• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
Pikitko, ja jsem si objednala M a ty jsem mhla davat tak v mesici? To uz je utahnu kolem nozicek a hdne to musim prekrizit. Ale podle mne ma ted uz neco pres 5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky všem za rady, nechám to tak a uvidíme :wink:
21. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou velikostí IB je to divočina :sweat_smile: My používáme vel. L od Stelliných 6kg a sedí výborně... IB SIO mám nejradši v tom smyslu, že jsou nejtenčí, ale strašně blbě se z nich dostává hovňous a dlouho schnou. To MMT AIO jsou super v rychlým schnutí, taky se líp perou a pro mimi se mi zdaj trošku příjemnější - že maj celou prdelku v měkkým.

Matilko, já to peru častěji, páč ten jeden svršek za den použiju asi 3x a když ji v tom nechám dýl (3h), tak jsou často zevnitř vlhký i ty svrchňáčky... Jsem si říkala, aby to nezačlo čpět močí...

Lusinto, když ty používáš výhradně AIO a SIO, nemáš nějakej problém s brzkým opotřebením?
21. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
MMT AIO mám taky objednaný, kdyžtak časem dokoupím, co bude nejlepší
21. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo, prosim o pomoc! potrebuju utratit v jednom obchode penize a maji jenom popolini. sama od nich nic nemam. stoji neco od nich za utratu nebo mam radsi vybrat neco jinyho?
21. čer 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky IB Aio x Sio, co je lepsi, klady, zapory, mam SIO,a chtela bych zkusit AIO,nebo se mam na to vyprdnout? procitala jsem diskuzi, ale nenasla jsem, jestli to tu uz nahodou nepadlo, tak se nezlobte :slight_smile:
21. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stalo sa niektorej z vás, že dieťa malo po použití PULiek také opruzeninky, alebo šrámy? proste červené miesto tam, kde je gumička? čiže na stehienkach a na brušku :frowning2: my sa toho vôbec nemôžme zbaviť, balím ju doma len do vo, na cesty do lovíkov, na noc má naťahovačky, no ale sem tam cez deň doma dám aj PULky a vždy to zosilnie :frowning2: už jej to aj mažem a nič nepomáha, ono to asi nie sú opruzeniny, ale nejaké otlačeniny :frowning2: nikdy sme to nemali, až teraz v poslednej dobe... nemáte na to nejakú radu? stalo sa to niekomu?
21. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Matilko, Barunka je už "velká" látkujeme od té doby, co jsme přišly z porodnice a před 14 dni přesně tam kde končí kalhotky, tak měla červené "pruhy". :frowning2: Taky nevím,zda jsou to jako opruzeniny. Taky nám nepomáhalo žádné mazání, větrání nic. A to střídáme s vlňákama. Dokonce jsem si myslela, že je to od lanolinu.
Dnes jsme se vrátili z dovolené. Byli jsme v hotelu a látkovat se tam opravdu nedalo, takže jsme byly týden na jednorázovkách. Nožičky měla po 1. dnu naprosto zahojené. Naštěstí ji nevadíly papírové pleny ani na zadeček, takže nemáme žádný problém. Teď jsem ji podruhé přebalila do látkovek a dala svrchní IV. Tak jsem zvědavá. Dám vědět, jestli bude nějaká změna. :wink:
21. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek, měla jsem IB AIO vel. M. Po velkém sebezapření jsem ji poslala dál, protože nám prostě do hodiny provlhla. :frowning2: Dokupovala jsem do ní i takovou tu minivkládačku na červené patentky, ale ani to nepomohlo. Loučila jsem se s ní s těžkým srdcem.
Myslím, že holky mají většinou IB SIO a žádné velké problémy s nimi nemají. :wink:
Já jsem nakonec všechny AIO prodala a zůstala jsem u plenka + svrchňáčky.
Tedy mám oblíbené kapsovky Bum Genius na suchý zip. Ty jsem nakonec ještě dokoupila. Sice to není přírodní bavlnka, ale neprotíká, poměrně dost nasaje a Barunce dobře sedí a rychle schne. :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, no ale nám to začalo robiť po použití papieroviek :frowning2: potom sa to ako tak zhojilo, ale zistila som, že PULky to zhoršujú
21. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim na jakou velikost mam tu deku Irmu nastrihat na ty separacky? diky. dnes jsem si ji koupila je to moc prijemny material...
21. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, s popo neporadím bo nemám zkušenost, ale moc gratuluju k Jáchymkovi :dizzy_face:
21. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, od Popo jsem měla jen natahovací vlňáky a byla jsem s nimi spokojená :slight_smile:
matilko, tak to vypadá, že budete muset dávat jen vlňáky :frowning2: Já uvidím. Abych řekla pravdu,jen vlňáčky si zatím neumím představit.
21. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinbrock, já jsem si složila plínu a ustřihla to podle toho o kousek větší, tak o 1 cm na každé straně, jinak někdo stříhal podle popo separaček, které mají TUŠÍM rozměr 17x38
21. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, my máme nějaký popošky, používáme jako noční, máme onesize, twosize a ultrafit biofrote a ty ultrafit jsou moc dobrý, ale jako denní plínu bych nedala, protože mi přijdou dost robustní

two size je dost boková
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2500962&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

takhle vypadají střihově ultrafit, ale tohle jsou flanelky a ty jsou na prd, hned jsou prodojený
21. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi a ještě vlňáky popo natahovací
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2500964#navigator

tyhle jsou od devíti kilo a fotka je pořizovaná tak při 7kg
21. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, mne by len vlňáčky nevadili, mám ich najradšej, akurát ako denné mám len lovíky a to len jedny...
21. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás poraďte, jak vytvořit gumový pásek na plíny? Chtěla bych doma dávat Lukymu jen čč na dvanáctniny bez svrchňáčků a nevím čím je zajistit v pase. Chtělo by to nějaký pásek z gumy. Vyráběla jste si některá něco podobnýho nebo dá se to někde koupit? Nevím jestli by jen obyčejná guma neřezala... Děkuju :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinečko, mrkni na http://www.branakdetem.cz/fleecova-mokomini.htm řekla bych, že se dá i ušít :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem dneska poprvé vzala ven IB SIO a super...vydržela Šimimu 3 hodiny a horní vrstva suchá....jsem nadšená a už jsem objednala i vzor tygříka :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, přesně to jsem myslela :slight_smile: Jen jsem to hledala pod názvem pásek...
21. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, tak jsem nakonec pořídíla teplákovinu, já to podobný matroš jako na vkládačce IB, z líce bavlna a z rubu hebký jakoby fleece, šíře 160 cm a vzala jsem pro jistotu 40 cm, kdyby se to náhodou srazilo, má se to prát na 40 st, ale já rovnou vyprala na 60 st, co se s tím stane a nic se s tím nestalo, ani nesrazilo :slight_smile: . Zkušebně jsem dala do čč na osminy jednu stejně ustřiženou a fakt funguje, kakoše se krásně vsákly a mokro není tak cítit jako na samotné bavlně. Ale nemám srovnání s Irmou :unamused:. Někdo tu radil stříhat podle plenky, které používáš, jestli kalhotovky, tak tvar kalhotovky, je to prý suché i na bocích :slight_smile: .

Mám PULky HD, na okrajích mají jemný fleece, takže nás netlačí, pak mám PUL bambinex, ty mají gumičky a někdy otlaky má, ale pak hned zmizí, spíš jsme měli poškrábané bříško od suchého zipu, když jsem špatně zapla :frowning2: . PULky už skoro vůbec nepoužíváme, na noc máme natahovací Disany, výborné, doporučuji a přes den je doma nahatý nebo jen v čč na draka a dám vlňáčky BI, taky výborné. Někdy střídám s flísáčky HD.

Lenkicko, uvidíš, jak budeš z tygříka nadšená :grinning:.

Kvikvicek, rozdíl mezi IB AIO a SIO je akorát v tom, že v SIO můžeš vyměnit sací vrstvu a vrchní ponechat, AIO musíš vyměnit celou, SIO mě schne mnohem déle než AIO, ta byla sušší dřív.

Nelinkav, já kakoše z IB AIO sundala hned, chtěla jsem jen potřít žlučákem, párkrát promnula pod vodou a plenka byla vypraná, bez skvrny :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi,ja mam frotacky ultrafit,asi 10 kousku a jsem s nima spokojena.Davam je na den,asi od 4 mesicu,na uplny malicky miminko jsou fakt veliky.Ale ted v poho,myslim,ze Maxikovi v pohybu nijak nevadi.Mam je rada. :wink:
21. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky vsem za reakce!!!

luci, diky za gratulaci :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prodavam vlnaky Disana, flesacky Bummi Polar, zavazovacky Popoliny,Pul kalhotky Baby Lucy :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: poslal jsem ti IP. diky
22. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte mi prosím, které plíny hodně nasajou a rychle schnou? Já mám BL bamboo i organic a ty oboje schnou hrozně dlouho, pak Tencel od Popolini to samý. Biofroťáčky od Popo trošku lepší. Jediný, co mám suchý rychle je MMT AIO, IB taky celkem jde.
22. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi prisly BE vel. L/XL, co jsem koupila z druhy ruky, a jsou o kus mensi nez ty BE vel. L/XL, ktery mam doma - jak je to mozny? nemyslela bych, ze se BE daj srazit... delaly se driv mensi? :astonished:
22. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek