• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@boudova
@lenka5731 no to teda je....už špekuluju, že bych zorganizovala hromadnou objednavku z UK :grinning:
10. črc 2012 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
10. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@boudova Taky mě zajímá jaká? Já zase nikdy nechytnu pistáciové PULky, tak nakonec mám objednané čokoládové a snad ty pistácie taky jednou vyjdou :D.
10. črc 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr už je foto hore :slight_smile:
10. črc 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova jo, jo, než jsem to nadatlila, bylo tu :slight_smile:
10. črc 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr :grinning: :grinning: :grinning: maj pomalej server
10. črc 2012 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova No ta je Mne se zase desne libi ta ruzova cik cak, ted ji tam nevidim, ale lenka5731 ji ma v albicku.
10. črc 2012 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova ta tam včera byla (nebo kdy, prostě po tom posledním doplnění zboží)
10. črc 2012 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek ta se mi právě moc nelíbí... tu mi poslali jako náhradu jiného vzoru z Brány, když jsem ještě nevěděla, že se to dá objednat přímo z Anavy, byla to první objednávka plín. I manžel říká, že to vypadá jak "košile do garáže, nebo stará čepice zmijovka". Ale hodně se mi líbí červený a zelený cikcak... No ale kalhotkových Anav mám hodně a zatím je ani nepoužíváme, tak se zatím držím, když je tam vidím. No ale budu objednávat denní a noční vložky, takže za sebe neručím, co přihodím do košíku, pokud tam zrovna budou.
10. črc 2012 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr chceš pistáciovou Anavy Easy? budu prodávat.... :slight_smile: prakticky nepoužitá...
10. črc 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova a tady http://www.ekopleny.cz/cs/detail161879.html nebo tu http://www.babako.cz/anavy-jednovelikostni-plenka-na-patentky-ovocne-prouzky bys ji neobjednala, chceš přímo z jejich stránek?
já dnes chtěla koupit jeté anavky easy odtud z bazaru, ale prej to tam paní naskákalo nějak samo či co, tak jsem si taky musela nechat zajít chuť :unamused:
10. črc 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 Tak zmijovka mě pobavila :grinning:
10. črc 2012 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maja.xx tak babako jsem nepodchytila, ekopleny vím, ale měli zavříno :slight_smile: kvůli porodu.
10. črc 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova ta se mi už chystá do balíčku :dizzy_face: :sweat_smile: I když teda se sucháčem, pokud se nepletu.

Jinak zdravím všechny látkovačky, já sem moc nepřispívám, ale sleduju, co píšete :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 ty se máš, taky chci mít někde balíček s anavkama :grinning: :grinning: :grinning: jj sucháč maj ještě přímo na anavy, ale já beru - ani sama nevím proč - jen s patentkama.
10. črc 2012 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova Na ekoplenách mám teď objednáno - jen mi přišlo upozornění, že to může trvat 10 dní :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciesofi tak to abych taky honem objednala :grinning: :grinning: :grinning: nebo mi to všichni vykoupíte :grinning:
10. črc 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova :grinning: no teď už musíš, když jsi to tu tak rozproudila :grinning:
10. črc 2012 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova Já jsem tenhle vzor neobjednávala :slight_smile:....pořád bojuju s tím, jestli se doktor náhodou nespletl a nebude to kluk :grinning:
10. črc 2012 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciesofi koukám, že už se to ale brzo dovíš, jen co se špunt uráčí vylézt na svět - se nedivím, do těch veder, bych taky nešla :grinning:
10. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova No, kéž by :slight_smile:....nejpozději v pátek vyvolávačka...ale byla bych ráda kdyby se madam uráčila vylézt sama :wink:
10. črc 2012 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova no však já už si to musím zakázat..Ještě jsem to látkování pořádně nerozjela (tak nějak to střídám a hlavně mám látkovek málo, takže i když je používám, tak pak čekám 2 dny než to vyperu a usuším) a stejně pořád koukám na nové vzory :sweat_smile:
10. črc 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciesofi Tak snad tvoje Magdalenka bude rozumější než ta moje :grinning:...
10. črc 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janakkk nevím, čím jsem si to zasloužila, ale paní mi ted potvrdila, že mi posílá LL bambusky jedničky i dvojky. tak jsem zvědavá, co mi nakonec dorazí a v jakém množství, protože to byla asi 5. změnená objednávka. :sweat_smile:
10. črc 2012 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 no tak ty právě musíš ještě nakupovat :grinning: bez výbavy se těžko látkuje, já začala taky až ve 2. měsících...žádný stres :sunglasses:
10. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova já jsem původně chtěla až po šestinedělí a nakonec jsme začali na 90% látkovat hned po příchodu z nemocnice s 2,2 kg dítětem :slight_smile:
10. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janakkk To mi nedělej, právě jsem zaplatila svoji objednávku na Ekoplenách a pistáciovou Anavy easy jsem si nemohla odpustit, když už jsem nevychytala ty PULky :slight_smile:. Teď jsem si dala na pár měsíců zákaz, páč jsem tam zas nechala spoustu peněz (nějak to do toho košíku skákalo samo :slight_smile:).
@maja.xx Taky se mi to teď stalo, byla jsem první zájemce a paní mi napsala, že už má plenky zamluvené, že inzeruje i jinde... :/
10. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 Taky jsem H. vrzla látkovku hned druhý den po příchodu z porodnice, byla teda malinko větší (2,4 kg) :slight_smile:.
10. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenka5731 obdivuju a koukala jsem na fotky, krásná holčička, kolik jí je teď? já začla v těch 2 měsících, kdy bára konečně vážila 3 kila :grinning: menší výbavu jsem neměla a nějak mě nenapadlo, že se dá sehnat i pod 3 kila - no byla jsem vyjukaná a moc mi to nemyslelo pár tejdnů, než jsem se srovnala s mimčem :sweat_smile:
10. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@boudova dnes jí je 6 týdnů a včera měla 3,02 kg :slight_smile: za necelé 3 týdny doma přibrala 3/4 kila :sweat_smile: já jsem počítala, že bude mít při narození přes 4 kg jako první dítě, tak mě to dost překvapilo, že se narodila tak brzy a tak malá (1990)... měla jsem nakoupené samé jednovelikostní věci.
10. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek