• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@lemuritto nebo doporučuju zapráhnout manžela a nemusíš potom řešit, kdo odnese špinavou plenku :slight_smile:
13. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik promiň, já je od té doby ještě nezkoušela...malá měla průjem...pak vysoké horečky...a teď rostou zoubky a má rýmu a kašel...tak bych je nerada zničila...Já myslím,že samotné kalhotky jsou v pohodě...jen mi tam nesedí ta vkládací plínka...ale zkoušela jsem jen jednou...až pořádně vyzkouším, písnu...:slight_smile:
13. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 já je dávám jen přes kalhotovky, plínu narovno neumím do natahovacích obecně nainstalovat :zipper_mouth:
13. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela aha, já z toho mám právě taky obavu...
A neviděla jsi náhodou naživo tuto plínku?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54043341&tab=4
13. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Propásla jsem akci na Little Lamb bambusové, ale teď jsem objevila akci na http://moderni-latkove-pleny.cz/cz-detail-231485-plenkove-kalhotky-bamboo-nappy-little-lamb.html Sice není tak velká sleva, ale láká mě je taky vyzkoušet. Po registraci je sleva ještě dalších 3%. :wink:
13. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 neviděla... Tys je chtěla jako tréningáče? Kdybys do nic dávala jen malou vkládačku jako pojistku, to by určitě nandat šlo, jen nevím, jestli by necestovala. Na Adíkovi ti to nevyzkouším, můžu zkusit přemluvit Víťu.
13. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 hoď mi do IP tvoji adresu, pošlu ti jednu novou batolecí. PO více reakcí od maminek děláme teď ty bvatolecí plenky trochu užší, padnou potom lépe do tréninkovek.
13. črc 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela toho se právě bojím...to nemusíš...ale děkuji...:slight_smile: A z těch tří materiálů bys brala jaký?
13. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemuritto Já přebaluju v koupelně, kde mám noční světýlko a přebalovák, zadeček meju pod vodou - než přiteče teplá, držím malou nad umyvadlem, většinou se vykaká a vyčůrá. Plenky házím do koše tak, jak jsou, nepřemáchávám (zatím stádium vaječiny) - na skvrnách mi nezáleží, pračka to pobere.
13. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Jsem ráda, že nejsem jediná drsná matka co i v noci dítě trápí až do koupelny pod vou :slight_smile:
13. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik To ne...já ty batolecí schovám pro kamarádku, budou se jí hodit do plínek jako vkládačky, na podzim se jí narodí mimi...alespoň jednu hezkou věc ji půjčím.. :grinning: A u tebe pak objednám tu krátkou plenu...venku je stejně skoro bez nehody, dneska se venku dokonce i vykakala...A doma má zatím plínu a bude ji mít,dokud se neumoudří,řekne že potřebuje,ale pak protestuje.... :grinning:
13. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 nejspíš ten flís... stella je chlupatá a vega píšou, že má z vnitřní strany taky vlas. Když bude mít jen vkládačku, nemuselo by to být příjemné.
13. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Mně to nepřijde drsné, protože přebaluju v souvislosti s kroucením a pláčem (nikdy před kojením, to by malá zbořila dům) a kolíbka nad umyvadlem většinou pomůže :dizzy_face:
13. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 oki :slight_smile: Budou se teď dělat i trochu hrubší krátké plenky právě speciálně do tréninkovek, tak se potom můžeš kouknout. Odhadem tipuju konec příštího týdne.

Jo a tip na odplenkování - dej ji prostě kalhotky a nechej ji párkrát se pocůrat. Ona zjistí, že to není až tak příjemné a bude se víc snažit :wink: U nás to tak funguje, když má malý slipy, tak je jedna nehoda za den, když má plínku (protože jsem líná nebo nestíhám), tak vesele čůrá do plínky, jakoby se nechumelilo. :grinning:
13. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila no to já taky, dneska mě malý vzbudil asi o pul páte a nedal pokoj, dokud jsem ho nedala vykakat, neumyla a pak zase spokojeně usnul :slight_smile: naštěstí..
13. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela díky...:slight_smile:
@bamboolik když on není problém,že by se nesnažila...ona opravdu řekne,když potřebuje,ale zároveň protestuje...nemá to logiku...a když ji dám i proti její vůli vyčůrat,tak se vyčůrá...ale řekla jsem si,že jí dám čas a nebudu to zatím hrotit...stačí mi,že si to uvědomuje a ví...nevím, asi nemá čas...když jsme venku,tak se prostě vyčůrá a je to..a už jsem zkoušela ji nechat jen ve spoďárkách,ale to je stejné,jako když je nahatá...když potřebuje,sedne si na "bobeček",oznámí,že bude čůrat a způsobně se vyčůrá... :grinning:
13. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik díky, kouknu...:slight_smile: Teď stejně nemám peníze...Aninka bude mít svátek,takže až tak příští měsíc...
13. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ajooo, to známe :slight_smile: U nás zabírá zabavení na nočníku, ale musí se měnit předměty. Někdy je to dudlík, někdy knížka, někdy telefon, no je to věda.. To si to děti nemůžou rozmyslet předem? :grinning:
13. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 U nás bylo období loužiček docela dlouhé, ale každou loužičku si malá měla uklidit sama - v mezích svých možností. Tak je po sobě utírala, pak to přešlo na to, že čůrala na ručníky připravené na strategických místech jako malý pejsek a pak sama začala chodit na nočník. Třeba by ta tvoje taky chodila na ručníky? :wink: :grinning:
13. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek
@helulela holky a v čem teda ty plenky perete??
13. črc 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik to taky nepomáhá...možná má na nočník averzi...P. si dělá legraci,že když jsem ji "mučila" od narození,tak prý teď stávkuje...
@cervena_vila :grinning: A kolik ji bylo,když jsi toto praktikovala?
Holky,ale zase si říkám,jestli moc nepospíchám...Aninka byla přes den bez plínky od 1,5roka a na noc od dvou...a to jsem jela v jednorázovkách a nic nehrotila...
13. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori u nás vítězí Batole
13. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fori Peru v Batoleti (gel).
13. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máte někdo zkušenosti s bambusovými Lollipop?
13. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori v Persilu sensitive prášku... jen ty nejhorší fleky na parádních plínách začerstva zaperu žlučovým mýdlem, s ostatními si nedělám hlavu
13. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 a kolik že je malé, rok? Hele, v klidu, netlačit, ale zas, když víš, že ona ví :wink:
13. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela
@betysek
@bamboolik dííky za rady.... taky koupím.. :slight_smile:
13. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 To bylo asi od 1 a 3/4 roku do dvou let, už prostě doma nechtěla mít plenku, ale čůrat do nočníku ještě nezvládala. A bylo to obráceně - venku měla ještě plenku a doma chodila bez, vyšlo to na konec zimy, kdy se nestíhalo svlíkat tolik vrstev na čůrání na travičku.
13. črc 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik prvního jí byl rok...právě,že vím,že ví...a o to je to těžší.... :grinning: Abych to třeba ještě nepokazila...jsem myslela,že by třeba na podzim mohla mít plínu už jen na noc...no, radši spěchat nebudu... :slight_smile:
13. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila no tak to byla starší...nevím,jestli by pochopila,co po ní chci...ale je pravda,že když jsem včera něco utírala,tak si z hromady prádla vzala triko a utírala se mnou... :grinning: Právě, plínu moc nechce a protože nepostojí v klidu a tak ji musím nandat v leže a to se jí moc nelíbí...takže proto to chci řešit trénigáčema...jenže dokud nebude čůrat do nočníku,tak bude mít plínu...
13. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek