• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@koukolinka1 , @bamboolik , @rebelie
děkuji za tipy, jen se chci ještě zeptat - je rozdíl, když se ty kalhotky zapínají na suchý zip a když na druky? Je některé zapínání lepší nebo horší? Nakonec uvažuji, že stejně asi pořídím svrchní kalhotky a vkládací plenky. Slyšela jsem, že ty bambusové pleny hodně sají - je to pravda? Nebo co doporučujete jako vkládací? Já mám doma ty klasické látkové pleny ale ty asi hned prosáknou...
12. čer 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula sucháče i druky mají své klady i zápory. Suchče lépe nastavíš na přesnou velikost, ale můžou se někdy opotřebit (u některých kalhotek do dělají, záleží na kvalitě). Starší děti si třeba sucháče i rozepínají, takže přes plínku musí mít vždycky nějaké trenýrky, bodýčko atd. Cvočky oproti tomu děti tak jednoduše nerozepnou, dají se zacvaknout na přesné místo, i když dítě utíká, ale zase u méně kvalitních se ti může stát, že se ti cvoček vycvakne. Ale to se většinou nesstává. Nevýhoda zase je, že nejdou tak hezky přesně dotáhnou jako sucháče.

Kadý má své oblíbené, většinou je to tak, že na mimča mívají sucháč a na starší batole už cvočky.

Jinak bambus dobře saje, vkládací plenky z bambusu je určitě dobrá volba.
12. čer 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone fakt? To jsem nečekala, snad to oprání spraví :unamused:
12. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tééééda, to jsem nečekala, super :slight_smile: :slight_smile: Admini, díky, že jste to přehodnotili.
12. čer 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petkula klasické čč máš tak na jedno vyčůrání, hodí se, když už třeba trénujete na nočník. Mohla bys zkusit bambusové vv Anavy a přes ně svrchní kalhotky - jednoduché, savé, za dobrou cenu.
12. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka nevycpaná HD (ten flís ani nepočítám) není moc savá. Nejdřív bych zkusila bambusovou vkládačku a pak až případně nové svrchňáky.
12. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi jj, normálně nejmenší spodky :wink: já jsem třeba měla i pro kluky malý slipy a dávala jsem jim přes léto do nich čč nebo vv s vlněným obdelníkem
12. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela no jo jsem trubka, už mám objednáno :slight_smile: sváděla jsem to na svrchňáčky neprávem :slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím za radu, co myslíte - látkovat s dvojčátky??? :slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula zkus ebay, nová jednovelikostní kapsová plína vč mikrovláknový vkládačky vyjde cca na 4 dolary Mám a vřele doporučuji, stačí dovycpat složenou čtvercovkou :slight_smile:

http://www.ebay.co.uk/itm/U-PICK-POCKET-BABY-CLOTH-NAPPY-INSERT-NB-32lbs-/300611658394?pt=UK_Baby_Baby_Changing_Nappies_LE&hash=item45fdd9e29a
12. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Paráda, vítej zpět :D.
12. čer 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betuse proč ne :slight_smile: Zrovna nedávno jsme dělali jednu kompletní sadu pro rodiče dvojčátek. Ti teda byli spíše vyjímka a látkují plně včetně návštěv, procházek a nocí. Pak mám kamarádku, která látkuje dvojčátka na doma a na noc, pochůzky, návštěvy používa jednorázovky. Hlavně šla do toho kvůli finanční úspoře a je spokojená.
12. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betuse i takové tu jsou - @zvalentova @mishule78 - třeba se podělí o zkušenosti :slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka abychom jim nekřivdily, třeba jsou už špatné, ale dovycpat to chce každopádně... napiš pak, jak to dopadlo
12. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela
@bamboolik díky holky, finanční stránka hraje u nás taky důležitou roli, pročítám to tu, tak se snad nějak zorientuji :wink:
12. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betuse teprve čekáš nebo už máte dvojky doma?
12. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betuse pamatuju @kili, ta měla kluky v látce a ještě s oběma bezplenkovala
12. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik čekám,jsem 25tt , ale z více důvodů přemýšlím právě o látkových plenách :slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betuse Já znám dokonce látkující maminku trojčat :grinning:
12. čer 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h Ivo, mohla bys napsat nějaké podrobnosti ze zákulisí tvojí "resuscitace"? :wink: Strašně by mě to zajímalo.
12. čer 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Přidávám se k @helulela, taky by mě to zajímalo. Já měla smutek až jsem si z toho musela objednat noční Anavku, abych měla "náplast na bolístku" :slight_smile:
12. čer 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helulela
@mmiirrkkaa Celkem veškeré žádné nejsou, na šicí diskuzi i tady byla spousta příspěvků na moji podporu, admin psal, že má dovolenou a že se na to v úterý podívá a dnes prostě napsal, že mi účet odblokoval. Jinak já už jsem s nimi nijak nekomunikovala a žádné vyrozumění mi nepřišlo.
12. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h a já čekala nějakou napínavou kovbojku :grinning: Každopádně hlavní je ten výsledek :slight_smile:
12. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela Přesně tak, hlavní je výsledek. No a Áda na tom aspoň vydělal noční plínu :sunglasses:
12. čer 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela uz doma, operace vcera, vse OK, ale bylo to horsi nez cekali, narusena kost, celkem velky... Jizvu ma 4-5 cm, v obliceji :rolling_eyes: Martin prijel nemocnej, zas nachlazenej, Vendy je borec, snasela tu hospitalizaci s prehledem, je to statecny dite. Az budu mit fotky, hodim ti tu nasi krasavici na Lekarky, kdyz se na me podiva, tak se ji az leknu :sweat_smile: :grinning:
12. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Týjo, co se stalo? :fearful:
12. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd jejda, ještě že už je to pryč, nakonec možná dobře, že jste byli v Motole... fotku statečné holky určitě dej a přejeme rychlé a nekomplikované zahojení!
12. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jee, ty jsi zpatky? :slight_smile: Jen jsem zahledla, ze se tu resil tvuj pripad... Planovana operace na ocnim v Motole, cysta v oblasti oka.
@helulela Asi tak... Napisu na doktorky. Reknu ti, ty decka, co jsem tam videla, nic moc, je to trapeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prezit se to dalo, za chvili jedem s Martinem, Vendy me uplne dostala, jak je statecna. Urcite ji to boli, ale ona jen obcas rekne, ze ji to boli a ja ji reknu, ze to musi vydrzet, a ona jen pokyve hlavou a rekne ANO... a hraje si dal! Takze nedavam ani analgetika :slight_smile:
12. čer 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá tu někdo zkušenost s látkovkama při neštovicích? Holky lékařky? Karulda se pomalu osypává a určitě nějaká neštovice bude i na zadečku a trochu se bojím té vlhkosti. Je mi jasné, že hlavně často přebalovat, ale Karulda zatím čůrá jako štěně, neustále.
12. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd takhle rozumná, to vážně zírám :astonished:
@baarca fakt nevím, my neštovice zatím neměli, tak jsem to nemusela řešit. Radši bych ale dala jednorázovky.
12. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek