• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

18. prosince 2017 
Holky přišla jsem na takovou vychytávku - no možná už to objevil někdo předemnou ale nevím o tom :grinning: Začala jsem taky dávat novosklad na vaječinu je lepší ale vadilo mi že to čurání v obyč plíně je hned durch kolem celého těla, tak jsem přidala irmu navíc v podobě trjúhelníku - takže dám trjuhelník o velikosti novoskladu, pak proužek irmy jako vždy a přesto zahnu cípy novoskladu no a jak čůránky tak malého neobtěžují, tak i vaječina většinou zůstane jen v trojuhelníkové irmě :angry:
8. kvě 2012 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak a končím s flísáčkama (HD), dneska jsem to schválně hlídala, bára v nich spala max. 2 hoďky a durch...nemám na to nervy :slight_smile:
8. kvě 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_richard takze jestli to dobre chapu, tak davas dve vrstvy irmy?
8. kvě 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
10. kvě 2012 v 00:09 • sussanah
@sussanah vidím, že jsi začala prodávat plenky, gratuluji k narozenínám i k obchůdku :slight_smile:
10. kvě 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah júúúúú, vlastní značka, tak ať má úspěch :slight_smile: Někdy lituju, jakých to plínek už s klukama nevyzkoušíme.... a z toho plyne rada pro začátečníky - nedělejte si zásoby, ať vždycky můžete něco hezkého dokoupit :wink: :wink:
10. kvě 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky,
udělala jsem velký úklid ve svrchňáčcích, hlavně flísáčky, Thirsties, shorties, longies...
Kukněte a nakupujte tu:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=207660

mmch. je tam i různé nosící oblečení... :wink:
11. kvě 2012 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, které PULky mají vepředu a vzadu "kapsu", pro zasunutí vkládačky nebo plínky narovno, jako to mají třeba SWB capri. Mají to i svrchňáky z POP IN, ale tam už to provedení není takové precizní, je to trochu volnější. Co tak koukám na netu po fotkách, tak jsem hlavně tu "zadní kapsu" u žádných neviděla. Děkuju.
11. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 má to starší verze pulek weehugers na patentky, ale ta je ta kapsa bavlněná a dost mi navlhala. Ale teda kupovala jsem je na už více čúrací dítko..teď je budu dávat mladšímu, ten nečurá ještě tak moc.
11. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l
@andelka děkuju.

u těch SWB capri je ta kapsa právě z PULu a vypadá, že fakt ty plínky udrží. Jedny mám a chci ještě jedny PULky a právě bych raději zas s tou kapsou. Možná počkám, jak se osvědčí v praxi a pak dokoupím stejné - jen s jiným vzorem.
11. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 no u těch weehugers je ta balvna tím pulem podšitá z vnitřní strany, ale asi to nestačí :sweat_smile:
11. kvě 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 ty Flipky jsou ale stejně řešené jako Capri. Už je používám víc než dva roky a jsou fajn. Capri mám nově taky.
11. kvě 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l jj, díky. Až budu někde objednávat, tak asi jedny vezmu. Je fakt, že plus mínus za cenu Capri k tomu dostanu i ty vložky. :slight_smile:
11. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky,jak řešíte,když si dítko plínu sundavá...:grinning:
11. kvě 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Flip jsou fajn, ty kapsy teda nevyužívám, ale celkově jsem s nima spokojená
@rozarka65 a jak velké dítko? Odstrojuje se ti z plíny nebo si ji rozepíná, když přebaluješ? :wink:
11. kvě 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela 10,5 měsíce....odstrojuje se...:grinning: A doma jsem ji měla teď často nahatou,ale dělala moc loužiček,tak jsem začala dávat čč na draka,ale sundává i snapku...:grinning: Mám doma kus pul látky - měla jsem ji nachystanou na slintáčky,ale nedošlo na ně...napadlo mne,že bych to rozstříhala a sešila s vkládačkou a našila do spoďárek,které jsou už Anince malé...že bychom měli na doma domácí tréninkové kalhotky...myslíš,že je to dobrý nápad...?
11. kvě 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Co třeba zapnout plínu vzadu?
11. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozarka65 to je teda fikaná holka :slight_smile: ty "tréningáče" by asi šly, ale na můj vkus to je hodně práce s malým efektem - počůrané je bude mít za chvíli a co pak? Leda bys našila PUL do kalhotek a dovnitř střídala vkládačky, případně úplně bez PULu na zkoušku, jestli si za chvíli nesundá i to.
@angetha to vypadá super, i nesundatelně :grinning: Kdysi dávno jsem tu něco podobného viděla s titulkem "jak přebalit dítko, když nechce ležet na zádech".
11. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha to nesundatelné,ale u nás nenandatelné...:grinning: U se těším,až začne běhat...:slight_smile:
@helulela no spoďárky jako takové už měla a bylo to super vzhledem k nočníku...
11. kvě 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá vsuvka...
mám separačky Kikko - měli v DM, tak jsem prubla..a verdikt za mě - nebrat :confounded: stále vedou Popolini, případně Disany.
11. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata... extendor Manymonths? budu objednávat z brány nějaký věci, tak jestli ho některá máte a jestli pasuje na klasický bodyčka.. :slight_smile:
11. kvě 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion měla tento a ještě tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40994931&tab=0 ....ani jeden nepasuje na všechna body....
11. kvě 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Mám ho a pasuje na většinu bodyček, co vlastníme, na všechna ne (některá se totiž zrádně zapínají jen na dva cvočky :slight_smile:).
11. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Ten mám a pasuje na větsinu bodýček (např. F&F a jiné z Tesca, Outlast).
11. kvě 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka Ty Kikko jsou děsný, měla jsem pár kusů na zkoušku...
11. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion nepasuje na body z HM a na některý z CA :wink:

@janistr já jsem ho napasovala i na ty dvoupatentkový bodyčka, sice je jakoby trošku shrnutej, ale to mi nevadí, hlavně, že sedí patentky :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Tak HM a CA žádný nemáme, ty Outlast jsou dvoupatentkový, ale vyjde to akorát na krajní patentky extendoru :wink:.
11. kvě 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Je teda fakt, že HM a CA mám spíš ve větších velikostech, takže jsem to zatím nezkoušela. A na dvoupatentkové, co mám se mi to právě vždycky hrne a mně to teda vadí (jsem asi moc estét :grinning: ).
11. kvě 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já si dělala extendor doma, tyhle mi přišly zbytečně drahé..a to nejsem kdovíjaká švadlena..
11. kvě 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek