Plínky
blackpearl25
14. črc 2012

Látkové plenky Alva, máte zkušenost?

Holky máte zkušenosti s bambusovýma látkovýma plenkama zn. Alva??? Pokud ano jaké jsou, atd.... všechny zkušenosti a tipy sem prosím 🙂 Děkuji
helulela
14. črc 2012
Takových plenek existuje spousta, šijí se ve velkém v Číně a tady se prodávají pod různými značkami. Kvalitou jsou na tom hůř než osvědčené značky, většinou jsou také bez atestů o zdravotní nezávadnosti. Bambusové myslím nejsou, většinou mají vnitřní vrstvu polyesterovou a vkládačku z mikrovlákna. Jestli chceš, pár do výbavičky jich pořídit můžeš, ale určitě ji z nich nedělej komplet. Podle materiálů nebudou moc savé, takže určitě budeš potřebovat ještě něco dalšího na vycpávání.
bamboolik
31. črc 2012
@blackpearl25 Nějaké Alva doma mám a je to přesně jak píše Helulela. Šité jsou docela slušně, ale materiálově jsou na tom hůř. Savé jádro je mikrovlákno, ale nasaje toho málo, už i pro malé mimi jsem musela vycpávat. Kvalita PUL je horší, není tak prodyšný jako jiné kvalitnější značky, což je obzvláště v létě docela poznat. Pár do výbavy - proč ne, ale nečekat zázraky a rozhodně nedělat z nich celou výbavu.

Začni psát odpověď...

Odešli