• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
zmuzle, O. chodí na číňák i teď, normálně na něm sedí :wink:
15. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, 5x??? my sme včera vstávali 4x a už som bola total nasraná, bolela ma hlava... tak to teda nezávidím,fakt, našťastie malá na dudli nie je extra závislá, podudle a vypľuje. V podstate spí bez neho. Niekedy jej ho v noci ani nedávam.
15. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko: tak 5x za noc je už pro mě labůžo..okolo roku jsem vstávala taky 5x, ale do hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to by som bola v blázinci teda :frowning2:
15. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po delší době, jsem zpátky z Francie. Zvládla jsem to napůl látka na noc Alany. Bylo krásně takže mi pleny schly, ale stejně to bylo jen tak tak :slight_smile: neumím ždímat jako pračka. Co je nového za plenky??
15. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss-já taky nemůžu přebalovta v noc,ale aio na noc bych nedala..raději vycpanou bambusku (jakoukoliv) prefoldem a na to vlňáčky natahovací...

ijo-no, ani nevím:slight_smile: limitky Ib už dorazily, na cestě BBH (respektive už na celnici,takže tu budou brzo)...jinak žádná převratná novinka momentálně není:slight_smile: Ale jsou dva nový vzory Beca:slight_smile::slight_smile::slight_smile:i
15. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: tak kde jsem přišla na to, že CT jsou noční plínky? :confused: :astonished:
15. čer 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, tak to skouknu co potřebuji. Něco pěkného na léto potřebujeme :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo..a právě jsem si objednala bambusky Bambinex..nějaký zkušenosti? :wink: :confused:
15. čer 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, dnes som o bambinexkách písala :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám žádné zkušenosti, ani je neznám. Já jsem prostě fanda do CB, takže si vyzkouším nějakou novinku, co jsem dneska objevila na webíku. Já mám pocit, že ty látkovky jsou prostě návykové :grinning:
15. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, to nemá :slight_smile: . Plínka HD vypadá pěkně, ale těch peněz :unamused: ... Je v ní cítit mokro?
15. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukala na novinky CB, na Tuly tuly jim dorazilo nové zboží, ty designy těch jejich plenek jsou opravdu super :slight_smile: , ale ty ceny :frowning2: .
Já si počkám, Ijo, až něco nového vyzkoušíš a podáš reference, zajímala by mě ta Cuddle Quick Dry. Hodně mě svrběla ruka, ale napřed si počkám na BBH bambusky na Bráně a pak se uvidí, jestli ještě zbydou nějaké finance v rodiném rozpočtu :unamused: Látkování je prostě droga :wink:
15. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
somik- co nemám? hd jako haipa daipa? asi jsem nějak zapomněla,na co reaguješ:slight_smile::slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, reagovala jsem na tvou odpověď ke mě, že "nejlepší české plínky jsou HD, viz soutěž Plenka roku, ale o těch paní nemá jistě ani tušení.", tak jsem odpovídala, že to nemá :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
somik, pastelka je náhodou lacná a moc dobrá plienočka :slight_smile: furt som jej odolávala, až som ju uvidela u kamošky a hneď som si jednu vzala, je fakt super a krásnučko sedí!!! myslím, že nasaje hodne a rýchlo schne
15. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkaradek, moje rozhodnutí padlo taky na QuickDry, není nic horšího když moje oblíbená a hezká plena dlouho schne :sunglasses: ...to samo přeháním. Ty ceny mě tedy taky drtí, ale zatím mě ty plenky nezklamaly a kupuju opatrně, aby to nebylo doma moooc nápadné. Jen teď nevím jestli mám zvolit balonky nebo kytičky.Reto mám originálku,ach jo. A to ještě uvažuju o jablíčkový aio, ta by nám slušela
15. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,BBH budou na Brane... :grinning: tak to zase porusim zakaz nakupovani novych plinek,ach jo... :grinning:
15. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jer hrůza, fakt..mimochodem, beru kytky když je to léto
15. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já odolám :grinning: mám novou vášeň biobavlněný a vlněný oblečení, to je ještě horší než plíny :grinning:
15. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, já bych šla do těch balónků a AIO se mi líbí ta se slony :wink:
15. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, to mi ani neříkej, já myslela, že horší závislost než plenky už být nemůže :grinning:

Sice to sem nepatří, ale musím Vám napsat, že dneska mi přišla na zkoušku Manduca z brány a malej je jak v Jiříkově vidění. Měla jsem ho na břiše, točil hlavu ze stany na stranu, všechno si prohlížel a pořád říkal:"jeeee, ohhhhh...." Děsná sranda. Ale nandat si ho i s tou Manducou je zatím taky sranda :confused:
15. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko, já se s Lus bavila o této plence http://www.branakdetem.cz/haipa-daipa-ctvercova-plena-70-x-70-cm.htm , tedy aspoň doufám, že tuto měla na mysli. Já nejraději používám čč. Bambusové kalhotky mi za pěkného počasí na balkoně schnou totiž dva dny, mám pračku 400 otáček :frowning2: , za špatného počasí musím nechat doschnout doma na sušáku, takže schnou tři dny :angry: . Čč je za pěkného počasí za 2 hod suchá a za špatného je suchá do druhého dne, a H nesnáší mokro, takže čč u nás vítězí :slight_smile: . Mám objednané IB SIO i tu vámi opěvovanou mešavici, tak jsem na to zvědavá :slight_smile: .
15. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, skoro 3litry v čudu :grinning: tedy ne v čudu, ale v MNM a bundles + bez plenky a kožený capáčky :grinning: jo a já jsem si dovolila jedny křídýlka a 2 intimky :grinning:
15. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, nám manduca vůbec nesedí :frowning2: respektive drahému, je do ní moc veliký :frowning2:
15. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
MDC je fajn, dokonce jí mám radší na mrně než šátek, přijde mi, že M. je v ní líp usazenej. naštěstí sedí nám oběma, i nám oběma sedne nosící bunda :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
wauuu, já se zatím asi do té sekce radši dívat nebudu....neumím totiž odolávat :grinning: :grinning: :grinning: U nás dneska 2500Kč v čudu (tedy v Manduce) a to na plenkové objednávání ještě čekám - CT, IB SIO, BBH....to bude zas pálka.
15. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, co to je nosící bunda???
15. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, wauuu, tak nějak se tvářil MM, na co že chci ty prachy, co jsem ho poslala vybrat z bankomatu :grinning:
15. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, chceš to fakt vědět? :grinning: kuk sem jedním okem :wink: :grinning:

http://www.branakdetem.cz/bunda-mam-coat-3v1.htm

já mám právě tu vel. L hnědou, na tu byla akce (a pořád, koukám, je) :wink: dostali jsme jí darem od babičky :wink:
15. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek