• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@luciesofi Naší malé by flísáčky Anavy seděly klidně už od narození, ale přišly mi strašně objemné, používat jsme je začli až zhruba ve 3 měsících, to měla kolem 5kg.
7. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq Díky moc...řeším to teď spíš z důvodu financí... Nemůžu koupit vše, co bych chtěla najednou, tak hledám, co hned nevyužiju a s čím bych mohla vydržet až po porodu.. :slight_smile:
7. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna dík:slight_smile: Koukala jsem teď do Šití, tam to dost vře. Ani se nedivím, s tímhle přístupem můžou za chvíli diskuzi zrušit. A už vím, odkud má Jennyska ten dopis, co mi sem moc neseděl...
@luciesofi ahoj, vítám tě :slight_smile: určitě jdou, ale zadeček je v nich fakt oooobrovský, možná v létě bez dupaček. Jinak tak od 2. - 3. měsíce jsou úplně ok.
7. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq potvrzeno :slight_smile:
7. čer 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi cau Luci :slight_smile:..........ja mam jedny fleecacky Anavy koupene, ale taky je planuju pouzivat az od pozdejsi doby, pripadaji mi dost velike na novoska
7. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem si objednala ty růžový kikka :slight_smile: muhehe :slight_smile:)) těším se na ně jak malá :slight_smile:) a budu mít od @ladida.l svoje první anavky :slight_smile:) těším těším :slight_smile:)
7. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja mam jeste jeden dotaz, nakoupila jsem na utirani zadecku Perlan, ze ho budu pouzivat s Medvidkem, ale jsem trochu bezradna, na jak velke kousky je ho nejlepsi nastrihat pro co nejlepsi pouziti........mam prirezy 42x48cm, tak treba 8x20 by mohlo byt ok? (odhaduju to tak podle Anavy latkovych ubrousku, ty maji 10x18) nebo mate odzkousene jine rozmery? diky moc
7. čer 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj 8 bude podle mě moc úzký, co 16x21 nebo 14x16?
7. čer 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq jo, to me taky napadlo, tak pockam, jestli ma nekdo zkusenost z praxe :slight_smile:
7. čer 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj noo další věc co potřebuju taky vyřešit.. :slight_smile: doma myjem prďku pod vodou, ale na cesty hold beru ubrousky :/
7. čer 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion ja mam asi dva baliky vlhcenych ubrousku pro zacatek, nez se s tim prckem szijeme :slight_smile: ale do budoucna bych rada presla na tohle
7. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj já si šetřím na velkou objednávku u anavy :D tak tam asi pak hodím i ubrousky a medvídka.. teď potřebuju já boty :D :D :D :D :D :slight_smile:))
7. čer 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi dcerka začala mít kolem měsíce průjem, a tak jsem najednou musela točit šestery svrchňáky, mezi nimi i ty flísáčky Anavy. Používat určitě šly, těsnily dobře, ale byly na tom pidi miminku strašně obří :slight_smile: Takže když bylo po problému, zase jsem je schovala a vytáhla jsem je někdy ve čtyřech měsících.
7. čer 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já jsme si namočila hadřík určený na utírání zadečku a dala si ho do sáčku, na půldenní výlety to stačilo. Pokud bylo třeba přivlhčit, umyvadlo bývá skoro všude - u doktora, v restauraci, v obchodě.
7. čer 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l myslíš jako klas. vlhčenej ubrousek? prostě ho namočit?
7. čer 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám na zadek ty anavy ubrousky, tak jsme myslela ty, ale poslouží třeba rozstříhaná stará čtvercovka, prostě nějaký kus hadru...
7. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l když já chci taky ty anavyyy :D :D :D :slight_smile:) ale zkusím si poradit i bez nich.. ;) tak čč je dobrej nápad
7. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion ony na doma poslouží třeba i flísové separačky, pokud má člověk zásobu, jako na čištění zadečku, ale na cesty se to moc nehodí, protože to nenasaje vlhkost a a jsou za chvilku suché.
Fakt to jde i bez ubrousků. Já jsem u Tomáše měla jen jedno balení v porodnici, pak jsme už všude myla pod vodou, kde to šlo a nebo jsme použila ty ubrousky namočené z domova. Ale i doktorky mne nechali umýt Tomovi v umyvadle zadek.
7. čer 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Děkuju za přivítání :slight_smile: A za radu :slight_smile:
@ptjj Já jsem si právě nedokázala představit tu velikost, když jsem je ještě na vlastní oči neviděla a netušila jsem, že je máš... :slight_smile: Vlastně jsem ještě žádnou Anavy neviděla na vlastní oči.. :grinning: Ale dneska objednávám první! Nechala jsem barvu vybrat Ivana, aby se taky zapojil.. :slight_smile:
@madlisek Wow, šestery? Tolik jich asi ani mít nebudu... :slight_smile: Kdyby přeci je přišla nějaká takováhle akce, tak přikoupím :slight_smile: A díky!
7. čer 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj tak si ty použitý vlhčený ubrousky, co budeš používat ze začátku, vyper a schovej, a pak je můžeš používat s Medvídkem. Jsou hezky jemný a jdou prát pořád dokola :wink: a vlastně i ušetříš, že nemusíš kupovat další hadříky.
7. čer 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Taky jsem s tím nepočítala, měla jsem obligátní troje, plus ty flísáky na později, další jsem si velice urychleně popůjčovala :grinning:
7. čer 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Taky počítám se třemi kousky.. :slight_smile: Tak aspoň žes měla, kde si půjčit :slight_smile:
7. čer 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l ja sem to dělala taky tak. rozstříhaný starý čč. ale doma je fakt nejlepší vrznout dítě rovnou pod vodovod. vlhčený ubrousky sem nosila tak dlouho, až vyschly :wink:
7. čer 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion K nám domů vlhčené ubrousky nesmí (a ten zbytek, co tu mám, tak používáme na umývání digestoře a prkýnka na WC :wink:).
Mám Anavy ubrousky a ve sprejovací lahvičce vodou naředený umývací olejíček, ale umyvadlo je obvykle v dosahu, k tomu PUL pytel na použité plenky a ubrousky a je to :wink:.
7. čer 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 no, když já už mám koupený ten Perlan :grinning:
7. čer 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq Zes to tu uz jendou s tou digestori psala? :slight_smile:

Ja mam koupene Water Wipes, coz ma byt jen voda a 0,01% nejaka ovocna slozka, a zasoby latkovych. A jeste se tu hodne pouzivaji Jack Reese.
7. čer 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Jojo :wink:.
7. čer 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq No me to opet pobavilo :slight_smile:
7. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak ja to Jackson Reece, ty ubrousky, kdyby to nekoho zajimalo, koukam, ze jsem jim je uplne prejmenovala :slight_smile:
7. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela teda na šicí diskuzi nechodím, ale po tom, co se stalo ivusce jsem se tam mrkla a to je teda síla, jestli bude nějaká petice za obnovení jejího nicku, tak se přidám @jennyska @martinjansen to myslíte vážně, že když někdo šije plenky a prodává je na vlastním webu, tak nesmí tady v této diskuzi jako soukromá osoba mít profil a diskutovat a radit nám, jako obyčejná látkující maminka, probírat plenky všech značek, ne jen ty které zrovna ona šije? - ok psali jste, že ivusca porušila pravidla, tak napište konkrétně jak, já o ničem nevím a to tuhle diskuzi sleduju už několik let!!! A to je vážně za jedno porušení pravidel hned okamžitě vyhazov? To by už tu nebyl asi nikdo...
7. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek