• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@petkula Bamboo extra jsem používala, byly dobrý, jen to u větších chtělo ještě dovycpat
14. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula určitě je mezi PULkama velký rozdíl. Nejvíc igelity jsem viděla G-mini, Kikko jsem v ruce neměla, nemůžu soudit, ale přiznám se, že bych se taky asi trochu bála. Pak bych dala třeba ty kapsovky z ebay, jak už jsem tu psala. BL jsou takový střed. IV org jsou určitě dobrá volba na mimčo, jsou fakt měkké. Já jsem měla hlavně Bambinex a Thirsties ty byly fajn. Bambienx jsou ale spíš na rovné plínky, musela jsem právě kupovat u mladého nějaké jiné na noc a u malého už jsem začala šít vlastní :slight_smile:
Co se prodyšnosti týče je super flís, na tom teď doma hodně ujíždíme. Fakt super větrají a nejsou tak náročné na údržby jako vlňáky (já jsem prostě líná matka :grinning: )
14. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Bamboo extra mám taky (na radu schneka :slight_smile: ), ale mě zase jako takový zázrak nepřijdou. Jakože sajou dobře, ale stejně používám jen ty kalhotky a vkládačky dávám vlastní, aby je mohl mít fakt na noc.
14. čer 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion zkoušela jsi vysadit kravské mléko? to u nás zabralo krásně na koliky
14. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula souhlasím s @bamboolik , taky mi nepříjdou jako zázrak. Mám je z druhé ruky, používám je jenom na noc a jsou v příšerným stavu. Látka je na spoustě míst děravá a okraje se trhají, gumičky z toho lezou :confounded: Další bych si rozhodně nekoupila. Používám je na mladší, protože na starší už mi neseděly, té dávám anavy s oběma vkládačkama a prefoldem a stačí.

V jysku mají fleecový pléd za 29,5, nezkoušely jste někdo? ten by mohl být jako irma, ne?
14. čer 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kde jinde si jít pro radu ohledně látkování než tady, že :wink: Dneska jsme byli s malou na kontrolu kyčlí (první) a pí dr. se nezdál novosklad. Že jí to ty nožičky moc stahuje, ať jí dávám plenky na rovno. Máte s tím některá zkušenost, že by se to dr. nelíbilo? Mně se nezdá, že by jí to nějak stahovalo... :sweat_smile: Díky za rady :slight_smile:
14. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz až tak? :confused: já je používala přes rok na noc a byly v pohodě, prodávala jsem je dál v pěkným stavu, Jinak souhlasím, na víc čůrající dítě nestačí. Můj nejstaršín čůral málo, tak jsem s nima byla spokojená.
14. čer 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek když jsem je koupila, taky vypadaly dobře (nebyly to ty tvoje? :grinning: 3 ve velikosti XL, včeličkové). TAkhle se začaly trhat asi po 1,5 roce.
14. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz hele, to ne, já je prodala před pár měsíci a pruhpovaný jsem měla jenom dvě. I když musím říct, že jedna z těch nepruhovaných se mi zdála látkou proti ostatním o něco řídší. Možná vzali nějakej šuntovější materiál
14. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry Tak to slyším prvně :confused:.
14. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry To mi přijde horší, když matka narve miminku džíny :sweat_smile:
14. čer 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik zkouším ho omezit.. protože nevím co jinýho mám jíst :( už takhle jím hrozně málo..
14. čer 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry stahuje?? od kdy? to je divný...
14. čer 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry no pokud používáš samotný novosklad, tak je možné ho dotáhnout tak, že to potom neplní účel širokého balení, rovná plenka určitě roztáhne ty kyčle víc. Ale @ivuska.h by poradila víc, malá měla taky široké balení a tak 2m zpátky se to tady řešilo
14. čer 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně to taky přišlo zvláštní, přece je to novorozenecký sklad, tak je vhodný i pro novošky, ne? Jinak
@bamboolik široké balení nemáme, ale prostě se jí nelíbilo, že se ta plenka "obmotává" kolem nožiček...což mně zase vyhovuje, aspoň neproteče vaječina :slight_smile: a nedavám jenom jednu plenku, vždycky má min. dvě...
14. čer 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná to zapadlo: znáte některá osobně plenky Aitu? Jsem na ně docela zvědavá.
14. čer 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Já jsem si koupila dvě bambusové plenky Aitu a jedny chlupaté svrchňáky na zkoušku. Dneska jsem si pro ně byla na poště. Vypadají na pohled hezky, jsou pěkně ušité. Vlastnosti nedokážu posoudit, nemám zatím na kom otestovat :slight_smile:.
14. čer 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry ahaaaa, já myslela, že se mu to nelíbí, že je to úzké, když máte mít široké balení. Tak to potom úplně v klidu :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry s tím jsem se taky nesetkala. I kdyby se dala plína narovno, stejně se pak ty nožičky obkrouží svrchňákama.
14. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Já jsem nakonec široké balení dávala asi 14 dní jen na noc a pak jsem se na to vyprdla, po přečtení všemožných článků jsem usoudila, že nález je fyziologický pro ten věk. Na sonu ve 4 měs. již vše v pořádku, jadýrka hotová a úhly správné.
14. čer 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry No jde o to, aby byla zachovaná hybnost nohou, aby dítě posilovalo svaly, aby prostě dítě nebylo sešněrované.
14. čer 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a z těch plínek Tots bots, Baby lucy nebo Bamboo extra - hodila by se některá i na 18 kg batole? U všech je napsáno, že jsou tak do 16 kg ale některá bude možná trochu větší. Chtěla jsem totiž i pro staršího syna na spaní.
15. čer 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula BL mám M-L organic a to určitě ne. Bamboo extra jsem teď zkusila na mojem 17kg synovi i s vkládačkou pořádnou a taky nic moc. U tak staršího dítěte už bude potřeba nějakou speci XL plenku
15. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik a nevíš o nějaké? Dívala jsem se na Anavy ale ty taky asi nebudou na obříka :slight_smile:
15. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula nevím, ty jsem v ruce neměla. Nejlépe to porovnat přes rozměry. Ale jinak nevím, snad poradí někdo jiný.
15. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Tyhle určitě budou všechny malé. Mohla by sedět Bum Hugger L nebo XL, ale dost málo nasaje, je potřeba ho ještě něčím nacpat -- http://www.mamaja.cz/prebalovani-deti/bum-hugger-suchy-zip-2. Další možnost nesmím zmínit :grinning:
15. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivuska.h ani do I.P.? :slight_smile:
15. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Ještě zkus kouknout na Anavy noční. :wink: Ty jsou dle údajů do 18kg. Mám je doma pro malou na noc a jsou opravdu velké. Navíc perfektně sají.
15. čer 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Už to holky stejně mezitím napsaly :slight_smile:)
15. čer 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek