• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@boudova Ta prouzkata je fakt bozi, jeste jednou ji nekde uvidim a bude se mi libit vic jak ta cik cak, co jste mi tak oskllive pomluvily :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chjo, budu muset asi take poridit nejake Anavky, at tu nejsem out :slight_smile:

@maja.xx Chapu, take jsem to nemyslela tak, ze je chces zakazat :slight_smile: Ja bych rad apridala do sbirky Blueberry nesvrchnakoy, Ecconappi, Anavy BG freetime a V4. No a nejake wee notions na zakazku, ale to jako az fakt po uspesnem provozu.
11. črc 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi @boudova DIky. tak uvidim pak, co budu potrebovat a IV tedy budou na moznem seznamu.
11. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava ještě budeš potřebovat tak troje svrchní kalhotky.. třeba taky anavy http://www.anavy.cz/anavy/eshop/2-1-Svrchni-kalhotky, tam je možností taky spousta :slight_smile:
11. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Na plence to nem,ůžu najít, o jaký typ jde, ale podle latkovky.cz to vypadá na ty simplex
11. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek ty nejsi zvaná na málo :grinning: co je to V4 :confused:, ty máš teda fakt hrubě naštudováno :grinning:
11. črc 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek IV má člověk buď rád a nebo je nenávidí, ale musí se to hold ozkoušet :grinning:
11. črc 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Já si vzala 3ks - to snad není tak hrozný, ne :wink: Evidentně nejsou dobře zásobený :grinning:
11. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@boudova Tak ono to bude s hodne znackami, i kdyz teda nevim, jestli nekdo nesnasi Anavy. Ale TotsBots treba jo. A vlastne na Blueberry jsem nenasla negativni komentare snad nikdy jeste.

@maja.xx BG maji bud free time AIO nebo V4, coz je kapslovka nebo jak tomu rikate, takze freetime ma vsity vnitrek, V4 ho ma zvlast a pri prani vyskoci, tak to rychleji schne. V4 si docpes podle potreby. Na mene i vice, FT jen na vice. V4 je hodne prodavana a popularni, FT je relativne nova.
11. črc 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tohle mi napsala ta pani z mimibazaru..
Dobrý den,

pleny prodávám pod vlastní značkou Majda, mají české atesty podléhající zákonu 84/2001 Sb. o
hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let. Pleny nakupuji v Číně.
Především je ale bezproblémově sami 2 roky používáme...

S pozdravem, Petra Sed.
11. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava já nejvíc nakupuju na plenkarna.cz
11. črc 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava já dneska nakoupila na ekopleny.cz - už potřetí a vždycky super a pak na babako.cz - dneska poprvé, takže uvidím :slight_smile:
11. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@boudova Tu fialovou tozku jsem si objednala zrovna v pondělí, jak se znovu rozjely ekopleny (a k tomu teda ještě sůvičky a červenou Karkulku a pár dalších věcí :slight_smile:). A Helu bude mít v srpnu svátek, takže další možnost... :slight_smile:.
11. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr červenou karkulku jsem měla taky v košíku, ale pak jsem jí vyhodila :slight_smile: už se tam nevešla
11. črc 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem včera Kubovi dala novou Anavy easy, zelenou, co mi minulý týden přišla, abych se pokochala. A on mi do ní po půl hodině hodil takovej kakoš, že mi to vyteklo a musela jsem převlíkat naši postel, na který ležel. Asi jsem to špatně utáhla :angry:
Na noc jsem mu teď začala dávat Anavy kalhotovku, a s tou jsem zatím spokojená. Akorát dlouho schne, takže ji dávám obden, protože mám jen jednu. Střídám to s novoskladem vycpaným vícevrstvou bambuskou, taky Anavy, ale ta mi teda po pár praních docela dost zhrubla, už není tak heboučká jako na začátku.

Prosím prosím, někde jsem zahlídla černou plínku s nějakýma matematickýma vzorečkama. Nevíte, co to je za značku? Líbila se mi, ale teď ji nemůžu najít. Dospěla jsem k názoru, že ji budu asi nutně potřebovat :grinning:
11. črc 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Jinak ty plinky vypadjai podobne jako Real Easy nebo Wonderoos. Coz ma byt britska firma, ale sijou v Turecku, A Wonderoos jeste byly v USA a ti je nejak zacli sit v Cine.
@medakote je to Bum Genius Albert :slight_smile:
@medakote Bum Genius znacka, vzor Albert a verze Free time ci V4.
11. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Děkuju!
Je to návykový. Je to týden co mi přišel balíček a já už zkoumám, co bych tak ještě mohla potřebovat. :slight_smile:
11. črc 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jsem tady nová a malinko nepobírám všechny ty názvy, kombinace, značky a velikosti. Ráda bych plenkovala už od začátku a to co nejekonomičtěji a nejeektivněji. Mohla byste mi poradit, zda jsou dobré univerzální velikosti a případně, jaké plínky, vjakém věku? Jsem z toho úplně zmatená :frowning2:
11. črc 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medakote Alberta doporučuju :grinning:. Manžel je matematik, tak jsme ji museli pořídit. Jenom škoda, že u nás není v nabídce jako AIO pro novorozence, tu jsem chtěla taky pořídit.
11. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi a je to ten novy model nebo nejaky starsi? je to to co maji tady www.uhanky.cz ?
11. črc 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava jo, jsou ty ebay z číny, můžeš si je objednat přímo za cca 150Kč i s poštou. A zrovna ty zoo potisky jsou nic moc, mají uvnitř fakt nepříjemný flís, tak bacha. Mám jic pár doma, některé jsou ok, ale ten PUL není bůhví co a mám jedny i ZOO a ty jsem na dítě dát odmítla, tak je nosí panenka :slight_smile:
11. črc 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@remenova koukni se na první stranu této diskuze, tam jsou zkratky. Potom není špatná diskuze "Konkrétní látková výbava" tam je seznam kdo co měl. Těch možností je opravdu strašně moc a každá preferujeme něco jiného. Zkus si to projít a pak navrhnout nějakou sestavu, rády ti to "zkritizujeme" :slight_smile:
11. črc 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava tak ty atesy bych teda ráda viděla... Sama jsem nechávala testovat materiály a není to levná záležitost. Navíc v tolika vzorech. Pokud bych neviděla certifikáty, tak tomu fakt neuvěřím.
11. črc 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lenka5731 Já je tam nenašla, mám je vícevelikostní (mám Mko) podle mě je to tohle http://www.latkovky.cz/kapsove-AIO-pleny/aio-swaddlebees-simplex/ jen byly kupovaný v akci v rámci týdne opravdových plen, tak předpokládám, že je to nějaká starší edice (ty nový maj neuvěřitelně krásný potisky.. jenže to jsem tenkrát nevěděla).
11. črc 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi já jsem na ty vícevelikostní na látkovkách taky koukala, ale nakonec jsem nakoupila na těch stránkách jak jsem dala odkaz, tu swb simplex mám newborn a dvě jednovelikostní, tak doufám, že to bude ok..., econappi jednu, ale ta by měla být savá prý hodně... Ve verzi newborn je supr, ted jsme byli neplánovaně dýl venku a v pohodě vydržely 3 hodiny čůrání i s hovňousem. :slight_smile:)

My dnes byli m.j. na kontrole kyčlí a dost jsem si užívala, že jsme tam byli jediní s krásnýma plínkama. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. črc 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Myslím teda s látkovkama obecně. :slight_smile:
11. črc 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@remenova ahoj, to ti nikdo nevysvětlí, tedy ne že by nechtěl, ale je to natolik obsáhlé a na první pohled složité, že se to ani ve zkratce vysvětlit nedá. Každá z nás se tím na začátku prokousávala dost dlouho. KOukni třeba sem http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/clanek/vse-o-latkovych-plenkach/
11. črc 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova mám objednané tři merinostar a jsem na ně fakt moc zvědavá :slight_smile:)
11. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek