• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@janistr to neva že jsou na dva cvočky, holt jeden zůstane bez, no. Horší je když jsou to ty malé patentky, pak to nejde. :unamused:

@dandelion já mám ten origoš, teda dva, se mi s tím nechtělo dělat, už jsou trochu odrbané ale v poho, bez nich ani ránu. Bodyčka kupuju už s ohledem na to že je budu prodlužovat, hodně kupuju Tesco/FF a tam pasují a myslím že i na HM. Na CA ne, ty mají malé cvočky. Bodyčka CA mám jako "parádní" které dávám na papírovku.
Jinak je to perfekt, nejen kvůli plínám, ale Dany teď nosí body s krátký rukávem 12-18měsíců :sweat_smile: jen s extendorem, jinak do nich furt vleze. :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq Outlast zase neznám já
@janistr aha, tak to já v tomhle estet nejsem :grinning:
11. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Outlast vyrábí Dita Tábor (velikosti sedí, jen bodýčka jsou tak o číslo až dvě menší, než je na nich uvedeno), je to slušné oblečení na nošení, teplejší jak čistá bavlna, ale mimčo se pod tím nepotí.

Estét taky nejsem, ať se to klidně hrne :wink:.
11. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka koukám, že se moc neshodneme, na který bodyčka sedí a na který ne :grinning: CAčkový mají dva typy patentků a na ten jeden typ to jde :slight_smile: 12-18 měsíců s krátkým rukávem nosí Kája :grinning:
11. kvě 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi no vidíš :grinning: to jsem nezkoumala, v CA jsem zatím narazila jen na ty nesedící :sweat_smile:
to je dobrý :grinning: on Dany je hubenej a má štíhlé ruce, takže stačí jen prodloužit a nosí bodyčka z loňska :sweat_smile:
11. kvě 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Chtěla jsem vám napsat, že díky vaší diskuzi tady a radám, které jste mi daly, úspěšně látkuju naši 14 dní starou holčinu :slight_smile: Ze začátku jsem z toho měla docela obavy, ale je to úplná pohodička :sunglasses: Prozatím si vystačíme s klasickýma čč a svrchníma PULkama. Na noc teda dávám jednorázovku, ale to proto, že ona si malá dost dlouho pospí a v těch čč by mi tak dlouho nevydržela. Ale to časem taky vyladíme :wink:

Ještě jsem se chtěla optat, na jak dlouho asi ty čč budou dostačující?
11. kvě 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka oni jsou to i dva typy velikostně, jedny jsou větší, druhý menší, to mě docela překvapilo, já tam šla kdysi na jistotu, k těm košům a koupila jsme blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už tam kupovta nebudu žádný, Káje jsou všechny úzý :sweat_smile: oni to mají nějak málo vykrojený a navíc s látkovkou, prostě jí nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arlette nám stačily čč bez vkládačky snad jen 14 dní :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arlette Nám stačí novosklad doteď, ale kombinujem to s bezplenkovkou a na noc Anavy kalhotkovku.
11. kvě 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@arlette Tak Helence je šest týdnů a novosklad bez vkládačky už by nestačil, ale s vkládačkou v pohodě (jedeme tak ve dne, v noci - Helča toho ale moc nenaspí :slight_smile:.
11. kvě 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi jj, ten typ co (asi blbě) kupuju je takovej, naštěstí Dany je hubený, tak to jde, ale vykrojené jsou fakt málo, má to jen tak tak.
@arlette já teď dávám čtvercovku s vkládačkou a zatím stačí. U staršího jsem používala novosklad asi do 7-8měsíců, pak mu byly čtvercovky 70x70 malé. Mám i pár 80x80, tak má někdy novosklad i teďka. :slight_smile:
12. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arlette já používám novosklad doteď a myslím, že budu ještě než začne chodit na nočník :grinning: Koupila jsem velké čč, takže to z toho v pohodě jde. A čč střídám s kalhotovkama od Anavy a maximální spokojenost. Jedem tak už od návratu z porodnice a bez nejmenších problémů :wink:
12. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy děkuju :slight_smile: Já dávám na novosklad ještě jednu klasicky složenou čč nebo občas bambusovou vícevrstvou vkládačku. Mám i nějaké AIO, ale zatím jsem je použila jen jednou.
12. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arlette holky, jste dobrý, že vám to takhle krásně jde :slight_smile: já dávala novosklad s vkládačkou tak do půl roka, pak už mě to moc nebavilo, velikostně by se to ještě chvíli dalo.
12. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela A co pak? Jenom kalhotovky? Abych věděla, na co se mám připravit.
12. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám u naší mladší (skoro 5 měsíců a přes 8 kg) je už novosklad dávno dávinko malý. Nechtělo se mi kupovat větší plíny, tak vážu na draka a je to taky v pohodě. Jsem s ním spokojená jako s novoskladem. Stejně hezky se dá utěsnit kolem nožiček, prostě udělá stejnou službu jako novosklad :dizzy_face:
12. kvě 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyca teď střídám kalhotovky a Anavy vv bmb, v záloze na krátké přebalení mám čč narovno s vkládačkou nebo Ikea ručník
12. kvě 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arlette @vendyca Je to hrozně individuální, já dávám novosklad dodnes (15 měsíců) a dovycpávat jsem ho začala až v 10 měsících, do té doby stačila samotná čč (přebalovala jsem po hodině). Na delší dobu dávám kalhotovky (nejčastěji Anavy).
12. kvě 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyca já nedám dopustit na čč narovno, ty sklady by mě už nebavily, přijde mi to zbytečný, když nekaká vaječinu, bud dám jen samotnou, nebo s vkládačkou, když potřebuju, aby to déle vydrželo :wink:
13. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nechci se sem vtírat a ani vás přiliš nečtu, ale připadáte mi jako zkušené látkařky, já se na to zatím pouze chystám, které by se chtělo poraďte mi na co jsem v mým přípravách zapoměla? http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/latkove-pleny-konkretni-vybava-jste-spokojene/?collapse=true&page=last&post=last . Děkuji vám vřele :slight_smile:
13. kvě 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arlette My dáváme čtvrcovky na doma stále. Zpočátku novosklad s vkládačkou z ikea žínky, později narovno s žínkou, teď posledních pár týdnů přidávám ještě bambusovou vkládačku. Pro nás jsou čtvercovky k nezaplacení, za málo peněz hodně muziky :slight_smile:
13. kvě 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela
@herminka
@aemmi
Ty jo, malýmu jsou dva měsíce, na noc dávám Anavy, všechny vkládačky co jsou v ní a je totálně pročůraná a přes den novosklad s nějakou savou vkládačkou, přebaluju 2-3 hodny podle kojení a spaní, v noci je v té Anavy tak 6 hodin. tak se děsim, co bude, až bude větší. Jako dávat jenom novosklad je absolutně nemožné. Dokonce se mi zdá, že ta Anavy mu zachvíli nebude, dávám jí na největší, malej má 5 kg, (není to moc, ale taky není žádný obr).
13. kvě 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyca no víš co, mně se zdá, že třeba malá ted čůrá nějak mín než dřív, nebo už ne tak často, takže když ji přebalím čerstvě počůranou, tak pak opravdu s klidem můžu dát jen 1čč bez vkládačky a flísáčky a 2 hodiny to vydrží, když jí bylo kolem těch 3 měsíců, tak jsem si říkala, že čč asi nejspíš brzy schovám, že budou na nic a ted na ně podobně jako@madlisek nedám dopustit, hlavně kvůli rychlému schnutí, na vv plenky jsem si třeba vůbec nezvykla a to si pamatuju, že když jsem ještě dávala novosklad, tak po 2 hodinách byl celý totálně durch a z vrchu :wink:
13. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi uvidím, jak se to vyvine :slight_smile:
13. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj jo ve výledku dvě ale ta jedna se vlastně omotá až dopředu a přes ní pak plenku tak není plenka přímo na těle.. - na břichu
13. kvě 2012 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyca Mám stejně staré miminko, na váhu je o něco větší..a některé Anavy ještě zmenšuju..i s vkládačkama...no když to na noc nestačí na savost a velikost, tak zkusit přidat vkládačku zvenku - mezi plenku a kalhotky..
13. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
13. kvě 2012 ve 22:16 • sussanah
@angetha díky, to mě vůbec nenapadlo
14. kvě 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky prosím co používáte na navlhčení látkových ubrousků?děkuju :slight_smile:
14. kvě 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek