• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@fori nejsem z Prahy, ale vím, že je tam www.branakdetem.cz
13. črc 2012 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori to ti spíš poradí holky, já používala vv...ale malé mimi tolik nečůrá a přebaluje se často...spíš bych dávala separačku..
13. črc 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65
@bamboolik já s nočníkem sedím na zemi :slight_smile:
13. črc 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori zapomněla jsem napsat obyč vv narovno...
13. črc 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 jo jo s ní taky počítám.... no abych ti pravdu řekla .. ted mi z toho jde hlava kolem... :slight_smile: ale časem to asi vše vychytám že?? :slight_smile:
13. črc 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 no mě jde právě o ten sklad.. :slight_smile:
13. črc 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk a jak se ti sedí...já už teda bez nočníku,ten jsem vrátila...sednu do vany, nohy hore a někdy tam sedíme i deset minut... :grinning:
13. črc 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori neboj, vypadá to složitě,ale není...a mne stačily vv obyč a teď přes den jedu jen v čč... :wink: aAž se mimi narodí,tak uvidíš,co bude vyhovovat tobě a miminku... :wink:
13. črc 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori jinak na malé mimi tady holky používaly i sklad z čč (to mi nešlo,tak jsem používala vázačky) a do toho vkládačku (ze žínek nebo ručníků z ikei)
13. črc 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 jasně.... nějak to pořeším :slight_smile: :slight_smile: dík
13. črc 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik aha...:grinning: To je tak se vším... :wink: Ať s plínou nebo naší ochranou...:slight_smile:
13. črc 2012 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 no já právě ty sklady z čč neumím... a podle návodu to moc nechápu... pojedu v tech VV....
13. črc 2012 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk nojo, ale to po mě potom skáče zezadu ten starší a mít jedno dítě na nočníku a druhé pověšené zezadu na krku, to už fakt nedávám :grinning:
13. črc 2012 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fori hlavně si to teď nechej chvíli uležet. Ono je někdy dobré nechat nové informace pořádně vsáknout. Chvilku choď tady na diskuzi, za chvíli se zorientuješ a za měsíc už budeš přesně vědět co je co a co chceš objednat pro mimčo. Času máš dost, tak se nemusíš bát :slight_smile:
13. črc 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori to taky není těžké...pust si video na youtube...mně spíš nešlo mimi zamotat,tak aby to těsnilo kolem nožiček,tak jsem to vzdala...
@bamboolik :grinning:
13. črc 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už se tu dvě hodiny přemlouvám,abych šla uklízet...tak už opravdu musím...a nejdřív s psiskama...moc děkuji za rady...:slight_smile:
13. črc 2012 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik jo jo půjdu se hlavně podívat do kamené prodejny...
@janakkk díky za info.... určo tam zajdu... :slight_smile:
14. črc 2012 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jani, a kdy jdete domu? jeste jednou velika gratulace, myslela jsem na vas cely den a jsem moc ráda, že jsi to takhle zvládla. 2,95 kg je krásné. :dizzy_face: to máme stejně velký holky, nase má dnes (vcera) 3,17 kg, takze si muzem dobre vymenovat aktualni zkusenosti a dojmy :slight_smile:
14. črc 2012 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji :slight_smile:

@lenka5731 Nevim. Lea perfektni, ja horsi. Snad zitra uz budu chodit. Tak jestli v nedeli ci pondeli? Normalne se chodi druhy den.
14. črc 2012 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 mě se na zemi sedí nejlíp, nemusím malýho nikdem zvedat, nočník mám částečně opřenej o zem, jsem tak zvyklá, my jsme s malým na zemi celej den :slight_smile: když to tvá dýl, opřu se zády o skříň nebo o zeď :grinning: a dobrý, malej do vany ani do umyvadla ( a moc ani venku na travu) čurat nechce, on je fixovanej na ten svůj kyblik :grinning:

@bamboolik jo, tak to chápu, to bych asi taky nedala, musím na další dítě vymyslet jinou polohu :slight_smile:
@rozarka65 o pulnoci začít uklízet :astonished: teda, to obdivuju :wink:
14. črc 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že jednovelikostní Anavy a Pulky Anavy jsou ok . Sice byla Anavka nacucaná, ale 10 hodin spánku, jen se svýma vkládačkama zvládla :slight_smile:. Akorát měl otlačené malinko gumičky kolem nožek dole.
Myslíte, že to nevadí?
14. črc 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk :slight_smile:
No moc jsem toho neuklidila...Eli se budila,tak jsem to v půl třetí vzdala...:grinning:
14. črc 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona a mu to nevadí? Já osobně mám raději volnější věci i na mojich klukách. Ale pokud to není moc, tak asi v klidu :slight_smile:
14. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori V bráně dělají i kurzy přebalování (myslím každou středu, najdeš to na stránkách) . Ono to balení do čč není nic těžkého a na prcky s vaječinou je novosklad dle mého dobrý. Tak pokoukni a uvidíš :slight_smile:
14. črc 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Taky moc gratuluju :slight_smile:.
14. črc 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik tak jsem udělala foto :slight_smile: na prvni a druhe fotce to má utažený na tu menší velikost, ta třetí fotka je na vnější patentky...má 8 měsíců, 75cm a 10kg.....a má v tom čč na 12tiny, ta je asi objemnější než vaše original vkládačky :slight_smile:
14. črc 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak já jsem taky zkoušela,ale moje modelka moc nespolupracovala...ale závěr z rychlého zkoušení...kalhotky nejsou nízké,to byl můj pocit, protože poprvé je měla zapnuté na vnější patentky...takže sedí dobře,jen se mi zdálo,že jestli ji to netlačí,ale opět můj subjektivní pocit...bylo to rychlé zkoušení a nespolupracovala...ale když to zapnu na vnější tak to právě klesne...jinak se mi lépe nadavaly v leže...zkoušeno s batolecí vkládačkou...bez ní je to lepší...takže nosit je bude s malou vkládačkou....1rok,79cm (asi...měřeno taky v rychlosti...:grinning:) a váha před 2,5měs. skoro 9,5kg...
14. črc 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa dík... ten novosklad už umím ... jukla jsem na net... jak velkou plenu mám použít?? 70x70 stačí?? a dává se pouze jedna a na to jen svrchní kalhotky?? mě se líbí i VV a ten jejich sklad.... myslíš že je taky dobrý?? :slight_smile:
14. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori peru v Drefu sensitiv ;)
14. črc 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek