• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
jako plíny jsem nikdy na 40 neprala, vždycky na 60. Já to odepínám, zavazovačkám zavazuju provázky a hlavně zalep všechny SZ, mohly by ti potrhat čč :wink:
17. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nechávám připnutý:slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja peru vse dohromady na 60 a i kdyz sz zapnu, stejne se mi to nejak zamota a nalepi se mi na to separacky.
Vnitrky odepinam jen v pripade, ze mam jistotu, ze poznam kam co patri :grinning:

Cirouso, me by teda tolik cc nestacilo. Ja dovycpavam a pak je mam jak psaly holky jeste pod hlavicku, v kocarku taky, na prebalovaku, ruzne po baraku na utirani. A to nemluvim o tom kolikrat za den mne pocura ci pokaka pri prebalovani, nestihnu dat vcas na cinak a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky peru vše dohromady na 60, ale kdybych si ještě někdy pořídila bbh bambusku, tak bych ji asi dávala k normo prádlu na 40, protože se děsně srazila, teď z ním mám něco mezi M a L a mám pocit, že do odplenění nám určitě nebude
17. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peru všechno dohromady, střídačka 40, 50, 60. AIO mi schnou velmi rychle, jediné které mi pustily barvu byly Rumpsters. prvních pár praní, teď už jsou OK
17. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za rady :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
látkařky-studentky, kdo nečtete AP, jsem přijatá, udělala jsem přijímačky na bc i mgr obor :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek - co sis dala za obory?
17. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bc a mgr práv :wink: nastoupím na mgr obor :wink:
17. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo schneku blahopreju! :wink: a preju uspesna studia!

jinak ja peru bile cc na 90 a vsechno ostatni na 60.
17. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku, gratulace, tož já od zaří taky začínám s VŠ (teda na jedné budu ve 3.roniku a na druhe v 1.), tak aspon v tom nebudu sama :dizzy_face:

Tož tak já jich aspoň 20 přikoupím, dám na vás... :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny,latkovky mám nakoupený,ale abs.si nevím rady s praním,jestli můžu prát počurané s pokaděnýma,na kolik??a hlavně v čem,jestli vtom slizu nebo normal.prášku třeba persil sensitiv??nevím jestli jste to tu už neprobírali,nebo mi prosím pošlete nějaký odkaz,moc moc děkuji :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.latkovepleny.cz/taxonomy/term/61
http://www.plinky.cz/index.php?action=poradna&do=peceoplenky
pucina: koukni na tohle, jinak je můžeš prát v čemkoli. Kdo neřeší fleky používá mýdlový sliz, kdo chce plínky bez fleků pere v normálním prášku atd. Rozhodnout se musíš sama. :wink:
17. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek gratuluju, jak jsem psala do látkovky x papírovky - tvá argumentace je dobrá, myslím, že ti to půjde
:wink:
17. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pucino, dohromady, na 60 a v čemkoli, pokud v komerčním prášku, přidala bych máchání navíc :wink:
17. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku, gratuluju :dizzy_face: Máš můj obdiv že jdeš dál studovat, já jsem ráda že je to za mnou a můžu se flákat :grinning:

Jinak to moje extrémně čurací dítě dneska pročuralo i IB za dvě hodiny, dala by se ždímat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera totéž FT, měl ji hodinu a půl! Prostě jak vyzukne moc pití tak pročurá všechno :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky všem, ty přijímačky jsou strašně těžký, to se blbě popisuje (případný zájemce - myslím, že loňský test se dá najít na www.fpr.zcu.cz), je to maso, taková vyplňovačka ententýky dva špalíky, fakt se dneska dmu jak páv, že jsem konečně (na 4. pokus) překonala hranici a dostala se tam :grinning: ořvala jsem to :grinning:
17. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmch, kdo byste na to koukal, správně může být jedna, dvě, všechny nebo žádná :fearful:
tady to je http://prijimacky.plzen.juristic.cz/
17. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to věřím, je super dosáhnout něčeho po čem dlouho toužíš :slight_smile: Tak ať se ti daří :wink:
17. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku, gratuluju. Takový dotaz, musí všechny látkařky studovat VŠ při mateřské? Apoň tady to tak vypadá :grinning:

Našla jsem v Prostějově obchůdek, kde mají látkovky, taky bio oblečení, kalíšky, mořské houby atd. Akorát z látkovek mají jen popo, dívala jsem se na čč a ty byly hybler, a paní, která tam byla jenom zaskakovala, tak prý o tom nic neví :unamused: Ale aspoň mám stále důvod udělat si v létě výlet do Brna. Lus, budou prezentačky látkovek i o prázdninách?
17. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
schneku, diky, ale ja uz zajem o dalsi studium nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: teda holky, obdivuju vas, ze to zvladate s prckama doma. ja jsem rada, ze zvladnu domacnost a to mi m. hooodne pomaha!
17. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no schnek, do Plzně sice namířeno někdy v budoucnu mám, ale myslím, že práva to nebudou :grinning:

bych tam chtěla zkusit ekonomku, teď tam chodí máti, tak jsem zvědavá, je to docela maso a to ona je ekonom, tak si to musím ještě pořádně rozmyslet

myslím, že podmínkou látkování není vysokoškolské studium, ale správný pohled na svět
17. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, já nemyslela zájemce o studium :wink: to jenom kdyby někoho zajímalo, jak moc velký maso to je :grinning: já už byla v klidu, věděla jsem, jaký typy otázek mě čekají, ale ti, co tam byli prvně, ti se třásli jak osiky :sweat_smile: mmch, připadala jsem si mezi těma čerstvýma maturantama nějaká stará :grinning: tak divně na mě koukali, když jsem vylezla ven před budovu, vytáhla děcko z auta, zasedla a nakojila :grinning: konec o mém studiu a zkouškách :wink:
17. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu k vam s dotazem?
Je realne latkovat hned od cerstve vylihlyho miminka? A pokud jo (jako ze urcite jo), tak jake plinecky jsou nejvhodnejsi?
Uprimne, nejvic by me uspokojila odpoved, ze muzu pouzivat hnedka takovy ty krasny barevny AIO Itti Bitti, protoze s temi mi to cele pripada jednoduche a urcite si je chci koupit, ale pocitam ze ty asi az pozdejc, ze?
17. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdulo, realne to je.. zvladam to i ja neschopne nemehlo :grinning: :grinning: :grinning: a na uplne mimco mi teda nejvic vyhovujou cc.. ty kalhotove zatim zkousime, ale jeste me moc nepresvedcily.. mala ma hubene nozky a pravidelne ji protekaji.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uspokojivou odpoved na kalhotovky ti tu ale urco holky daji :wink: nektere v nich jedou.
17. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka...a ten správný pohled máme proto, že se pořád vzděláváme :grinning:

shnek: to znám...chodím na konzervě s 15 letýma do ročníku :grinning:...ale nejsem sama, půl ročníku dospělí druhá půlka normální věk...tak je sranda...a to jsme ve třídě 2 maminy... a rodily jsme den po sobě :slight_smile:
Jinak, taky se přidávám ke gratulaci...máš můj obdiv se 2 dětma...stíhám tak tak s jedním :grinning: :grinning: :grinning:

Každý den už vyhlížím pošťáka s mými novými plínami z Brány...už se těším, že se zařadím mezi vás nadšené látkařky...tak snad už zítra :grinning:
17. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdula, určite sa to dá, ja sama som príkladom :wink: a je nás tu viac... najviac nám vyhovovalia si prvý mesiac čč motané na novosklad. Kalhotovky pozdeji, kým sa ustálilo kakanie :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy mi dáváte, VŠ je takový můj dluh, ale jak to udělat když mám 3 smraďochy :slight_smile: a totálně vytíženého chlapa? b
17. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo používáte separačky z IRMY? Můžu si koupit jinou fleecovou deku a udělat to z ní, ať proto nemusím až do Ikey? Stačí to jen nastříhat, nebo se to musí nějak začistit? Když začistit, tak stačí oentlovat nebo je zapotřebí owerlock?

Jinak mi taky došel balíček z brány a tedy ta IB tygřík je k krásňoučká a CT maskáč suprová, obě fakt mešavoučké, už se těším, až je H nasadím :grinning: . Jinak mě z brány zklamali, místo IB SIO tygřík mi prý omylem poslali IB AIO a ta není tak dobrá, jako ta SIO. Kuchal jste ji někdo? Cosi jsem četla někdy kolem 30. strany, ale nechce se mi to tam hledat znovu, neb mi trvalo 14 dní přečíst 40 stran :frowning2: . Děkuji :slight_smile:
17. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste akční, já nepřišiju ani knoflík
17. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek