• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@fori anavy jsou jednovelikostní, z vícevelikostních se mi osvědčily haipa daipa. A holky si tu hodně chválí imse vimse, ale ty jsem nikdy neměla. Já začínala s levnýma baby lucy a ty nevadily.
14. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa no XS určitě nevemu.... ale ty S asi jo no.... tak zatím dík za rady. :slight_smile:
14. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori joo ty Imse vimse mám objednaný z bazárku , ale ne svrňáky ale jako kalkotky na snapi sponku... tak uvidím.... a juknu na ty baby lucy...
14. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa
@medakote
@andelka Dík za info, stejně budu muset počkat až jaká bude praxe :slight_smile:
14. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmiirrkkaa joo ty Imse vimse mám objednaný z bazárku , ale ne svrňáky ale jako kalkotky na snapi sponku... tak uvidím.... a juknu na ty baby lucy...
@fori Já začínala s baby lucy s ale byly veliké, tak jsem dokoupila XS. Ono hodně záleží na značce. O některých tu holky psaly že velikost NB vydrží celkem dlouho :wink:
@mmiirrkkaa já si stejně zajdu do toho krámu a podívám se na to víš.....
14. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori To je nejlepší, co můžeš udělat :slight_smile:
14. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fori jednotlivé velikosti třeba Imse Vimse, Thirsties, Haipa Daipa... jak píše mmiirrkkaa, klidně nějaké po jednom dítěti z bazaru, jsou většinou jako nové a pak je ještě prodáš dál. Já měla Thirsties a Imse Vimse Organic, mám je nafocené v albu na dětech, můžeš kouknout.
14. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori já mám teda samé pulky, točím obvykle dvoje, ale celkem jich mám 4, z toho jedny rostoucí. Měla jsem 3x Imse Vimse NB a ty měl tak do 6 týdnů, no a S budeme opouštět už brzo, jedny si nechám na plíny narovno, ale na kalhotovky už budou brzo malé. Dneska jsem mu dala na bambusovou kalhotovku Thirsties M po starším bráchovi a seděly mu pěkně. Ono záleží jaké budeš mít mimčo. Můj bude mít ve 4m přes 7kg a je ho kus, stehýnka jak buřtíčky a bříško taky solidní. Sedí mu spíš svrchňáky typu Imse než Thirsties (podobné jsou myslím i Anavy a Sveet monkey). NB a S už budu brzo prodávat, využili jsme je docela krátce. :sweat_smile: Taky mám fotečky, na starším a i na mladším :slight_smile:
14. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela a co ty kalhotovky Popoliny?? jsou tady dobrý?? četla jsem, že se z nich špatně pere řidké hovínko.. :slight_smile:
14. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori myslíš ty onesize? Praní je v pohodě, ale jinak žádný zázrak. Na malé mimi jsou hodně široké mezi nožičkama, na větší děti už moc nesedí a nestíhají savostí. Používala jsem je jen krátce od 3 do cca 10 měsíců a nepřišla jsem jim na chuť. Naštěstí mám jen jednu. Za ty peníze se dají pořídit lepší plíny.
14. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela jo jo ty onesize... a já myslela , že ty Popoliny jsou dobrý... ale plno holek chválí úplně něco jiného...
14. črc 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori mým klukům moc nesedly, ale jsou celkem rozšířené, určitě napíše svoji zkušenost ještě někdo jiný
14. črc 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik malá je zapíná s originální vkládačkou na vnitřní a se čtvercovkou na rovno na jedné straně na vnitřní a na druhé na vnější. V noci poslední 2 týdny nečurá ale kdyby bylo potřeba testovat něco jiného než noční plenu, taky se hlásím :slight_smile: Zatím jsme obě fakt moc spokojené, hodně se mi líbí aj ten bavlněný vnější povrch - je to příjemnější na dotek.

@lemuritto my jsme v noci nočníčkovali, přes den jsme chodili nad umyvadlo, takže rozdíl v komfortu byl :slight_smile: Jinak asi osprchovat z pleny ty kousky a hodit do kyble s vodou nebo prostě nechat mokrou složenou někde na umyvadle nebo ve vaně a mydlit ráno, bamboolika upřímně obdivuju za chuť v noci prát :grinning: Světlo jsem ani nezapínala, necháváme roztažené žaluzie a z ulice ho šlo dovnitř dost, takže se ani tolik neprobrala. A když se povedl nočníček, tak jsem ji vrátila do pleny rovnou na posteli, když ne, tak normálně na přebalováku
14. črc 2012 ve 22:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.jas noční budou testovány právě tento týden, tak to vypadáváte ze skupiny. Ale díky za nabídku, když tak se ozvu :slight_smile:
15. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte někdo zkušenost s bambusovými plenkami od Little Lamb?? mě se teda líbí..... na netu :slight_smile: ale jaké jsou v praxi?? líbí se mi že jsou dvou velikostní a cenově přijatelný... ta 138 Kč.. jsem je našla....
15. črc 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechcete někdo ty HD pastelky? Na ceně se můžem domluvit, já je nejspíš určitě nepoužiju..mám jich 7
15. črc 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion proč je nechceš používat (ptám se jen ze zvědavosti, nejsem zájemce) :slight_smile:
@fori ty LL jsi asi objevila ty vyprodané, pokud máš na mysli babyshop amálka nebo tak nějak..Mně před pár dny přišly, ve vel. 1 mám všechny 3 materiály a hodnocení je možná trochu ovlivněné tím, že těch 7 bambusových a 1 mikrovláknová bylo za 138 Kč/ks, bavlněná na suchý zip za 108 kč/ks :slight_smile:), takže vynikající poměr cena/kvalita, ale zatím jsem opravdu nadšená. Vyhovuje mi manipulace se suchými zipy, sajou zatím všechny super, i ta bavlněná (ale bavlněnou a mikrovlákno bych si asi ve vel. 2 za plnou cenu pro ještě víc čůrající dítě nekoupila), vypadají dobře, hezky sedí a těsní (ale malá kadí spíš menší dávky), ta z mikrovlákna je suchá prakticky hned po vytažení z pračky, stačí jen trochu dosušit. Doba schnutí byla myslím podobná jako kalhotková Anavy a vv Anavy bambus, teď si nejsem jistá, ale plus-mínus). Líbí se mi, že je vícvelikostní a nemusí se nikde zakládat. Do těch 9 kg myslím nevydrží, spíš tak cca 7..? Odhaduju. Zkušenost mám teda jen s miminem 3,3 kg, co vypije 570 ml mlíka a přiměřeně tomu čůrá - kojíme z flašky, takže přesně vím, kolik vypije. :slight_smile:
15. črc 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori instalace na dítě je fakt blesková...mám zkušenost s novoskladem, čč narovno, s plínkami na patentky a kalhotkovým skladem, a tohle mi vyhovuje nejvíc. ale to je subjektivní.
15. črc 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 no jasně ty bambusovky už nemají.... takže s bavlněnou a tou druhou Mircofibre... jsi taky spokojena.... já bych to chtěla zkusit na novorozeně ..... zatím jen vel. 1..... tak nevím no... a i ty svrchní máš? a jak píšeš , že se ti líbí že je více velikostní... tak to myslíš kterou?
15. črc 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my pujdeme z porodky v papirovce. BG je velka. Kdyby mela odpadly pupik, tak by to slo. Mela jsem nam vzit tu Simplex, ta je vykrojena, jsem trubka.
15. črc 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 to věřím no.... já budu ctít vyzkoušet taky všechno... novosklad z čč i sklad z VV... ale chtěla bych i tyto...
15. črc 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion proč je vůbec nepoužijete??
15. črc 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori ve vel. 1 mají už jen bavlnu, ne? ale i tak to podle mě určitě stojí za to. paní mi psala, že mají bavlněné LL na snapku za 108 kč, ale nevím, jestli to ještě platí... Kalhotky na to používám SWB capri, krásně na to padnou. Vícvelikostní jakože to jsou dvě velikosti a není to od narození po nočník.
15. črc 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek nic si z toho nedělej, malá šla taky v papírovce a myslím, že většina tady. První látkovku jsme dali 2. den po návratu z porodnice. :slight_smile:
15. črc 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 jo jo vel. 1 jen bavlna.... máš to zmáklé. :slight_smile: .... hele a to je nějáký doprodej?? nebo proč je to tak levnéé... mám to teda radči hned objednat..... ty bambusky už mít asi nebudou ?? nevíš??
15. črc 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já mám třeba pastelky ráda.... mám jich asi 6. přemýšlím, jestli potřebuju další.......
15. črc 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori paní mi psala, že to je doprodej (nevím proč) a bambusky už nebudou... ale ty plíny se zdaj být ok, mám tu jednu bambusku opravdu originál :slight_smile: posladnou od kamarádky z Anglie a tyhle plenky jsou stejné.

já osobně bych asi neváhala, kdybych toho neměla tolik, přiobjednala bych si ještě ty bavlněné, jsem s nimi fakt spokojená :slight_smile: :slight_smile: někdy ji dávám s orig vkládačkou někdy s krátkou bambusovou z jednovelikostních anav, podle toho za jak dlouho předpokládám další přebalování. Ale ber mě s rezervou, máme je teprv asi 4 dny :sweat_smile:
15. črc 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 tak moc dík... za ty prachy do nich jdu..... asi budu do konce měsíce na diete... ale pár si jich koupím..... a tu orig. vkládačku dáváš teda vždy... a někdy přidáš...tu krátkou bambusovku (jako ještě jednu vkládačku..?
15. črc 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek