• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Nemáte někdo Merinostar vlňáčky? Já už dlouho koukám po těch ježčích (teď když jsou navíc v červené asi neodolám :slight_smile:.
11. črc 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@remenova Jak pisou Lenka a Bamboolik, nacti si ty ruzne systemy, at vis, co existuje. Je to obsahle tema a nexa se to vysvetlit v par vetach. S konkretnini dotazy ti tu zkusene latkarky poradi.
11. črc 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova chudinka, tak to já nedokážu, jak je něco v košíku, už to tam zůstane :slight_smile:.
11. črc 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 No ty nový vzory jsou fakt nááádherný :slight_smile: a jednovelikostní bych taky uvítala spíš, ale ono to vypadá, že nám to Mko bude hooodně dlouho, jak je Madla hubená :slight_smile: (jsme pořád na druhým patentku ze třech). Nejsem s nima nespokojená (jestli to tak vyznělo), mám je ráda, jsou krásně štíhlý a nikdy neprotekly a schnou na AIO fakt luxusně (jak se dá ta vložka vyndat, tak je to nádhera). A taky je pravda, že Madla čůrá docela málo často, zato pořádně..., nedávám je prostě když vím, že nemůžu půl dne přebalit (obrazně řečeno :grinning:), ale používám je hodně (abych si je užila, když jsou vícevelikostní :wink: ).
11. črc 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky, holky. Budu mít svátek a nikdo neví, co mi koupit, tak mě napadlo, že bych si nechala koupit AIO nějakou univerzalni velikost- mohly byste mi neco doporucit?
11. črc 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@remenova Hele, tak jestli se v tom jeste neorientujes, tak bych si nechala dat poukazy do tech plinkovych e-shopu, kde je hodne znacek, aby sis vybrala, az bdues vedet, co chces.
11. črc 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek a nějaký osvědčený e-shop?
11. črc 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla a díky Vám už zase surfuju po e-shopech...ještě mi nedošel poslední balíček s Anavy a už bych objednávala další :sweat_smile:
A nutně potřebuju aspoň jednu Tots Bots Easyfit..:slight_smile:
11. črc 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tak to já jsem taky zvědavá, které jsi si objednala?
11. črc 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale že jsme si toho včera a dneska objednaly co :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky...hloupý dotaz...jak fuguje kapsovka....když nedám plínu do kapsy,ale navrvch,tak můžu použít jako svrchňáky?
11. črc 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova já jsem dnes udělala objendávky hned ze dvou shopů :sunglasses: :grinning:
11. črc 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi já taky :grinning: :grinning: :grinning: v žádném neměly všechno, co jsem potřebovala :slight_smile:
11. črc 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janistr Merinostar vlňáčky mám půjčené a jsou skvělé! (Používám na plenku narovno, ale jsou dost variabilní, tak by se daly určitě i na kalhotkovku).
11. črc 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr mam meinostar natahovací tenké a jsou fajn :wink: sice ne extra držáky, ale to jsem od těch tenkých ani nečekala
11. črc 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medakote to mi dělaly AIO a kapsovky všechny ...nevím, prý se to zlepší, až mimčo povyroste, ale mě to odradilo a davam od te doby jen plinku + svrchnaky...mam anavy easy, bum genius kapsovky a itti bitti a všechny u nás na prd....
11. črc 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@remenova Ja na ceskych nekupuji, tak ti musi poradit ostatni.
11. črc 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyna84
@janakkk Díky, tak to asi ježci brzy poputují k nám :slight_smile:.
11. črc 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr já mám Merinostar na patentky a jsou teda blbý, dost provlhají :unamused: ale já tak jako tak nejsem příznivec vlnáků, půjdou z domu
11. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@remenova ahoj :slight_smile: z AIO nic nezkazíš s Bum Genius Free Time nebo kapsovkou. Z e-shopů mám zkušenost s branakdetem.cz, latkovky.cz, ecoobchudek.cz, babako.cz, anavy.cz Všude bez problémů :slight_smile:
@rozarka65 jaký hloupý dotaz? :wink: jasně, můžeš používat přesně tak, jak píšeš.
11. črc 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@remenova Já objednávala z 4babies.cz, ditezeskatulky.cz, brouczech.cz, anavy.cz, branakdetem.cz a taky vsechno v pohodě.
11. črc 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Asi tak.
11. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi přišly PULky na patentky od Anavy. Už jsem je stačila i vyprat a Julča (4 týdny) v nich už spí. Sednou jí fakt perfektně. Kdybych neměla PULky po prvním prckovi, tak bych ani jiné než Anavy nekupovala. Máme i jedny na suchý zip a taky pěkně sedí i novorozenci. Střih je úžasný. :wink:
11. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky a co tady? Mate zkusenosti? www.bamboos.cz
11. črc 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Neznám stránky ani tu značku. Z toho bych měla spíše strach...
11. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr mám krátké červené ježky a jsou super :slight_smile:
11. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava hoooodně divný :astonished: rozhodně to jsou jen překupníci
11. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Za nás AIO - anavy easy a BG kapsovka...

Nízkým cenám se spíš vyhýbej - kvalitní plína s dobrým materiálem bohužel něco stojí, ale zas "to" bude dobře fungovat a látkování vám bude dělat radost :wink:

@ivuska.h Elence se tvoje AIO asi líbí - bezplenkovala jak divá, aby si ji nepo... :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajoslava to máš přesně tyhle čínské batolini, mám právě tu jednu džínovou, já je kupovala tady http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=888350, a jakmile jsem pak dokupovala další tak jsem pochopila že to nebude to pravé ořechové, jako určitě něco udrží, ale myslím, že budou protékat a v porovnání s ostatníma co mám se to fakt ani nedá srovnat, klidně nějakou kup, ale rozhodně z nich neskládej celou výbavu. :wink:
11. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam maly pytlik na plinky Batolini. mam ho i v albu, a ten je teda fajn. ale do plínek bych nešla :unamused:
11. črc 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek