• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
A já si Disany 62/68 zrovna dnes objednala :sweat_smile:
19. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rezetko, jak velké a za kolik?
19. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já kalhotovky občas dám, ale 99% času jsme v čč na novosklad a na tom PUL. A když mi doschnou CoodleWooly po impregnaci, tak dnes v noci máme ty :grinning:

Kdo tu máte Popo vlňáky? Jaké jsou zkušenosti?
19. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, jestli myslíš natahovací, tak já, zkušenost dobrá, jsou to trochu tlusťošky, trochu mi připadalo, když nebyly namaštěné, že koušou, ale lanolin to spravil
19. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
velikost 74/80, za 400 + poštovný. Ty lanolíny jsou parkát vzitý.
19. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, ty máš taky cuddlewoolly? Jakou barvu? Já jen mám moc ráda a neznám nikoho, kromě lokálních kamarádek, kdo je má. Já mám popo, ale nic moc pro nás. Mám ještě ráda BI shorties
19. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem dala IB a vyrazila ven na vylet. A behem 2h mu protekla vrchem! Asi jsem spatne narovnala pindika? Doted jsem to neresila a IB uz mel bez problemu. Takze musel byt bez teplacku, ty mi vlaly na korbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak uz nevim, zda jsem tu chvalila vlnaky BBH. Davam M a sedi perfektne. Taky maji skvele vymakany suchace.
19. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je tedy kus chlapa, Mka v jednom měsíci:slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko - jj, natahovací. Chci je jako noční a teď na léto i přes den ... se mi líbí ty rantlíky :grinning:

Ijo - mám avokádo. Ale na sobě je malá ještě neměla.
http://www.ecomamma.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=159_76_157_158&products_id=524
Hele, jak dlouho mají být gaťky namočené v tom lanolinu .... teď dumám, že jsem je v něm víceméně jen vymáchala ... :confused:
19. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente, většinou se říká přes noc, ale z vlastní zkušenosti vím že i dvě hodiny stačí :wink:
19. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
několik hodin :slight_smile: vymáchání je málo , já mám oranžovky a teď váhám nad těmahle tyrkyskama :slight_smile:
http://www.tuly-tuly.cz/obrazky.php?zbozi_id=24&foto=891402

to je fakt mor
19. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam cuddlewooly zeleny, vcera mi dorazily. :slight_smile: Akorat mi prijdou teda docela dost velke. Zajimalo by me, v porovnani s ostatnima vlnakama, treba swb vlnaky, jestli ty jsou mensi? Tenke jsou, to jo, ale obrovske na rozmery.
Ja si potrpim na ty male zadecky. :slight_smile: Kdyz je dam na cb, tak mi prijde, ze to vyrazne zvetsi objem.
19. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je používám od narození, vepředu se to ohne a zapne a jsou mrňavky
19. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi Ijo vykládej, už jsem doplnila svoji objednávku a ještě jsem zase něco dalšího našla...jim tam z toho budu dělat pěkný hokej... :grinning: :grinning: :grinning:

našla jsem právě tohle:

http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/pleny-vse-v-jednom/starbunz

slintám...ale rozhodla jsem se, žeji dostane, až bude krásně chodit na nočník...jen jako frajerská pojistka :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tenký jak triko, jak to že ti zvětší objem? Víš co, jsou jednovelikostní, takže zase dlouho vydrží, za ty prachy.... :fearful:
19. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente nevím, na den teď v létě bych je asi nedala, protože jsou nejtlustší ze všech co máme (swb, lvb a home made od dvou různých výrobkyň), ale ty rantliky jsou super

lanolin stačí dvě hoďky, není mezi tím rozdíl, jestli jsou tam 2 hodiny nebo celou noc, ale osvědčilo se podle schnekonávodu sem tam promíchat
19. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
super název - schnekonávod :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to míchání udělá celkem dost :wink: vy schnekonávodnice :grinning:
19. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať žijou vlňáky a schnek :sunglasses:
19. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, takže jsem včera ty Cuddlewoolly jen seznámila s lanolinem... zítra teprve budu fakt lanolinovat :grinning: Teď už fakt dvě hodiny nic nikde máčet nebudu a k promíchávání vstávat taky ne :grinning:
Kde že najdu schnekonávod? :grinning:
19. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, treba se pri prani trochu srazi? Ja mam docela drobka, tak z nich mam pocit, ze budou velke az do konce, ale mozna ne. :slight_smile: Prijdou mi desne siroke mezi nohama. Nicmene nemam prave srovnani, zadne jine vlnaky jsem nazivo nevidela. Na fotkach mi ty swb prave prijdou mensi.
19. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
osma - jsou tak tenoučký oproti ostatním vlňákům, že šíře mezi nožkama fakt neva, neboj. Neměly by se srazit, já mám fakt hubené děti, vždyť jsou zmenšit na úplný prťavky, neboj se, jsou fakt bezva a objem prdky nezvětší. Mám je fakt ráda. Jakou máš barvičku???Víš jak se zmenšují?
19. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se optat kdo tu máte CT couture? Se mi tak líbí, že bych byla jednou nevěrná svým CB :sweat_smile: Pošlete mi nějakou zkušenost prosím, díky
19. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem přemyšlela nad těmi Cuddlewoolly, ale ta cena? No, jak je tady chválíte, tak asi do nich půjdu taky :grinning: , moc se mi líbí ta oranžová, ijo, je ještě krásnější než na fotu?

Dneska jsem dala H prvně natahovací Disany, někdo se tu ptal na barvu, na bráně mají tmavě modrou a světle modrou, já si objednala tu světle modrou, chtěla jsem napsat odkaz na fotku, aby jste mrkly :wink: . Zdají se mi nějaké velké, ale nevím jak napsat odkaz jen na fotku a ne na celé album :frowning2: .
19. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, já mám CT couture maskáč, ještě do ní nečůral, ale četla jsem někde na 30. straně, že vydrží i 4 hodiny, je objemější než IB, ale zadeček vypadá kouzelně :wink:
19. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo: jak jsem psala, nám skoro vydržely celou noc( teda s bamboo twofoldem)...jako denní plínka je super :slight_smile:
19. čer 2009 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak do AIO už bych asi nešla..mně strašně vyhovují kalhotové pleny, na ven stejně dávám hnusku :wink:
19. čer 2009 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky
19. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, CT je fajn AIO, jak psaly holky, tak dělá větší zadeček než IB, ale taky toho víc pojme :wink: Jen aby jsi nebyla zklamaná z toho fleece, co je uvnitř, docela dost žmolkovatí (safari má uvnitř černý a vypadá to docela blbě), ale na funkci to té plence neubírá.
19. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně naopak ta AIO vyhovuje, když někam jdeme. CT mám a jsem s ní spokojená, navíc vypadá pěkně.
19. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek