nám jen ty, co mají pružný pásek, takže Active Baby nebo Babydream, protože u Huggies Premium se občas stalo, že byl poškrábanej od toho tvrdýho zapínání 😔

sarkaa
6. črc 2010

Už je to pár roků ale co si pamatuju tak se synem jsem používala ze začátku Pampersky. Rozhodně nedoporučuji Huggies, který nám pokaždé protékaly (nevím jak jsou na tom kvalitně teď) a od zhruba roku Babylove z DM .

kozinka
7. črc 2010

Každému sedí něco jiného, my používali od narození pampersky a pak jsme postupně přešli na huggies a skončili jsme na happy 🙂

weri
7. črc 2010

Malá teď zatím jede většinou na Pampers. Měli jsme i jednou nějaký Lidlácký pleny a taky se dalo, nebyly špatný. Hodně dobrý byly i ty Tesco pleny ve fialovým obalu, ty jsem používala pro kluky a byly za dobrou cenu. Jenom škoda, že už je nedělají. Huggies byli většinou naprd.

ducky
7. črc 2010

Tak my jedině Huggies Premium.
Dostala jsem i jeden balík Pampers, ale ty letěly z domu a to poměrně rychle. Neměly pružný pásek, neustále protékaly a jak byly parfémovaný, tak to bylo za trest přebalovat, páč to kromě čůrání nebo kakání smrdělo ještě po nějaké chemii 😝

lukza
7. črc 2010

tak já Pampers,měla sem aji huggies ale Luky byl větše pročuraný 😖 takže sem kupovala pampesr ty žluté a tedka už kupuji baby activ a pokud mužu říct svoji zkušenost tak sem měla aji pampers sleep and play a ty jsou na nic po 3hodinách měl malý pod plenkou na sobě takové ty gelové kousky s plenky.

fender
7. črc 2010

myslím, že to je dost individuální...
my používáme zásadně huggies (modro-zelené, pak jsou ještě modro-červené, ale ty mají horší zapínání), protože všechny ostatní je malý schopný pročůrat.

bury
10. črc 2010

každýmu vyhovuje koukám něco jinýho.
já nemám ráda Pampers - přes zádička protýkají hovínka a hrozně smrdí chemií (ona to má bejt možná vůně 😅 ). Mám ráda Huggies Premium, zelený Tesko, Babylove a potom v Německu z Aldi 😉

hancas
11. črc 2010

mi vyzkoušeli všechny druhy ze všech opruzeniny,do rána pročúrané.....Takže nakonec nám vyhovují Huggies preminum s tím pružným zapínáním,ty klasik huggies nás škrtí přes nožičky,ted mají akci v globusu na ně🙂

zanet2009
12. črc 2010

My jsme měli Pampers a určitě budeme používat i u druhého(pokud je dítko bude dobře snášet). Vyzkoušeli jsme spoustu značek,ale vždy jsme se vrátili k Pamperskám 😉

verbalinka
12. črc 2010

My jsme dle doporučení v Krči měli Háppy - prý jsou nejlepší kvůli kyčlím miminka. Jsou mezi nohama tvrdší a "donutí" miminko, aby mělo nohy od sebe. Třeba pampers jsou měkoty 😉