• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@ameliejulliette Párkrát si manža zapřebaluje a bude odpuštěno :slight_smile: Na systém vv si rychle zvykne, až mu prťous párkrát rozkopne seskládaný novosklad :wink:
Já mám vlňáky taky jenom BI... Mně za to stojí, jsou nesmrtelné :slight_smile:
1. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
1. čer 2012 ve 23:23 • sussanah
@ivuska.h Jo, to zní rozumně... Díky moc :slight_smile:
2. čer 2012 v 01:04  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
2. čer 2012 v 17:17 • sussanah
@sussanah Teď jsem na ně mrkla a vypadají suprově...kytičkové budou naše...:slight_smile: :dizzy_face: Teda jestli se nevyprodají, protože i ta cena je super......:slight_smile:
2. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah teda ty smetanový jsou úchvatně krásný :dizzy_face: úplně je mi líto, že momentálně nemám potřebné dítě správné velikosti. Velkej je prakticky bez nehod (na jednu denně jsou tréninkovky skoro zbytečný) a menší se ještě nenarodil. Ale mohla bych je nakoupit jako dárky kamarádkám, to je dobrej nápad. :slight_smile:
2. čer 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly ačkoliv když je rozdám kamarádkám, tak mě bude líto, že mají hezčí plínky než my :angry:
2. čer 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Možná se zeptám blbě, ale mám nachystané nějaké kapsové plenky a chtěla jsem se zeptat, jak se správně perou. Pere se všechno dohromady (kalhotky i vlastní savé vložky) nebo zvlášť?
2. čer 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2012 v 19:41 • sussanah
2. čer 2012 v 19:45 • sussanah
@zlatelevizeedna Když jsem jich používala hodně, prala jsem zvlášť vkládačky (spolu s čč a vv) a zvlášť kapsovky+mikrovláknové vkládačky+fleecové separačky+PULky. Teď peru vše dohromady na 60.
2. čer 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sussanah šikula Honzík se právě zlovolně počural aby nemusel spinkat. čiročirá schválnost :angry: ale jinak je zlatej, udělal za pár dní obrovskej skok. byl sice BKM miminko, ale i tak je ten přechod od BKM k batoleti bez plenek znát.
2. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2012 ve 20:16 • sussanah
@sussanah @ameliejulliette
Děkuju za rady, zkusím tedy prát dohromady. K těm teplotám - v návodech bylo 40 stupňů nebo max 60, takže to vidím tak, že až to bude aktuální, vyzkouším to na těch 40 a když se to nevypere, nasadím vyšší teplotu :slight_smile:.
2. čer 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2012 ve 21:11 • sussanah
@sussanah :slight_smile: Doufám, u nás to začíná být aktuální...:slight_smile:
2. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemuritto My měli vlňáky i na malý miminko a pokaděný byly tak 2-3krát... takže se to dá. Záměrně jsem si ale koupila nějaké levnější pletené z Fleru, aby mi nebylo líto, když by se nevyužily... Flísáky HD nám provlhaly, mám dojem, že na Anavy jsou lepší reference. Flees taky na rozdíl od vlny docela rychle začíná zapáchat, ale zase je skoro suchý, už když ho vytahuješ z pračky.
A trochu v rozporu s výše řešeným hlásím, že vlňáky jsou skvělým lékem na případnou zácpu - oblečením vlňáků se zvyšuje pravděpodobnost kadění asi o 1000% - včera přišly Anavy vlňáky z bazárku, oblíkli jsme je na zkoušku a hned byly po..., dneska jsme vyrazili v IV vlňákách a opět... Omluvou budiž, že Bášek má rýmu a průjem, takže dneska třeba byl kadit 2x na nočníku, pak ještě do těch vlňáků a v závěru pokadil kolíbku, kam jsem ho odložila, abych přemáchla ty vlňáky...
2. čer 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jaké svrchní kalhotky vám nejvíce vyhovují. Látkuju teď druhou dceru, po té starší mi v této velikosti zůstaly jen Popowrapy. Používala jsem převážně vlňáčky, ty byly fajn, ale bohužel už dosloužily. Poslední dobou stále jen přešívám urvané patentky na knoflíčky a už mě to nebaví....Takže potřebuju dokoupit výbavičku.
Jaké PUL byste doporučili? Hlavně mi prosím nedoporučujte IV organic...ty jsem stále jen zatírala lanolínem, hrozně se jim povolovaly švy. Co Bummis Super nebo Thirsties? Nebo Tots flexi-wrap? Z vlněných raději Imse Wool nebo Sckoon?
A ještě mám jednu otázku. Jsou tréninkové kalhotky vhodné na noční odplenkování? U dcery nejde o to, že by se neprobudila na čůrání, ale spíše o pohodlnost - proč bych vstávala, když mám plínku? Na noc má zatím jednorázovky a ráda bych je zrušila. Děkuju.
2. čer 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Pro úplně malé miminko plánuju používat čtvercovky s PUL kalhotkama, takže tam plánuju prát plenky rozhodně na víc. Na kapsovky bych najela až u většího (třeba od 3 - 4 měsíců, podle toho, jak budou sedět, nějak mi připadá, že na novorozencích dělají ty jednovelikostní obří zadečky). Mám mix - nejvíc Blueberry a BumGenius, jednu pop-in, nějaké anavy easy. Podle rady jsem brala od takových těch značek, na které jsem četla nejvíc pochval, po pár kouscích s tím, že pak postupně budu dokupovat.
2. čer 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tymothy Já bych doporučila Haipa-Daipa PULky a Anavy flísáčky a až budou patentkové Anavy PULky, tak jedny na zkoušku vezmu (ale je to novinka, nicméně od Anavy zatím nic nezklamalo).
2. čer 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Anavy mě taky láká. Jenže já se bohužel pořád nemůžu dokopat k tomu, abych něco objednala pře net. Většinou jdu přímo do obchodu, kde Anavy samozřejmě nemají. Takže koupím něco jiného, potom otevřu doma Koníka a zase nad nimi slintám....
2. čer 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2012 ve 22:51 • sussanah
2. čer 2012 ve 22:51 • sussanah
@sussanah Jeden jediný tam je. ALespoň, co vím. A Anavy v něm nemají. Ještě tam byl jeden, ale ten už bohužel nefunguje...to byl zrovna můj oblíbený. :cry:
2. čer 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Ale co se týče výběru, oba obchody byly hodně malé, plíny v nich od pár značek...už jsem uvažovala i o tom, že si ho tam zařídím sama. :wink:
2. čer 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tymothy já znám v ČB jen ten obchudek u Igy... :unamused:
3. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro 9kg /7 měsíční dítě braly byste vlňáky, co jsou do 10kg? popoliny woolwrap....
3. čer 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk já jsem popolinky zkoušela a přišly mi nic moc.. (pokud teda teď během roku neinovovaly střih, měla jsem verzi na patentky), byly hodně těsné kolem bříška a volné u nožiček (a to je malá hodně žížala, třeba HD pulky Mka nám kolem břicha pořád odstávají).
3. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi aha, díky, malej je docela pupkáč, tak to by mu asi dlouho nebyly :unamused:
3. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Druhý byl u náměstí nad Hladovým oknem, měla ho tam Johanka Kubaňů. Asi před půl rokem ho zrušila, ale možná ještě funguje v internetové verzi, myslím, že doprodává zásoby. (Pukud už teda není zase něco jinak.) :wink:
3. čer 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek