• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@rebelie @dandelion On přebalí, nočníček vymeje, prdelku malé umyje, ale to pokaděnou plínku prostě nějak nedává, nemůžu chtít všecko :wink:.
14. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Já měla Baby Lucy pulky XS, S a M a spokojenost. Pak jsem přešla na HD, ale na malé mimčo mi ty BL vyhovovaly nejvíc.
14. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula tak jsem to vyfotila, má pod nimi anavy. Pak jsem je vyfotila s Thirsties obojí vel M (na poslední fotce jsou přes sebe, nevím, jestli je to vidět :slight_smile: ).
14. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi děkuji, jsi moc hodná, vypadají hezky asi je vyzkouším.
14. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion díky, o těch IV Organic taky uvažuji ale zase holky říkají, že u většího miminka pak možná zapáchají.
14. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula ještě jsem si vzpomněla, že tu @helulela měla v albu dost detailní fotky plenek a všeho kolem, tak tam zkus mrknout, třeba ti to ještě pomůže :slight_smile:. IV dělají i variantu bez té látky, jmenujou se soft.
14. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petkula já mám teda soft NB a organic S.. Ale prostě mám nejraději HD ;) asi nebudu už kupovat jiné větší :slight_smile: ;)
14. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petkula já mám Baby lucy na oba kluky a jsou dobré, za tu cenu. Ale radši mám Imse vimse soft nebo organic, Kiko jsem měla a NEBRAT.
14. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka díky a dovnitř dáváš prosím tě jaké pleny?
14. čer 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to vůbec neschne ty pleny, co :angry:
14. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova zrovna jsem chtěla psát, jak jsem krásně zmlsala hned suchejma voňavejma prosluněnejma plínama.. a teď tohle :D, neschne to neschne.. :frowning2:
14. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi v takovém počasí dostávám pocit, že těch plen mám pořád málo :slight_smile:
14. čer 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova
@mahafi i v tomhle počasí schnou nejlépe čč...i když není nad sluníčko, to je suché hned... :wink:
14. čer 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula U kterého prcka myslíš? Mladšímu dávám kalhotovky Anavy nebo HD pastelky nebo čč novosklad s vkládačkama a staršímu kalhotovky většinou bambusové nebo Anavy se všema vkládačkama..ale on má látkovky už jen na dopolední spaní.

No, dneska musím prát plíny a nechat to schnout přes noc doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zítra to snad ještě vyhodím na venek. Jak je teplo tak to schne perfektně. :slight_smile:
14. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 já mluvím o čč :slight_smile: mám je na šňůře od včera a nic :slight_smile:
14. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova aha...:grinning: Já je večer pověsím a ráno je mám suché... :slight_smile:
14. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 tak to máte asi v jablonci lepší povětrnostní podmínky :slight_smile:
14. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova nejsem z jablonce...a mluvím o sušení doma...:slight_smile:
14. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 aha, já to mám na balkoně :slight_smile: jablonec jsem okopčila z profilu, ale koukám, že je to jen region :slight_smile:
14. čer 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova aha...:slight_smile: Joo, region...ale když jedeme do Jbc nebo Lbc,tak tam vždycky strašně fučí... :grinning:
14. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Do půl roku jsme měli Thirsties DuoWrap a vlísáčky a teď máme více méně doma šité nebo kapsovky (Bum Genius) (nedávám do kapsy, ale vložím jen nahoru a měním jen savé jádra) a až se konečně dokopu, tak konečně ušiju vlňáčky, protože na léto to je to nej co může být. U Davídka jak začal lozit a posléze chodit jsme měli rádi nadoma Anavy flísáčky...
A co Anavy? Flísáčky nebo maj nové pulky, ale ty teda osobně neznám... Nesmí být moc široký volný střih, pokud chceš používat vv narovno...Takhle od pohledu mi ten střih přijde v pohodě na vv... Třeba už je některá z holek má a poreferuje...
14. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula jo a na vv nebo cokoliv narovno jsme měla nejradši IV, Thirsties i Baby Lucy mi přijdou dost široké. A těm mojím buclíkům líp sedí střih IV - nikdy jsem třeba nepoužila křížení sucháčů :sweat_smile: ani jeden to nepotřeboval, spíš i BL a Thirsties jim hůř sedí, protože mi nejdou ideálně dotáhnout, většinou jim to je na stehýnkách těsné a v pase volné.
14. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek díky :slight_smile:
@andelka takže pro buclaté spíše Imse Vimse? to se nás týká :slight_smile: Ještě zvažuji ty vlňáčky ale to když tak později...
14. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula u nás byly lepší, líp seděly. S vlňáčky a flísáčky zkušenost nemám, jen s flísáčky HD a ty nevyhovovaly. My jedem na pulkách.
Mladší má teď IV soft a organic S, Baby Lucy S a Weehugers (ty jsou rostoucí). Až vyroste z S, tak asi koupím 2x IV soft, ty mám ráda, že jsou tenké a zas tak "igelitové" mi nepřijdou. A další nevím, IV organic mi pak ve větším čísle provlhaly, možná zkusím IV fox, nebo úplně novou značku.

Takže se ptám...jsou ještě jiné pulky které mají podobný tvar jako IV?Kromě Kikko, ty byly strašné.
14. čer 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já má dobrou zkušenost s plínama na rovno s Bambino MIo PUL a s HD, flísáky používámm až teď HD, vlnáčky jsem měla Swaddlebees, ale mnohem víc mi vyhovujou Imse (narozdíl od PUL) a Merinostar
14. čer 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Třeba D. je taky hodně udělaný a stehniska má řádné a Thirsties jsme měli dycky nejradši... Já mám třeba radši bokové střihy (má to pod pupkem)... Věci "v pase" mu furt sjíždí přes to břicho dolů... :slight_smile:

Jinak střihově byly nej Weehugers a Bum Genius kapsovky (proto si taky svrchňáky šiju sama... podle čeho asi...)
14. čer 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@maly_prcek weehugers jsem nikde nenašla - to jsou ty Blueberry? Proč jich je tolik, nemůžu se teď rozhodnout :slight_smile: Prý jsou na noc dobré Bamboo extra od Baby Idea, znáte je?
14. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a neznáte svrchní kalhotky Bummis?
14. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hola :slight_smile: máme první Ananvy a já jsem teda nadšená :slight_smile:) Moc Ď @ladida.l
14. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula já mám ty novorozenecký a jsem za ně ráda, malý vážil 2700g, takže mu pěkně padnou. ale ty novorozenecký jsou opravdu malý. myslim si, že mu budou tak do 3,5 kg
14. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek