• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@helulela děkujiii :wink: nabité to máme, to je fakt :sunglasses:

nákupy na látkovkách...panečku, že by mě to zase chytalo? :grinning:
8. črc 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Fakt?? Ale MF tedy kupovat nemusím, že? Už jsem to chtěla nahlásit manželovi, ale spolkla jsem to, aspoň budu mít z případného nákupu míň černý svědomí.. :sweat_smile: A kde konkrétně to vlastně platí? latkovky.cz? tam jsem se chystala na TB, aby se vyplatilo poštovné za separačky :slight_smile:
8. črc 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 máš nárok, druhé dítko je super alibi :grinning:
@lenka5731 podle mě stačí zadat heslo do objednávky. Jsou to latkovky.cz
8. črc 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Myslíte, že kapsovka TB easiFit V3 - ty nové - budou dost savé i na starší dítě, aniž by se musela přidávat další vkládačka? Údajně pojme 200 ml, ale zatím nedokážu posoudit, jestli to je u staršího málo nebo moc... Zatím se mi líbí a vyhovují, no ale my jsme teprve na začátku plenkování :slight_smile:
8. črc 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 200ml není až tak moc, pro starší dítě by to bylo na jedno počůrání :slight_smile:
8. črc 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik myslíš, že třeba SWB econappi a BB minky nebo bamboo jsou savější?
8. črc 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 všechno jsou v podstatě kapsovky, tj. jak si je vycpeš, takové budou :slight_smile: BB minky a bamboo mají obě standardně 2 vkládačky z mikrovlákna. To dobře saje, ale není to přírodní materiál. Z těch tebou zminěných bych si já vybrala Econappi. Má přírodní materiály, jádra vypadají vcelku savě, myslím, že to je dobrá volba :slight_smile:
9. črc 2012 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik dík za odpověď :slight_smile: máme je, ale zatím jsou obrovské, takže než je vyzkoušíme, ještě to potrvá ..
9. črc 2012 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela to jsem úplně nepochopila, jako že vyšly v MF kuponky? a kde to psali?
9. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Ja na angl. forech vycetla, ze TB u starsich nevydrzi treba pres noc vycpana, ale zase je fakt, ze to podle me vetsinou byla V2 a V3 ma byt lepsi. Nicmene tady na noc frci Little Lamb bambusky nejvic, ze teda delaji vetsi zadek, ale proste vyborne saji a vydrzi.
9. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi nene, odebíráme z nakladatelství MF Lidé a země a s novým číslem teď přišla nějaká reklamní příloha Léto 2012 a uvnitř jsou slevové kupony, mj. i na ty látkovky
9. črc 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela aha, díky
9. črc 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem omrkla stránkylátkovek a zjistila jsem, že mé oblíbené TB flexitot vel.2 stojí 375 a na servru plenkarna jen 325, což je myslím slušný rozdíl :wink:
9. črc 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk to máš asi pravdu, to mě nenapadlo
9. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Já zatím nemám zkušenosti s žádným obchodem, ale mám vypsané ceny některých obchodů, kde mají plenky, které se chystám objednat. TB Flexitot jsem našla na brouczech.cz za 315kč (jestli vel. 2 = se one size) :wink:
9. črc 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida No super :slight_smile: Ale já stejně zůstávám věrná plenkárně. Díky věrnostní slevě mám TB levnější než na brouczech a poštovné má paní také levnější :sunglasses:
9. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Proto jsem i rovnou psala, že zatím s obchody nemám zkušenosti, znám jen ty ceny :grinning:
9. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak moje malá čůravka spí v bambusové Little lamb s vlňáky, jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží neprovlhnout. Zkoušela jsem ji nějak přivycpat, ale zrovna mi do ní dobře nepasujou žádné vkládačky, nechala jsem ji tak. Někdo tu psal, že je má rád, tak jsem ji vzala na milost (nemám ráda sucháče).
9. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ještě jednou děkuju za tip na paní na Fleru...objednala jsem na zkoušku 2 plenky.. :slight_smile:

Jinak jsem dneska objednala PULky Anavy a ještě jednu Anavku na patentky a ještě 10 ks čč...musela jsem si udělat radost, když už se té naší malé potvůrce nechce ven :slight_smile:
Už se na to látkování těším :slight_smile:
9. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciesofi Ja se take tesim,uz abychom to mely na kom zkouset, vid?

@cervena_vila A jake byly? Ja tu psala, ze v Uk jsou hrozne popularni jako nocni plinka. Take je mam.Kolikrat jsi je predeprala? Ja trirkat, s tim, z ena zacatku je budu davat pres den i asi, tak rychleji menit, aby se dovypraly a ziskaly savost, pry by mely byt tak 8-10x vyprane.
10. črc 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Little lamb - koupila jsem ji náhodou a lituju, že jen jednu, vydržela celou noc a to jsem určitě třikrát kojila. A ráno vypadala, že toho pojme mnohem víc. Praná je tak třikrát.
10. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Takze Britky nekecaly :slight_smile: A v CR se prodavaji normalne? Prijde mi, ze tam neni ta znacka znama.

Ja tedy je mam jen v supliku a musim rict, ze s es nimi krasne ncuha, jak jsou jemnounke. A mam i jejich vlozkdy do podprsenky a take jemnost sama. A teda jeste fleeceseparacky a bambusove boostery navic. A i ty separacky jsou moc jemnounke.

Ale to mas asi v te tve taky, vid? Predpokaldam,z e mas jednicky, takze separacka a bambuska vyndavaci. U dvojek je pak bambuska vsita.
10. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ted chystala obleceni do sedacky, ze az pujdeme z nemocnice, tak jsem tam dala tu Newborn Bum Genius plinecku, co mam v albu. Ze bych ji asi na ni zkusila dat prvni na cestu domu. Mam i nutkani to zkusit tam, ale zase co pak s par spinavymi plinami.
10. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Mám dvojku, koupila jsem to na první dítě, ale už jí byly malé - tehdy je nabízel někdo na aukru. Mimču 4,5kg jsou dvojky normálně. Zdá se mi, že to je na menší děti, i když je psané, že vydrží do 16kg - to už by z ní koukala půlka zadku.
10. črc 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No je fakt, ze na netu psaly vsechny hodne velky rozptyl pri prechodu na dvojky. Nase ma byt mensi, tak myslim, ze ty jednicky uzijeme, ale muzu zkouset pro porovnani dvojky. Jest eme napada, mela snovou? Jestli treba nebyla vysrazena v susisce.
10. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek
@cervena_vila když to tu tak chválíte, tak jsem si přiobjednala pár jedniček (asi na noc), mám už jednu dvojku ( :wink: :slight_smile: ), ale jak ji teď mám v ruce, tak to by ta moje měla až do podpaží :grinning: a za těch 138 podstatně levnější než anavy...

no prd do podpaží, myslím, že by se tam nacpala až ke krku :slight_smile:
10. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 No, ja je zatim nechvalim, jen prodavam, jak jsem koupila :wink:
10. črc 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek kdybych měla neomezený rozpočet, tak bych dávala jen kalhotkovky anavy (novorozenecké) a kalhotkový sklad z vv bmb vel. S - ale bohužel, no :slight_smile:
10. črc 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek já vím, ale popisovala jsi zkušenosti z UK diskusí :slight_smile: no myslím, že za těch 140 se to v pohodě zase prodá... snad.
10. črc 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek