• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Ahoj holky. v pondělí se mi narodil druhej synek, dneska nás pustili z porodnice :slight_smile: všechno bezva, malej ukázkově kaká:slight_smile: ale po prvním dnu na papírovkách sem se nemohla dočkat domu, až ho dám do bavlny. má z pampersek potničky, chudě malý. není divu.
kromě toho prokázal ohromnej talent k BKM. kdykoliv jsem ho chtěla nechat chvilku nahatýho aby se vyvětral, tak se počural nebo pokakal. má na to:slight_smile: a když starší spinkal, tak sem využila chvilky a zkusila ho dat nad misku. okamžitě se vyčural! je mi jasný, že je to v této fázi haluz, ale bylo to takové pěkné :dizzy_face:
takže teď jsme doma, malej má čč na novosklad a PUL IV. ale nějak to na něm plandá, mám to blbě poutahovaný, tak čekám, kam mi to proteče, musím se to zase naučit :slight_smile:
28. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elvis12 @zlilly gratuluju k miminkům :slight_smile:
28. čer 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq @mahafi Zrovna včera mi kamrádka vrátila jednu bambusovou vv, kterou jsem jí půjčila. Kamarádka má sušičku a ta moje struhadlová plína se nám vrátila heboučká a nadýchaná jako obláček :sweat_smile:
28. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@madlisek nepotřebuje těch plín pučit víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, mám dotaz, možná hloupej :slight_smile: Holky, co používáte Anavy kalhotkové plenky, jak je používáte, přes den bez vkládaček nebo s? A na noc? Kolik přibližně vydrží? Díky za rady..
28. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek
@boudova sakra, zensky, nechte toho, jestli si kvuli plinkam poridim susšičku,tak už se mi to dost finančně přestane vyplácet :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kikulka1 já je používám na dopolední spaní s malou vkládačkou, na delší prochházky s dlouhou vkládačkou , na noc dávám noční anavy nebo papírovku (v noci nepřebaluju a malej se hodněkrát budí, takže i dost čůrá) :slight_smile:
28. čer 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikulka1 Anavy kalhotovky jsem používala cca od 4 měsíců (dřív mi přišly hrozně drahé a tehdy jsem se dostala k pár kusům z druhé ruky) a dávala jsem je nejprve jen s dlouhou vkládačkou - krátkou jsem používala do novoskladu. Syn nebyl moc učůraný, krátkou jsem začala přidávat cca v 10 měsících. Na noc je nepoužívám, přes den teď vydrží 2-2,5 hodiny.
28. čer 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte, dneska mi přišla první zkušební Anavy AIO plenka a nějak tápu s těma vkládacíma plenkama, jak je mám používat. obě asi ne, to je moc na den, že? Jen tu malou, nebo jen tu velkou? Malé je 5 měsíců.
díky
28. čer 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda pro menší děti stačí asi jen ta jedna, ale pro větší už určitě obě
28. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova viď, rovnou všechny, a potom hned zase vrátit :grinning:
28. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Jojo, sušička je na plínky výborná!
28. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek přesně :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq
@boudova Určitě změknou :grinning:
28. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@boudova Mohly bychom je nabalit @katyx s sebou do Améru, ať nám je tam vysuší :grinning:
28. čer 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kikulka1 Používám zatím jen na noc a bez vkládaček (ale přes noc se nám bezplenkovka dáří výborně), přes den jedeme v novoskladu.
@madlisek To bysme překročili váhové limity zavazadel :grinning:.
28. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h A nesnizuje to moc zivotnost? Ja mam takovou obycejnou desne.
28. čer 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek
@katyxq tak je budem posílat poštou tam, kde zrovna budete a zas nám je pošleš zpátky :sunglasses:
28. čer 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vůbec, jdu se podívat, kolik taková sušička vůbec stojí :pensive:
28. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jejda.. už takhle se mi látkování moc ekonomicky nevyplatí.. a ještě budu kupovat sušičku..? :grinning:... Kam ten krám dáme??? :grinning:
@janinek Taky nějak žiju v tom, že to prádlo ničí, ale jestli ne, tak tím líp.. ale do toho manžela už asi nenatlačím.. :grinning: (i když Madlenčin zadeček by ho mohl obměkčit :grinning:)
28. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Snižuje, u plenek to ohrožuje především gumičky, u jiných součástí jsem zatím vpodstatě žádné vážnější opotřebení nepozorovala, sušičkuju cca 2 roky.
28. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikulka1 tak mě štěpi v noci nevstává, takže je ráno plínka jenom lehce vlhká.. dávám teda s dlouhou vkládačkou. Ale myslím že by stačila i malá, nebo bez ;) ;) ;)
28. čer 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Začala bych do AIO jednou velkou vkládačkou, kdyžtak přidáš... :slight_smile:
28. čer 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi @ivuska.h No, ja porad nevim ) Asi je tam spis davat nebudu, mozna v zime nebo jen nejake. CI obcas na zmekceni, jestli to bude fungovat, ze treba jednou za cas je tam protocit, aby zase zmekly. Stve me ta nase voda.

Jako manzelovi susicka zkratila dziny, ale ta nase je fakt takova ta 2v1, takze zadna slava.
28. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk
@herminka
@katyxq
@dandelion , díky moc za rady, teprve začínám, tak se v tom moc ještě neorientuji :slight_smile:
28. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Díky, zkusila jsem tu malou ato bylo málo, takže příště dám tu větší:slight_smile:.
28. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly moc gratuluju... šikovní jste, BKM talent nepopiratelný :slight_smile:
28. čer 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikulka1 U nás Anavy jako u Herminky - NA DEN (klidně kolem 3h spolehlivě): prvních 2 měsíce jen s malou vkládačkou, pak do cca 9-10m jen s dlouhou, od 10m obě. NA NOC: do cca 4-5m jen dlouhá (od 2m nepřebalujem v noci), do 11m obě, pak místo malé vkládačky druhá velká (extra Anavy).
28. čer 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikulka1 já dávala Anavy taky s dlouhou (krátkou do novoskladu), na noc obě. Teď už dávám jen přes den - doma s dlouhou a na vycházku obě.
28. čer 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Mně teda přijde, že Anavy po pár praních sice zhrubnou, ale pak už se to drží a víc to nehrubne (ty ještě po D. už mám dobré 2r a není v tom zas takový rozdíl jako v těch, co jsem kupovala až pro E.)...
28. čer 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek