• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Ahoj holky, zaznamenala jsem, že je v ČB nějaký obchod s plínama..Řekly byste mi prosím kde? Jedu tam na utz, tak bych se zašla kouknout a osahat ( a něco koupit, zajisté :slight_smile: )..Díky moc!! Jo jinak, jaké jsou HP Pastelka? Je to dobré? Přemýšlím, že bych pár kousků na vyzkoušení vzala, teda asi až bude mimino větší..Díky moc!!
3. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemuritto nám je 8 týdnů a pastelky občas dávám.. hlavně do kočárku.. jinak jedem na novoskladu, to je ale srdeční záležitost.. prostě mám ráda čč :slight_smile:) ale pastelky docela fajn.. teď chci zkusit popoliny a anavku.. :slight_smile: to bude asi zase jiná kategorie, ale pastelky jsem koupila za super cenu, takže jsem spokojená.. ale nový bych je asi nekoupila.. ale mám celkem ráda vkládačky HD a Pulky :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq jak je to s těma fleesákama? neprovlhnou? já se toho pořád nějak bojím.. :D :sweat_smile:
3. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Nám neprolhají - ale taky dodávám, že v nich má mokrou plínu nejvýš pár minut.
3. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemuritto Je kousek od Igy, naproti Gomelu. Je to rohový barák na křižovatce Fráni Šrámka a Pražské. Pošlu ti do IP odkaz na stránky, je tam i mapka.
3. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tymothy Děkuji moc! Já to nenajdu, šak su z Moravy :grinning: Ale manžel v ČB chodil do školy, tak bude vědět a strategicky chci, aby tam šel se mnou a též si na ty krásné materiály šáhnul :grinning:
3. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq když nám to čůrání nějak moc nejde.. :/ vysadím na nočník, ona se krásně a hodně vyčůrá, zabalím, nakojím a když vysadím po kojení, tak už je počůraná, aniž bych to zaregistrovala.. leda jí do nich balit na spaní, to většinou nečůrá.. no uvidím..
3. čer 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Nám teda fleesáčky trošku provlhají, ale nic tragického. Dávám je na doma, kde mi to nevadí, ven si netroufnu.
3. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion mám anavy fleesáky a dobrý, nám neprovlhají :slight_smile:. jen malé seděly až někdy ve 4 měsících.., ale teď úplně v pohodě a jsem spokojená :slight_smile:.

@lemuritto pastelka je geniální plína tvarem, ale savost nic moc.. pro malý mimi to je v pohodě, teď jí dávám, když vím, žee v plíně nebude dlouho (ne ven) nebo do toho dám vkládačku a taky dobrý :slight_smile:
3. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemuritto já už bych taky asi Pastelky znova nekupovala....
3. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi @janakkk a které kalhotovky by ste koupili? :slight_smile: Máte někdo Popoliny? Má cenu je zkoušet, nebo radši rovnou do Anavy :D
3. čer 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion flisáky nám provlhnou vyjímečně, když delší dobu nepřebalím.
@lemuritto souhlasím s @mahafi, pastelka má super tvar, ale není nijak extra savá. Později jsem ji musela vycpávat, samotná by byla na chvíli. Mám pocit, že na fleru někdo šil plenku stejného střihu, ale z jiného materiálu, ta by mohla být super.
@dandelion mám popoliny ze sady duha, nevím, které jejich plence to přesně odpovídá. Řekla bych, že je z těch horších. savost asi jak pastelka, ale je strašně široká mezi nohama. Na pohybující se dítko jsem dávala na spaní, jinak by dost omezovala.
3. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já bych asi snad už neexperimentovala a vzala rovnou anavky.. i když vlastně jo, ráda bych zkusila tu bamboolik od sussanah (doufám, že nekomolím přezdívku, kdyžtak se omlouvám :slight_smile: ).
3. čer 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi @betelgeuzz díky.. tak půjdu rovnou do anavek :slight_smile:)
3. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tymothy Paní Kubaňová od nás párkrát brala, ale teď už dýl ne... Jinak v ČB opravdu nikam nedodáváme, leda Praha, tam na několika místech, ale to je trochu z ruky :frowning2:
3. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion kdybych pořizovala novou výbavu, tak bych uvažovala o anavy (ty mám vyzkoušené), dále o merinostar, bamboolik a tady na MK taky některé holky šijou, tak třeba něco od nich.
3. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betelgeuzz já jsem teď max spokojená s novoskladem.. ale nestačí na noc.. tak chci na noc kalhotovku.. už jsem pochopila že pastelka nic moc savá.. :slight_smile: a k vycpání je moc velká sama o sobě.. tož budou anavky :slight_smile:
3. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion já jsem taky milovník čč :slight_smile: nejdřív novosklad, teĎ už dávám na rovno. Ale na noc a na procházku jsem dávala a dávám kalhotovky. U starší jsem měla asi 7 kalhotovek, 3 na noc a 4 na procházky. Píšu asi trochu zmateně, protože částečně vycházím ze zkušenosti se starší, s mladší ještě nemám stejný systém, na noc dávám kalhotovku a na procházky mi stačí ta čč.
3. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jo, jak to teď napsala @betelgeuzz, merinostar mám taky a jsou taky super (mám ty na snapku).. jinak jsem taky dávala většinu času čč, kalhotovky jen na noc nebo na ven.. až do minulýho týdne, kdy jsem si odrovnala nohu :frowning2: (ne, nepřebaluju nohou :grinning:, ale ve stoje to v ortéze nedávám a v kleku to taky bolí, tak nepřebaluju tak často (fňuk) a musím jít cestou nejmenšího odporu a u odlézajícího dítka jsem se sníženou pohyblivostí novosklad už nenabalila :grinning:.. a tak dávám kalhotovky už i na doma).
3. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
3. čer 2012 ve 14:49 • sussanah
@sussanah - co to vidím ... jsem tu nějakou dobu nebyla a koukám, že další zdatná obchodnice. Prosím si odkázek na web :wink:

My jinak jedeme novosklad, kalhotovky a navrch svrchňáčky všeho druhu. Baví mě to střídání.

Pop
3. čer 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah - co to vidím ... jsem tu nějakou dobu nebyla a koukám, že další zdatná obchodnice. Prosím si odkázek na web :wink:

My jinak jedeme novosklad, kalhotovky a navrch svrchňáčky všeho druhu. Baví mě to střídání.

A co jsem zkoušela naposledy:

Pop-in
- na novoška žádný šlágr. Jak svrchňáky víceméně naprd. Nepochopila jsem ten materiál, co kryje uvnitř ty patentky na připínání vkládaček :confused: Uvidíme, jak to s nimi půjde dál. Savost normoš.

PUL Nature Babies na SZ
http://www.ekopleny.cz/cs/kategorie110815/detail154933.html (kupovala jsem ale jinde)
- jsou vícevelikostní, na novoška nejprve dobré, ale pak se začne ohýbat SZ a škrábe na bříšku. Celkově spíš igelitový pocit. Po jedné vaječinové nehodě stále ještě žluté stopy na zadečkové části.
Ve srovnání s IV absolutní propadák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
3. čer 2012 v 15:45 • sussanah
@sussanah - vypadají moc hezky! Máš nějakou fotku vnitřku a kolem nožiček?
3. čer 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2012 v 16:11 • sussanah
3. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h hernajs, nějak mi to tu blbne...
3. čer 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah - popis jsem četla. Chtěla jsem vidět způsob poskládání vnitřností + zachycování kolem nožiček :slight_smile:
http://moderni-latkove-pleny.cz/cz-detail-231227-plenka-bambusova-vse-v-jednom-sweet-monkey-xxl.html
takový ten obrázek aspoň :slight_smile:
3. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2012 ve 20:08 • sussanah
Milé kolegyně, po dlouhodobém testování jsem zjistila, že Tomášův atopický ekzém se nemá rád s látkovými plenami, tak se s nimi s těžkým srdcem loučím. Prodávám nasyslené zásoby. Ozvěte se, kdyby se Vám něco líbilo. Lenka
http://www.modrykonik.cz/bazar/prodejce/ladida.l/?category=NAPPIES
3. čer 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek