• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Ahoj holky. Hlasim prvni uspechy s latkovkama. Pres den uz jedeme v novoskladu. Na noc teda stale davam jednorazovku. Jeste nemame vychytany jak to poradne vycpat, aby to vydrzelo ty 4 hodky co mala spi. Ale to nevadi, az se na to budu citit, tak na to najedem i v noci. Stalo se mi totiz, ze na me vsichni zacali tlacit, kdy uz konecne zacnu latkovat a cim vic na me tlacili, tim min se mi chtelo zacit. Takze mam desnou radost, ze dozral cas na to to zkouset a dari se nam :slight_smile: Mam uz udelanych par fotek, tak to pak hodim do alba.
10. črc 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, zdravím Vás a děkuji za tuto diskuzi. Naší malé budou v pátek tři měsíce a od příchodu z porodnice látkuju, jedu hlavně na čtvercovkách a PUL svrchňákách od Haipy, potom mám vlňáčky a jenom jedny AIO od Sweet Monkey a jsem nadmíru spokojená...S látkovkama jsme už zvládli Krkonoše:slight_smile: Některý lidi mají spoustu keců okolo, ale často mají tříleté děti, které konají potřebu do plen... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže super a látkovky miluju:slight_smile:
10. črc 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lenka5731 jé tak to je ještě novorozeneček, to je krásný! když ono to tak letí, já už si báru ani snad tak malou nepamatuju.....člověk tím obdobím úplně proletí. bára měla 2,4 při porodu a domu šla 2,2...a to mi přišla malinká :slight_smile: ale oni se z toho doma dostanou.
10. črc 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi Taky se jí nechtělo??? :confused:
10. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 @janakkk holky, vy tu paní s LL úplně zničíte :grinning: Taky jsem zvědavá, co vám nakonec dorazí domů :wink:
10. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@justinna taky zdravím, to zní úplně reklamově :slight_smile:
10. črc 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr škoda :unamused: už je tu mam na prodej nachystane dlouho, ale nafotit to a dat na ten bazarek je táááák naročná práce.... :grinning:
10. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela to jsem taky zvědavá ... :wink: paní to učitě zvládne :slight_smile:
10. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akce Kulovy Blesk hadr, Little Lamb, to jsou skatulata.
10. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych veřejně poděkovat těm, kdo vykoupily LL, ušetřily jste mi spoustu korun :grinning: Nadšeně jsem rozklikla link a začala vymýšlet kolik v jaké velikosti a najednou vidím, že vyprodáno :slight_smile:
10. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj všem,
asi už je pozdě začít látkovat, ale chtěla bych to s dcerkou přece jen zkusit... Nebudu kupovat zásoby velké, ale pár látkovek pořídím a líbí se mi AIO, pro nás ideální :slight_smile: Můžete mi doporučit značky apod? Děkuji
11. črc 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Ahoj, tak za mě Anavy Easy 2012, kapsovky Bum Genius, PopnGro AIO, Tots Bots AIO.
11. črc 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já té vaší masáži s LL neodolala a objednala si 3kousky vel.2. Pak mi přišla 2* zprávo o pokynu k placení a pak paní psala, že se omlouvá, že to poslala 2*, ale že má dneska nějaký frmol. Tak jsem odepsala, že to neva, že za ten "stres" může reklama na stránkách pro maminy :slight_smile:
11. črc 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Nikdy není pozdě :wink:. Z AIO/kapsovek jsem velmi spokojená s bum genius, pak mám anavy (ale ten starší typ) a taky jsou príma, mám ještě swadllebees, ale ty jsou oproti anavkám míň savější.
@luciesofi Taky tam otálela.. ale ona dostala od dr. míň času (porod vyvolávali v den termínu - měli jsme nějaké komplikace), tak doufám, že se ta tvoje umoudří :wink:.
11. črc 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nasla jsem takove, za tu cenu bych jich mohla nakoupit vice :slight_smile: ... ale.. myslite, ze budou spatne, kdyz jsou tak levne? http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=981949
11. črc 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava tak ty vůbec neznám, tak těžko říct. ale potisky mají krásný, to joo :dizzy_face: .
11. črc 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava tam není uvedený, co je to za značku, škoda, ale jak tam píše o té super savé bavlněné vkládačce, tak nevím, bavlna moc savá není...
11. črc 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava mě se to nezdá, za prvé neuvádí značku, tudíž noname (podezření na čínskou výrobu) a za druhé píše "Prát doporučuji na 30 st. .....", což je, si myslím, u plenek blbost. Kolikrát jsme tu řešily, jestli stačí prát na 40 nebo musí být 60, ale o 30 se tu nikdy ani nemluvilo, 60 je myslím minimum kvůli bakteriím.

Ale třeba poradí někdo zkušenější, já v těch značkám přehled nemám, ujíždím na ANAVY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosím o reference na kalhotovky od merinostar...máte někdo vyzkoušená už doma? v porovnání s anavkama, který žeru a vyhovujou nám....
11. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova @aemmi @pajoslava tak tam fakt není značka.. a já si myslela, že jsem to jenom přehlídla, tak jsem to ani nekomentovala :grinning:. a to praní na 30 mě taky zarazilo.. ale potisky mají fakt pěkný. nicméně bych taky koupila spíš osvědčený značky, těma Bum genius nebo anavkama nic nezkazíš :slight_smile:.
11. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova zase ty tvoje žirafy.. :grinning:.. ty mě prostě chceš donutit je koupit, co :grinning:. Já mám merinostar (na snapku a AIO, na patentky jen novorozeneckou) a fakt jsem spokojená.. s anavkama taky, takže toužíš-li po žirafách.. :wink:
11. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi :sweat_smile: já bych jí moc chtěla, nemohla bys to pro mě udělat, koupit si jí a pak mi poreferovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak né, tak já si jí snad koupím. achojo. mám na účtě poslední mateřskou a nevím, za co jí dřív utratit.
11. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi ty potisky pěkný mě právě matou, nevím, jestli to fakt není nějaká značka já to jen nepoznám. kde by sakra ty puly kupovali?
11. črc 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty mě chceš donutit koupit si jí k narozkám??? :grinning: manžel stejně neví, co mi koupit.. tak žebych dostala plínu??? :grinning: Hele, já tu mám ještě 2 anavky, který jsem nestihla zařadit do oběhu, takže nevím, jestli potřebuju žirafky.. ale líběj se mi moooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No právě já se v těch pulech taky nevyznám, AIO vůbec nemám nakoukaný, moc je nepoužívám.. mám těch pár BG a anavek a stačí mi to (zatím :grinning:) .. ale asi kvůli tý podezřelý ceně bych je nebrala..
11. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajoslava Souhlas s holkama, ze tam neni uvedena znacka, a to se mi nezda. To byvaji takove ty levne. A ty designy jsou presne ty designy levnych plin,. I ten vzhled t eplinky.
11. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja vedela, ze je znam, jsou to ty levne z Ciny z ebaye http://www.tinynippers.co.uk/index.php?route=product/category&path=1_4
11. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi hm, tak to fakt další plínu nepotřebuješ, uznávám :sunglasses:
@aemmi myslím, že tys tu řešila ty protékající BG z bazárku? taky se mi to stalo u těch starších (u nových ne).. testovala jsem to i jako svrchňáky a to mi neproteče.. Přijde mi, že to má trochu vytaženou tu gumičku u nožiček, tak tam tolik nedrží ta originální vložka, asi se tam posunula a čůrala mimo ní.., když jsem je použila jako svrchňáky, tak to bylo ok a neproteklo (tak mám radost, že je nemusím vyhazovat a mám super svrchňáky na plenky na rovno :slight_smile:.
@janinek hm, tak koukám, že paní je vlastně prodává draho :slight_smile:
jak poznáš, že jsou z číny?

musím uznat, že máš teda přehled! já poznám max anavku od ostatních :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi já jsem si taky chtěla přát plínu ke svátku od tchýně :grinning: :grinning: :grinning: ale to by neprošlo, příde jí blbý koupit mi i věci do kuchyně, uznává jen osobní věci - což je hezký, ale já nevím, co pořád vymýšlet, aby se to dalo dobře sehnat a aby to nebylo drahý :slight_smile:
11. črc 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek