• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
no my už lezeme, takže je malá v pohodlíčku. I SWB je docela hubeňour.
18. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem vyzkoušela ty CT na noc, s two foldem od Baby idei, docela to vydrželo..ale ráno měl trošku mokrý okolo nožiček...takže pro mín čůrající děti by to na noc šlo... :wink:
18. čer 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no, my už taky začínáme lozit, tak proto chci co nejužší... :grinning:
18. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem byla maximálně spokojená s kombinací vv+swb vlňáky - úzký a málo objemný, ale ty chceš asi kalhotovku, co? :wink:
18. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak první pokud s tou rychleschnoucí dopadl dobře, dneska teda bylo teplo a fakt uschla rychle :slight_smile: a navíc nám tedy sluší.
Já dávala od narození kalhotkovku a vycpávala to cuddlefoldem a na noc to bylo super. a vlňáky taky.
18. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
a čo tak skúsiť hhs + vo + vv? my sme to mali dneska a je to príjemné, nikde moc netlačí, drží krásne a hlavne hoodne prodyšné
18. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
schnek: no právě doma mám zásobu vv a SWB vlňáky vel. M mám objednané a mají mi dojít příští týden...na tom netu se to nedá poznat a do Brna není cesta :frowning2: :grinning:
kalhotovku jsem taky zkusila a moc se mi líbí...takže to taky vidím na noc, protože mi přijde mezi nožkama dost široká :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
máme už pár dní nový systém, vikouš pár dnů jen leze a chodí, vůbec nezastavuje, že by si sedla nebo si pohrála, tak dávám jen čč na novosklad zasnapkovaný bez svrchňáků, když si to počůrá, začne na mě vřeštět, je to docela fajn, nemá žádný opruzeniny, což je u nás docela zázrak, horší je to, když jdeme ven a dáme IB nebo BBH, tak je hned zarudlá :frowning2:
18. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
matilko: ty taky mám, ale netěsní mu okolo nožiček a připadají mi taky strašně velké...ještě jsem asi na to nepřišla :cry:
18. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
hele na tuhle diskuzi kouknout někdo neznalý, tak si bude myslet že jsme spadly z Marsu :-
18. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ijo: taky ted nejak ujizdim na cuddlebuns. Tem vzorum se neda odolat, ze.:slight_smile: Tu ryschleschnnouci jeste nemam, dela mensi zadecek nez ta original?

Lenkicka: jako IB jsou uzke jeste swb, ale prijdou mi, ze delaji vetsi zadecky a nam protekaji. Zatimco BumGenius jsou sirsi, ale tak mekke, ze se pekne splacnou, stejne tak i MMT. A uzke jsou samozrejme CB. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkicka veľké? ja ich dávam asi od 2mesiacov a v poho :slight_smile: zadný diel zahrňam dovnútra a poriadne utiahnem, držia krásne a vaječinka nikdy nepretiekla, mám ich moc rada.
18. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
já momentálně nejvác jedu čč rovně složenou a homemade mokomini, už máme skoro úplně pryč ty hnusný opruzeniny :slight_smile:

já si nemůžu pomoct, ale IV čč na 12tiny mi přijde funkčností (savostí) mnohem lepší než halda kalhotovek a poměr cena-výkon je naprosto nesrovnatelná... a navíc jsou čč takový variabilní... na co mi je, když koupím za pár stovek kalhotovku a pak do ní nastrčím extra savou vkládačku zase za pár stovek... no nic, takový rovnoplínkařský zamyšlení :wink:

ijo, ty CB, jak jsou na tom velikostně? s těma nejmenšíma asi zkušenost nemáš, co?
18. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
matilko: říkám, že jsem to asi zatím dělala blbě...ale zkoušet něco na soustavně se vrtícím mrňousovi...to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: tak já se nevzdám...vv mám, vo taky, jan ho nalanolínovat...a zas to zkusíme.

Dneska jsem celé odpoledne plínkovala...vv a IV PUL vel. S (fakt na doraz, spíš jak slipy...to přirovnání se mi moc líbí)...bylo dnes dost teplo...a večer žádná opruzenina ani červené místečko...takže jsou fakt dobře prodyšné :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
schnek, u někoho je tohle věc, ke které musí prostě dojít časem, ze začátku jsem dávala jen kalhotkovky a teď jedeme starý, hnusný, zapraný, ale savý čč ve swb a lvb vlňákách a to bych ještě tak před dvěma měsícema neřekla, že budu ochotná používat vlňáky na den, protože na spaní dáváme od začátku látkování, ale na den jsem si nějak netroufla
18. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dnes udělala objednávku na bráně, to jsem zvědavá, až to vše dorazí.. :sunglasses:
19. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
osma - ta rychleschnoucí je stejná jako originalka a musím uznat, že schne rychle.ještě kdyby stála o dvě stovky méně,sakra.....ale stejně ještě po jedné sáhnu, jen musím prodat něco co doma smutně zahálí :slight_smile:
schnek - newborna jsem měla zděděného aus Deutschland, tady ještě nebyl. My jsme hubený a dlouhý, takže nám držel do asi 6.5 kila, takže do půl roka.
Je to menší origoška, je teda roztomílek ale originálka vpředu zahnutá na prďoly poslouží taky výborně
19. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
musim se s vami podelit, protoze to urcite ocenite (i kdyz by se to hodilo spis do tematu latkovky vs. jednorazovky).
Dnes me vzala kamoska mimoradne na predporodni kurs a pani nam popisovala siroke baleni takto:
pemprska - na to cc - na to opet pemprska
Toz nevim... :astonished:

A zeptam se ted uplne blbe, ale (zviklaly jste me aspon zpocatku na ty cc) jak dlouho pouzivat ten novorozenecky sklad? A kdy prejit na kalhotovky?
19. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
já jela sklad do 4-5 měsíců, potom jsem přidala kalhotovky - třeba k doktoru, na procházky, na spaní
19. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
majdu, myslím, že podle toho, jak bude mimis kadit, se rozhodneš
19. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
majdul, dokud M. kadil do plínek, asi první měsíc, 6n, pak už jedu čč rovně :wink: a kalhotovky? ty můžeš taky hned, to uvidíš sama :wink:
19. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
já lenoch rovnou kalhotkovky docpávané vlkádačkama
19. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
majdu, my máme novosklad ešte teraz, ale v poslednej dobe BKMkujeme, teda snažíme sa, no a kakoše odchytávame, takže doma jede jedna čč narovno najviac :slight_smile: prebaľujem po hodine, kalhotovky dávam von
19. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
majdu...to si děláš kozy :grinning: :grinning: :grinning: ...a byl ten kurz v porodnici, nebo mimo ???

no, já jsem dávala na začátku vv na rovno a pak se divila, že peru pořád PUL kalhotky...no jo, nečetla jsem Koníka :grinning:... u dalšího už budu moudřejší a zkusím vv se snapkou nebo dokoupím čč. Teď když má Šimi tvrdá hovínka, která odchytávám do číňáku dávám vv na rovno a kalhotovky mám na ven a na návštěvy...ať mám co ukazovat...a ještě je bude mít s tatínkem na zahrádku do hospůdky, když si zajde na jedno :grinning: (byste se holky divily, co tam vše proberou...kromě vaření to už brzy budou i plíny :grinning: :grinning: :grinning:)
19. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
to mohu potvrdit:slight_smile: a jak jsou pyšní že to zvládnou
19. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Znám případ, kdy maminka dávala pampersku a na to látkovou plínu...a řekla, že nemá pocit, že by malému nějak škodila na zdraví..prý chtěla používat látkové, tak je nakoupila v Tescu, ale že byly hrozně hrubé.. :pensive: :pensive:
19. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tohle byl nejakej kurs mimo, uvolnilo se jim misto na jednu lekci tak me tam kamoska vzala (poprve a naposled). Ale zkusenost dobra, byt negativni.

Takze rikate novosklad vicemene na tu dobu co kaka vajicka a pak hned muzem prejit na kalhotovky? Ja se na ne opravdu trepu jak mala a nejradeji bych je davala hned, ale dam na vas zkusenejsi teda...
19. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
majdul, kalhotovky klidně hned :wink: ale prostě i extrasavou plínu stejně nejspíš budeš muset přebalit :wink:
19. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, než to dám do inzerátů, nechcete některá skoro nepoužité vlňáky, Disany i s lan. kůrou a šamponem? Já ty vlňáky nějak nemusím a malej má z nich kolem nožiček a na bříšku červený vyrážky :confounded:.
19. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Majdu, já poučívám cc pořád a mám je nejraději, podle mě nejlíp sajou. Anedělají otlaky na těch jeho tlustých nožkách :grinning:
19. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek